Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
[Strona główna]

XV Kętrzyński Festiwal Szachowy - OPEN A

Kętrzyn 2012-12-27/2012-12-30
Tempo gry: P'120
Arbiter: Andrzej Gula

Wyniki - runda 9


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Woj. Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Ruz Chg(Ru) Nor.
1 1 k GAŁAŻEWSKI, Tomasz DS 2281 2200 UKS SP3 w Bogatyni 8.0 38.50 49.50 7 40.0 2320

0.46

2 2 m BUDREWICZ, Krzysztof WM 2203 2300 AZS-UWM Olsztyn 7.5 42.50 55.50 6 38.5 2310

0.75

3 7 I++ SZEWCZYK, Mariusz MA 2041 2100 MKS Polonia Warszawa 7.0 40.00 51.50 5 35.0 2240

0.69

k
4 9 I+ RENKOWSKI, Piotr WM 1972 2100 UKS Trzydziestka Olsztyn 6.0 42.00 53.00 6 33.0 2140

0.97

5 4 k GAWROŃSKI, Mirosław KP 2128 2200 ITS Kopernik Inowrocław 6.0 41.00 53.00 6 35.0 2120

-0.42

6 6 I++ KOTŁOWSKI, Tomasz PO 2069 2100 KKS Ormuzd Kartuzy 6.0 39.50 51.00 4 33.5 2110

-0.43

7 17 I PHAM, Juliusz PO 1783 2000 SKF Korsarz Gdynia 6.0 39.00 50.50 5 31.0 2100

2.02

8 18 I TECLAF, Paweł PO 1754 2000 KKS Ormuzd Kartuzy 6.0 37.50 48.00 5 32.0 2070

2.47

9 5 I KANARKIEWICZ, Michał PO 2080 2000 SKF Korsarz Gdynia 6.0 36.50 46.00 4 31.0 2050

-1.62

10 16 II+ TREPKOWSKI, Piotr KP 1798 1800 BKS Chemik Bydgoszcz 6.0 35.00 47.00 5 29.5 2020

1.52

I
11 21 II+ BARAN, Dawid WM 1715 1800 UKS Trzydziestka Olsztyn 6.0 35.00 45.00 5 28.5 2040

1.56

I
12 15 II+ MALECKI, Janusz WM 1804 1800 SKS SMOL - BUD Giżycko 6.0 34.00 43.50 5 31.0 2030

1.25

I
13 32 II GARBOWSKI, Jakub PO 1607 1800 KSz Gambit Szemud 6.0 32.50 42.50 5 28.5 1900

1.58

14 11 I+ KUMALA, Aleksander PO 1941 2100 KKS Ormuzd Kartuzy 5.5 37.50 49.00 3 32.0 2100

0.05

15 13 I+ JANIK, Igor WM 1848 2100 KSz Zakrzewo-Start Elbląg 5.5 37.50 47.50 4 31.0 2010

0.16

16 3 k SKINDZIER, Saturnin WM 2166 2200 SKS SMOL - BUD Giżycko 5.5 35.50 45.00 5 26.5 2000

-2.84

17 23 II+ KOWALEC, Maciej MA 1687 1800 MKS Polonia Warszawa 5.5 33.00 42.50 3 28.5 2040

2.04

I
18 46 II WOJTUNIK, Maciej WM 1406 1800 UKS Trzydziestka Olsztyn 5.5 30.00 38.50 5 22.0 1890

2.35

19 30 II ZAWADZKI, Krzysztof WM 1617 1800 5.5 29.50 39.00 5 24.5 1930

0.66

20 8 I KACZMAREK, Arkadiusz WM 2008 2000 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5.0 41.50 54.00 3 32.5 2020

-0.66

21 12 II+ WOROBIEJ, Daniel MA 1859 1800 UKS MDK Otwock 5.0 36.50 46.50 4 27.5 1950

-1.40

22 26 k PLESIUK, Jan WM 1664 2200 SKS SMOL - BUD Giżycko 5.0 35.50 45.00 4 25.0 2020

0.76

23 14 II+ CZAJKOWSKI, Alan WM 1823 1800 Bartoszyce 5.0 35.00 47.00 4 29.0 1930

-0.64

24 35 II WITTIG, Zenon WP 1555 1800 KS Pocztowiec Poznań 5.0 33.50 43.00 5 24.0 1870

0.27

25 24 II+ BOBRYK, Konrad WM 1675 1800 SKS SMOL - BUD Giżycko 5.0 31.50 41.50 5 24.0 1860

-0.51

26 31 II PROBOSZCZ, Maciej WM 1615 1800 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5.0 28.50 35.50 5 24.0 1760

-0.06

27 45 II BOBER, Wojciech WM 1428 1800 KSz Zakrzewo-Start Elbląg 5.0 27.50 34.50 5 20.0 1760

0.44

28 19 II PELOWSKI, Zdzisław PO 1723 1800 UKS Wda Lipusz 4.5 37.00 46.50 4 27.0 1870

-0.57

29 55 I SAPIERZYŃSKI, Tadeusz WM 0 2000 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.5 34.50 44.50 2 25.5 1930

(1729)

30 22 I+ CICHOCKA, Urszula WM 1692 1900 SSz Debiut GCK Giżycko 4.5 34.00 44.00 2 27.0 1880

