XVI Ogólnopolskie Igrzyska LZS

Relacja

W Ełku w dniach 30-31 sierpnia 2013 odbyły się XVI Ogólnopolskie Igrzyska LZS.
W strefie kibica zorganizowane zostały imprezy szachowe:
- w pi±tek odbyły się symultany z najlepszymi juniorami z Olecka Kamilem Gryglasem i Konradem Konewko. Obaj wygrali swoje wszystkie partie. Symultanę sędziował Krzysztof Konewko.
- w sobotę odbył się turniej szachowy. Zawodnicy z MLKS Czarni Olecko zdobyli dwa pierwsze miejsca - pierwszy był Krzysztof Konewko a drugi jego syn Konrad. Turniej sędziował Feliks Stachowicz z Nowego Miasta Lubawskiego.
Oprócz rywalizacji sportowej impreza miała charakter rekreacyjny i promocyjny. Na szachownicy o wymiarach 9 x 9 m wielu turystów i mieszkańców Ełku mogło rozegrać partie towarzyskie. Na pytania gdzie można się nauczyć grać w szachy odpowiadał prezes klubu SL Salos Ełk Jerzy Romanowski.
Na zlecenie Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS zadanie zrealizował i przeprowadził klub MLKS Ostródzianka Ostróda. Partnerami były kluby MLKS Czarni Olecko, SL Salos Ełk i KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie.
Grzegorz Mi¶ta

Komunikat-info

W dniach 30-31 sierpnia w Ełku odbęd± się XVI Ogólnopolskie Igrzyska LZS. Na zlecenie Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia klub MLKS Ostródzianka Ostróda organizuje w strefie kibica imprezy szachowe.
Partnerami w realizacji tego zadania s± kluby MLKS Czarni Olecko, SL Salos Ełk i KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie.
1) 30 sierpnia (pi±tek) od godziny 15-tej odbędzie się symultana szachowa oraz konkursy o tematyce szachowej z nagrodami dla najlepszych, Miejsce - skwer nad jeziorem Ełckim przy ul.Grunwaldzkiej.
2) 31 sierpnia (sobota) w godz. 10:00 - 13:00 odbędzie się turniej szachowy. System rozgrywek zostanie ustalony na miejscu w zależno¶ci od liczby uczestników.
Miejsce - stadion miejski.
Zapisy do turnieju oraz symultany proszę kierować Grzegorz Mi¶ta tel. 695 548 842 lub e-mail: grzegorz@szachy.ostroda.pl lub na miejscu rozgrywek. Wstęp wolny, bez wpisowego.
Zapraszam wszystkich chętnych.
Grzegorz Mi¶ta

góra