Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

GRAMY O KATEGORIE
Turniej szachowy dla Szkół Podstawowych

Olsztyn 16.03.2013

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                  Ro PZSz Szkoła        Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  SKOMSKI, Marcin (6)       1000    SP 22 Olsztyn 5.5     20.5  28.0 21.50
2  ŁYSEK, Szymon (16)        1000    KSP Olsztyn   5.5     19.0  26.5 21.25
3  KOWALSKI, Bogdan (1)      1200    SP 30 Olsztyn 5       23.5  32.5 18.50
4  KRAWCZYK, Michał (19)     1000    SP 29 Olsztyn 5       22.5  29.5 19.50
5  PIECH, Marcin (3)         1200    SP 10 Olsztyn 5       20.5  26.5 17.00
6  CYBULSKI, Andrzej (13)    1000    SP 10 Olsztyn 5       17.0  23.5 15.00
7  FILIPIAK, Bartosz (7)     1000    SP 29 Olsztyn 4.5     21.5  29.5 17.50
8  STREPIKOWSKI, Maciej (15) 1000    P 39 Olsztyn  4       18.0  25.5 12.50
9  BRUZDEWICZ, Hubert (5)    1000    SP 10 Olsztyn 3.5     19.5  26.5 10.75
10 ADAMOWICZ, Mateusz (18)   1000    SP 10 Olsztyn 3.5     18.0  25.0 10.75
11 SONTOWSKA, Martyna (4)    1100    SP Dywity     3.5     16.0  22.0  7.75
12 KOMUDZIŃSKI, Mariusz (2)  1200    SP 10 Olsztyn 3       19.5  25.5  7.50
13 NOWAK, Adrian (8)         1000    SP 10 Olsztyn 3       16.5  23.5  8.00
14 GRZEGOWSKI, Jakub (12)    1000    SP 10 Olsztyn 3       16.0  21.0  4.00
15 KĘPKA, Alan (10)          1000    SP 10 Olsztyn 3       15.5  22.5  4.00
16 SKÓRSKI, Szymon (11)      1000    SP 10 Olsztyn 3       15.5  21.5  4.00
17 KAZNOWSKA, Kinga (14)     1000    SP 10 Olsztyn 2       18.0  24.5  2.00
18 OSTASZEWSKI, Marcin (9)   1000    SP 10 Olsztyn 2       14.0  19.5  1.00
19 IGNATOWICZ, Maciej (17)   1000    SP 10 Olsztyn 1       15.0  21.5  0.00

