Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Mistrzostwa Województwa Przedszkolaków i Dzieci do 7 lat

Działdowo 13.04.2013

| dziewczęta | chłopcy |

strona Moje Działdowo: relacja i wyniki, zdjęcia,

dziewczęta

Nr Zawodnik                Ro PZSz Miasto    Suma 1   2   3   4   5   6   7  

1  Maślewska, Anna (1)     1250    Ostróda   7    8:1 3:1 2:1 5:1 7:1 6:1 4:1
2  Guziewicz, Amelia (3)   1100    Ostróda   6    4:1 7:1 1:0 3:1 6:1 5:1 8:1
3  Kuszkiewicz, Amelia (4) 1100    Ostróda   4.5  6:1 1:0 7:1 2:0 4:= 8:1 5:1
4  Rogalska, Maja (7)      1000    Działdowo 3    2:0 5:0 8:1 6:= 3:= 7:1 1:0
5  Dziąba, Aleksandra (2)  1100    Ostróda   2.5  7:0 4:1 6:= 1:0 8:1 2:0 3:0
6  Romanowska, Izabela (8) 1000    Olsztyn   2.5  3:0 8:1 5:= 4:= 2:0 1:0 7:=
7  Okuniewicz, Alicja (6)  1000    Elbląg    1.5  5:1 2:0 3:0 8:0 1:0 4:0 6:=
8  Maciejewska, Anna (5)   1000    Elbląg    1    1:0 6:0 4:0 7:1 5:0 3:0 2:0

chłopcy

Nr Zawodnik                  Ro PZSz Miasto    Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Zarębski, Piotr (7)       1200    Działdowo 7    31:1 11:1 26:1 13:1  3:1  5:1  2:1
2  Gintowt, Jakub (1)        1200    Ostróda   5     6:1  4:1 13:0 11:1 12:1  3:1  1:0
3  Strepikowski, Maciej (4)  1200    Olsztyn   5    29:1 25:1  9:1 10:1  1:0  2:0  4:1
4  Kowalkowski, Karol (17)   1000    Działdowo 5     5:1  2:0 18:1 26:1 13:1  7:1  3:0
5  Pieczarka, Jakub (2)      1200    Ostróda   5     4:0  6:1 29:1 25:1 10:1  1:0 12:1
6  Koszewski, Bruno (16)     1000    Olsztyn   5     2:0  5:0 30:1 18:1 19:1  8:1 10:1
7  Marcinkowski, Jan (20)    1000    Olsztyn   4.5  18:1  8:1 10:0  9:= 14:1  4:0 15:1
8  Radwan, Maciej (3)        1200    Ostróda   4.5  24:1  7:0 14:= 27:1  9:1  6:0 13:1
9  Sarnowski, Mateusz (25)   1000    Olsztyn   4.5  21:1 22:1  3:0  7:=  8:0 20:1 14:1
10 Serocki, Maksymilian (27) 1000    Elbląg    4    23:1 14:1  7:1  3:0  5:0 11:1  6:0
11 Pliszka, Piotr (24)       1000    Olsztyn   4    15:1  1:0 20:1  2:0 16:1 10:0 18:1
12 Skwarski, Marcin (29)     1000    Działdowo 4    14:0  0:1 16:1 15:1  2:0 23:1  5:0
13 Wołejko, Brajan (30)      1000    Olsztyn   3.5  17:1 20:1  2:1  1:0  4:0 15:=  8:0
14 Jerka, Franciszek (14)    1000    Olsztyn   3.5  12:1 10:0  8:= 21:1  7:0 25:1  9:0
15 Choiński, Paweł (9)       1000    Ostróda   3.5  11:0 31:1 19:1 12:0 26:1 13:=  7:0
16 Hrymowicz, Hubert (13)    1000    Kieżliny  3.5  19:1 26:0 12:0 22:1 11:0 21:1 17:=
17 Kamiński, Adrian (15)     1000    Działdowo 3.5  13:0 19:0 24:= 30:1 21:= 22:1 16:=
18 Szymański, Kacper (5)     1200    Ostróda   3     7:0 24:1  4:0  6:0 27:1 26:1 11:0
19 Skuza, Aleks (28)         1000    Działdowo 3    16:0 17:1 15:0 20:1  6:0 30:= 23:=
20 Dawidowski, Piotr (11)    1000    Ostróda   3    27:1 13:0 11:0 19:0 24:1  9:0 26:1
21 Częczek, Jakub (10)       1000    Olsztyn   3     9:0 28:1 27:= 14:0 17:= 16:0 25:1
22 Wiszowaty, Damian (6)     1200    Ostróda   3    28:1  9:0 25:0 16:0 29:1 17:0 27:1
23 Gutkowski, Konrad (12)    1000    Działdowo 3    10:0 27:0 28:1 29:1 25:= 12:0 19:=
24 Kożmiński, Jakub (18)     1000    Olsztyn   3     8:0 18:0 17:= 28:= 20:0 29:1 30:1
25 Pałasz, Jakub (23)        1000    Olsztyn   2.5  30:1  3:0 22:1  5:0 23:= 14:0 21:0
26 Zajda, Paweł (31)         1000    Olsztyn   2     0:1 16:1  1:0  4:0 15:0 18:0 20:0
27 Sender, Wiktor (26)       1000    Olsztyn   2    20:0 23:1 21:=  8:0 18:0 28:= 22:0
28 Miałkowski, Wiktor (21)   1000    Olsztyn   2    22:0 21:0 23:0 24:= 30:= 27:= 29:=
29 Leszczyński, Marcin (19)  1000    Olsztyn   1.5   3:0 30:1  5:0 23:0 22:0 24:0 28:=
30 Bronakowski, Adam (8)     1000    Olsztyn   1    25:0 29:0  6:0 17:0 28:= 19:= 24:0
31 Myszkowski, Antoni (22)   1000    Olsztyn   0     1:0 15:0  0:   0:   0:   0:   0: 

| dziewczęta | chłopcy |

góra