TURNIEJ KLASYFIKACYJNY "ISKIERKA"

Olsztyn 2-4.11.2012

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                    Ro PZSz Klub                      Pkt Berg. Wygr.

1  HRYMOWICZ, Artur (9)        1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  7   28.50     5
2  SZACHNIEWICZ, Hubert (4)    1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  7   27.25     6
3  NIKLAS, Michał (5)          1600    Debiut GCK Giżycko        7   25.50     6
4  HENNIG, Cezary (2)          1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  4.5 15.00     4
5  TRZECIAK, Bartosz (8)       1600    MLKS Ostródzianka Ostróda 4.5 13.50     4
6  DALIGA, Anita (10)          1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  4   15.00     3
7  PIECZYSKI, Arkadiusz (3)    1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  4   13.25     3
8  BARTOSZEWICZ, Arkadiusz (6) 1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  3.5 12.00     3
9  SIKORSKI, Wojciech (1)      1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  3.5 11.00     3
10 CIESZYŃSKI, Artur (7)       1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  0    0.00     0

Tabela wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik                Ro PZSz Suma 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

1.  SIKORSKI, Wojciech      1600    3.5  * 0 1 = 0 1 1 0 0 0 
2.  HENNIG, Cezary          1600    4.5  1 * 1 0 0 0 1 0 = 1 
3.  PIECZYSKI, Arkadiusz    1600    4    0 0 * 0 = 1 1 = 0 1 
4.  SZACHNIEWICZ, Hubert    1600    7    = 1 1 * 1 1 1 1 0 = 
5.  NIKLAS, Michał          1600    7    1 1 = 0 * 1 1 1 = 1 
6.  BARTOSZEWICZ, Arkadiusz 1600    3.5  0 1 0 0 0 * 1 0 = 1 
7.  CIESZYŃSKI, Artur       1600    0    0 0 0 0 0 0 * 0 0 0 
8.  TRZECIAK, Bartosz       1600    4.5  1 1 = 0 0 1 1 * 0 0 
9.  HRYMOWICZ, Artur        1600    7    1 = 1 1 = = 1 1 * = 
10. DALIGA, Anita           1600    4    1 0 0 = 0 0 1 1 = * 

Ranking PZSzach

Nr  Zawodnik                Ro PZSz Klub                       Pkt   R¶r Rosi±g

1.  SIKORSKI, Wojciech      1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  3.5/9 1600   1520
2.  HENNIG, Cezary          1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  4.5/9 1600   1600
3.  PIECZYSKI, Arkadiusz    1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  4.0/9 1600   1560
4.  SZACHNIEWICZ, Hubert    1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  7.0/9 1600   1800 II
5.  NIKLAS, Michał          1600    Debiut GCK Giżycko        7.0/9 1600   1800 II
6.  BARTOSZEWICZ, Arkadiusz 1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  3.5/9 1600   1520
7.  CIESZYŃSKI, Artur       1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  0.0/9 1600   1240
8.  TRZECIAK, Bartosz       1600    MLKS Ostródzianka Ostróda 4.5/9 1600   1600
9.  HRYMOWICZ, Artur        1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  7.0/9 1600   1800 II
10. DALIGA, Anita           1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  4.0/9 1600   1560

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

góra