-0.24

31 20 II KARPIŃSKI, Ryszard WM 1723 1800 4.5 32.50 39.00 4 24.0 1800

-1.45

32 36 II KOWAL, Cezary MA 1549 1800 MKS Polonia Warszawa 4.5 31.50 40.00 4 22.0 1820

-0.50

33 25 I KOTŁOWSKA, Anna PO 1666 1800 KKS Ormuzd Kartuzy 4.5 31.00 40.00 3 24.5 1830

-0.92

34 41 II ŻÓŁKIEWSKI, Jakub WM 1444 1800 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.5 29.50 36.50 4 21.0 1830

0.81

35 28 II KURCABA, Łukasz PO 1637 1800 UKS Wda Lipusz 4.0 35.00 44.00 2 24.0 1838

0.44

36 54 I JOP, Wlodzimierz DS 0 2000 Jelenia Góra 4.0 33.50 43.00 3 20.5 1820

(1606)

37 37 II NIEWIAROWSKI, Mieszko PO 1529 1800 TKKF Rzemyk Gdynia 4.0 33.50 43.00 3 20.0 1840

-0.22

38 63 III SZERFFEL, Krzysztof LD 0 1600 Dobroń 4.0 32.50 41.00 3 22.5 1690

(1542)

39 58 III RUTKOWSKI, Edward PL 0 1600 KSz Maraton Łomża 4.0 32.00 41.50 2 22.0 1790

(1581)

40 47 II TRZEBIATOWSKI, Jarosław PO 1396 1800 UKS Wda Lipusz 4.0 31.50 40.50 3 21.0 1650

0.65

41 27 I TARAJKIEWICZ, Krzysztof PO 1660 2000 UKS Jantar Pruszcz Gdański 4.0 30.00 39.00 4 23.0 1760

-0.80

42 44 II KONEWKO, Konrad WM 1429 1800 MLKS Czarni Olecko 4.0 29.50 38.50 3 18.5 1650

-0.11

43 33 II MULLER, Marcin DS 1575 1800 PCSZON IDEA Świebodzin 4.0 29.50 37.50 3 18.0 1660

-1.16

44 40 II TRENDOWSKI, Michał WM 1455 1800 UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0 28.00 37.50 3 19.5 1770

0.15

45 56 II GÓRSKI, Wawrzyniec WM 0 1800 SKS SMOL - BUD Giżycko 4.0 27.50 35.50 3 17.0 1720

(1469)

46 39 II WIERZBOWSKA, Aleksandra WM 1490 1600 MLKS Ostródzianka Ostróda 4.0 26.50 35.00 4 16.0 1650

-0.34

47 50 II HRYMOWICZ, Artur WM 1293 1800 UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0 25.50 33.50 3 15.5 1620

-0.24

48 49 III FIEDUCIK, Marcin MA 1339 1600 Ząbki 4.0 23.50 32.00 2 15.0 1660

0.53

49 10 I ALEKSANDROWICZ, Marek PO 1967 2000 UKS Wda Lipusz 3.5 35.00 45.50 3 25.0 1913

-1.50

50 34 I DOGIEL, Leszek WM 1571 2000 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3.5 28.00 38.50 3 17.5 1720

-0.44

51 48 II DALIGA, Anita WM 1368 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 3.5 27.00 35.00 1 15.5 1580

-0.16

52 29 II PIWNICKI, Antoni WM 1623 1800 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3.5 24.50 32.00 1 14.0 1580

-1.81

53 52 II CIS, Krzysztof WM 1214 1800 UKS Trzydziestka Olsztyn 3.5 23.50 28.50 3 11.5 1580

-0.13

54 38 II MATUSZEWICZ, Ryszard WM 1510 1800 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3.5 22.50 29.00 3 13.0 1640

-0.47

55 61 III OPOKA, Szymon WM 0 1600 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3.0 30.00 39.00 2 17.5 1660

(1376)

56 66 SZERFFEL, Mateusz LD 0 1000 Dobroń 3.0 27.50 35.50 2 15.5 1520

(1337)

III
57 60 III BARTOSZEWICZ, Arkadiusz WM 0 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0 27.00 34.00 2 14.5 1600

(1305)

58 65 IV PIELACH, Wojciech WM 0 1400 LUKS GOK Samborowo 3.0 25.50 32.00 3 12.0 1560

(1176)

III
59 59 III JORDAN, Adam WM 0 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0 23.50 30.50 1 9.0 1534

(1223)

60 42 II BUDNIK, Kazimierz KP 1442 1800 BKS Chemik Bydgoszcz 3.0 23.00 29.50 2 13.0 1650

-1.15

61 57 II KOŁODZIEJSKI, Marcin PK 0 1800 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2.5 31.50 37.50 2 13.5 1715

(1528)

62 51 III OBOLEWICZ, Piotr WM 1217 1600 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 2.5 24.50 31.00 2 12.5 1600

0.11

63 43 III PIELACH, Jacek WM 1431 1600 LUKS GOK Samborowo 2.5 22.50 29.00 1 10.5 1420

-0.48

64 64 IV MALECKI, Jakub WM 0 1400 Pisz 2.5 22.50 28.00 1 10.0 1467

(1155)

65 62 III FEDYK, Kamil WM 0 1600 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 2.0 27.00 35.50 2 13.0 1520

(1356)

66 53 III DEJNA, Mirosław WM 1210 1600 1.0 21.50 26.50 0 4.0 1311

-1.42


ChessArbiter Pro (v.4.28) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Lic:0202 Właściciel: Andrzej Gula