Tabela wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik             Ro PZSz Szkoła        Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1.  KOWALSKI, Bogdan     1200    SP 30 Olsztyn 5      :1  5:1 13:1  7:1  6:1  3:0 16:0
2.  KOMUDZIŃSKI, Mariusz 1200    SP 10 Olsztyn 3    17:1  6:0 11:1 18:1  3:0 15:0  7:0
3.  PIECH, Marcin        1200    SP 10 Olsztyn 5     8:1 19:0 17:1 13:1  2:1  1:1  6:0
4.  SONTOWSKA, Martyna   1100    SP Dywity     3.5  11:1  7:0 15:0 14:1 16:0 17:1  5:=
5.  BRUZDEWICZ, Hubert   1000    SP 10 Olsztyn 3.5  15:1  1:0 14:1  6:0 12:1 13:0  4:=
6.  SKOMSKI, Marcin      1000    SP 22 Olsztyn 5.5  10:1  2:1 19:=  5:1  1:0  7:1  3:1
7.  FILIPIAK, Bartosz    1000    SP 29 Olsztyn 4.5  12:1  4:1 16:1  1:0 19:=  6:0  2:1
8.  NOWAK, Adrian        1000    SP 10 Olsztyn 3     3:0 16:0 10:1  9:1 15:0 11:1 12:0
9.  OSTASZEWSKI, Marcin  1000    SP 10 Olsztyn 2    13:0 14:0 18:0  8:0   :1 10:0 17:1
10. KĘPKA, Alan          1000    SP 10 Olsztyn 3     6:0 15:0  8:0   :1 18:0  9:1 14:1
11. SKÓRSKI, Szymon      1000    SP 10 Olsztyn 3     4:0 12:1  2:0 16:0 17:1  8:0   :1
12. GRZEGOWSKI, Jakub    1000    SP 10 Olsztyn 3     7:0 11:0   :1 17:1  5:0 18:0  8:1
13. CYBULSKI, Andrzej    1000    SP 10 Olsztyn 5     9:1 18:1  1:0  3:0 14:1  5:1 15:1
14. KAZNOWSKA, Kinga     1000    SP 10 Olsztyn 2    19:0  9:1  5:0  4:0 13:0   :1 10:0
15. STREPIKOWSKI, Maciej 1000    P 39 Olsztyn  4     5:0 10:1  4:1 19:0  8:1  2:1 13:0
16. ŁYSEK, Szymon        1000    KSP Olsztyn   5.5  18:=  8:1  7:0 11:1  4:1 19:1  1:1
17. IGNATOWICZ, Maciej   1000    SP 10 Olsztyn 1     2:0   :1  3:0 12:0 11:0  4:0  9:0
18. ADAMOWICZ, Mateusz   1000    SP 10 Olsztyn 3.5  16:= 13:0  9:1  2:0 10:1 12:1 19:0
19. KRAWCZYK, Michał     1000    SP 29 Olsztyn 5    14:1  3:1  6:= 15:1  7:= 16:0 18:1

Ranking PZSzach

Nr  Zawodnik             Ro PZSz Szkoła         Pkt   Rśr Rosiąg

1.  KOWALSKI, Bogdan     1200    SP 30 Olsztyn 4.0/6 1057   1171
2.  KOMUDZIŃSKI, Mariusz 1200    SP 10 Olsztyn 3.0/7 1050   1000
3.  PIECH, Marcin        1200    SP 10 Olsztyn 5.0/7 1075   1225
3.  PIECH, Marcin        1200    SP 10 Olsztyn 5.0/6 1086   1314 IV
4.  SONTOWSKA, Martyna   1100    SP Dywity     3.5/7 1013   1013
5.  BRUZDEWICZ, Hubert   1000    SP 10 Olsztyn 3.5/7 1038   1038
6.  SKOMSKI, Marcin      1000    SP 22 Olsztyn 5.5/7 1075   1275 V
7.  FILIPIAK, Bartosz    1000    SP 29 Olsztyn 4.5/7 1063   1163 V
8.  NOWAK, Adrian        1000    SP 10 Olsztyn 3.0/7 1025    975
9.  OSTASZEWSKI, Marcin  1000    SP 10 Olsztyn 1.0/6 1000    771
10. KĘPKA, Alan          1000    SP 10 Olsztyn 2.0/6 1000    886
11. SKÓRSKI, Szymon      1000    SP 10 Olsztyn 2.0/6 1043    929
12. GRZEGOWSKI, Jakub    1000    SP 10 Olsztyn 2.0/6 1000    886
13. CYBULSKI, Andrzej    1000    SP 10 Olsztyn 5.0/7 1050   1200 V
14. KAZNOWSKA, Kinga     1000    SP 10 Olsztyn 1.0/6 1014    786
15. STREPIKOWSKI, Maciej 1000    P 39 Olsztyn  4.0/7 1038   1088 V
16. ŁYSEK, Szymon        1000    KSP Olsztyn   5.5/7 1038   1238 V
17. IGNATOWICZ, Maciej   1000    SP 10 Olsztyn 0.0/6 1071    729
18. ADAMOWICZ, Mateusz   1000    SP 10 Olsztyn 3.5/6 1029   1086 V
18. ADAMOWICZ, Mateusz   1000    SP 10 Olsztyn 3.5/7 1025   1025
19. KRAWCZYK, Michał     1000    SP 29 Olsztyn 5.0/7 1025   1175 V

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

góra