Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

TURNIEJ KLASYFIKACYJNE "ISKIERKA"

Olsztyn 13-14.10.2012

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik               kat  Ro PZSz Klub          Pkt Berg. Wygr.

1  BOGDAŃSKI, Dominik (1) V     1200    SP 30 Olsztyn 8   24.00     4
2  LINDE, Miłosz (3)      V     1200    SP 10 Olsztyn 4.5  9.75     2
3  CYBULSKI, Grzegorz (2) V     1200    SP 10 Olsztyn 4.5  8.25     2
4  PIECH, Marcin (5)      V     1200    SP 10 Olsztyn 3    4.50     1
5  SIKORSKI, Tomasz (4)   V     1200    SP 30 Olsztyn 0    0.00     0


Mc Zawodnik                 Ro PZSz Klub                     Pkt Berg. Wygr.

1  SIKORSKI, Wojciech (1)   1400    UKS Trzydziestka Olsztyn 6   17.00     6
2  JORDAN, Adam (6)         1400    UKS Trzydziestka Olsztyn 5.5 15.25     5
3  CYBULSKI, Grzegorz (4)   1400    SP 10 Olsztyn            5   13.50     5
4  BOHDANOWICZ, Nikola (5)  1400    UKS Trzydziestka Olsztyn 4    8.50     4
5  WO¬NIAK, Kacper (8)      1400    UKS Trzydziestka Olsztyn 4    7.50     4
6  MIKOŁAJCZYK, Mateusz (2) 1400    UKS Trzydziestka Olsztyn 2.5  3.75     2
7  SIKORSKI, Tomasz (7)     1400    UKS Trzydziestka Olsztyn 1    0.00     1
8  SIKORSKA, Anna (3)       1250    UKS Trzydziestka Olsztyn 0    0.00     0

Tabela wyników i kojarzeń

Nr Zawodnik           kat   Ro PZSz Klub          Suma  1   2   3   4   5 

1. BOGDAŃSKI, Dominik V     1200    SP 30 Olsztyn 8.0   *  2.0 2.0 2.0 2.0
2. CYBULSKI, Grzegorz V     1200    SP 10 Olsztyn 4.5  0.0  *  .5  2.0 2.0
3. LINDE, Miłosz      V     1200    SP 10 Olsztyn 4.5  0.0 1.5  *  2.0 1.0
4. SIKORSKI, Tomasz   V     1200    SP 30 Olsztyn 0.0  0.0 0.0 0.0  *  0.0
5. PIECH, Marcin      V     1200    SP 10 Olsztyn 3.0  0.0 0.0 1.0 2.0  * 


Nr Zawodnik             kat   Ro PZSz Klub                     Suma 1 2 3 4 5 6 7 8

1. SIKORSKI, Wojciech   IV    1400    UKS Trzydziestka Olsztyn 6    * 1 1 0 1 1 1 1
2. MIKOŁAJCZYK, Mateusz IV    1400    UKS Trzydziestka Olsztyn 2.5  0 * 1 0 0 = 1 0
3. SIKORSKA, Anna       IV    1250    UKS Trzydziestka Olsztyn 0    0 0 * 0 0 0 0 0
4. CYBULSKI, Grzegorz   IV    1400    SP 10 Olsztyn            5    1 1 1 * 0 0 1 1
5. BOHDANOWICZ, Nikola  III   1400    UKS Trzydziestka Olsztyn 4    0 1 1 1 * 0 1 0
6. JORDAN, Adam         IV    1400    UKS Trzydziestka Olsztyn 5.5  0 = 1 1 1 * 1 1
7. SIKORSKI, Tomasz     IV    1400    UKS Trzydziestka Olsztyn 1    0 0 1 0 0 0 * 0
8. WO¬NIAK, Kacper      IV    1400    UKS Trzydziestka Olsztyn 4    0 1 1 0 1 0 1 *

Ranking PZSzach

Nr Zawodnik           kat   Ro PZSz Klub           Pkt   R¶r Rosi±g

1. BOGDAŃSKI, Dominik V     1200    SP 30 Olsztyn 8.0/8 1200   1556 IV P30
2. CYBULSKI, Grzegorz V     1200    SP 10 Olsztyn 4.5/8 1200   1244
3. LINDE, Miłosz      V     1200    SP 10 Olsztyn 4.5/8 1200   1244
4. SIKORSKI, Tomasz   V     1200    SP 30 Olsztyn 0.0/8 1200    844
5. PIECH, Marcin      V     1200    SP 10 Olsztyn 3.0/8 1200   1111

Nr Zawodnik             kat   Ro PZSz  Pkt   R¶r Rosi±g

1. SIKORSKI, Wojciech   IV    1400    6.0/7 1381   1631 III
2. MIKOŁAJCZYK, Mateusz IV    1400    2.5/7 1381   1281
3. SIKORSKA, Anna       IV    1250    0.0/7 1381   1031
4. CYBULSKI, Grzegorz   IV    1400    5.0/7 1381   1531
5. BOHDANOWICZ, Nikola  III   1400    4.0/7 1381   1431
6. JORDAN, Adam         IV    1400    5.5/7 1381   1581 III
7. SIKORSKI, Tomasz     IV    1400    1.0/7 1381   1131
8. WO¬NIAK, Kacper      IV    1400    4.0/7 1381   1431

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

góra