Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

II OTWARTE MISTRZOSTWA OLSZTYNA EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ W SZACHACH

Olsztyn 9.11.2013

| Tabela wyników - chłopcy | Tabela wyników - dziewczeta |

Tabela wyników - chłopcy

Mc Zawodnik                Szkoła          Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  ZARĘBSKI, Piotr         SP 3 Działdowo  6       25.0  32.0 26.50
2  CYBULSKI, Andrzej       SP 10 Olsztyn   6       24.5  32.5 27.00
3  STREPIKOWSKI, Paweł     SP 3 Olsztyn    6       21.5  30.5 21.50
4  KOZŁOWSKI, Michał       KSP Olsztyn     6       21.5  27.5 23.00
5  GRZYB, Norbert          SP 7 Olsztyn    5       25.0  34.0 22.00
6  KLIMEK, Antoni          SP 29 Olsztyn   5       23.5  33.0 21.00
7  KOWALKOWSKI, Karol      SP 3 Działdowo  5       22.5  32.0 20.00
8  STREPIKOWSKI, Maciej    SP 3 Olsztyn    5       19.0  27.0 16.00
9  WASILEWSKI, Paweł       KSP Olsztyn     5       19.0  26.0 17.00
10 KAMIŃSKI, Mateusz       SP 29 Olsztyn   5       18.0  25.0 15.50
11 WRONKOWSKI, Łukasz      SP 30 Olsztyn   5       16.5  22.0 11.50
12 TARANOWICZ, Michał      SP 2 Olsztyn    4.5     21.0  30.5 18.75
13 MADEKSZA, Mikołaj       SP 3 Olsztyn    4.5     17.5  25.0 14.25
14 PIJANOWSKI, Maciej      KSP Olsztyn     4.5     17.0  24.5 14.25
15 KRUPIŃSKI, Wojciech     SP 29 Olsztyn   4       23.0  32.0 16.00
16 FILIPIAK, Bartosz       SP 29 Olsztyn   4       22.0  31.5 15.50
17 KOSZEWSKI, Bruno        SP 13 Olsztyn   4       20.5  28.5 15.00
18 KITEWSKI, Bartosz       SP 18 Olsztyn   4       20.0  26.5 13.50
19 MARCINKOWSKI, Jan       KSP Olsztyn     4       19.5  28.5 12.50
20 MADEJSKI, Tomasz        KSP Olsztyn     4       18.0  26.5 11.50
21 SARNOWSKI, Mateusz      SP 3 Olsztyn    4       18.0  26.5 10.00
22 MARTUSEWICZ, Mateusz    SP 15 Olsztyn   4       17.0  23.5  8.50
23 PRUSINOWSKI, Aleksander SSP 101 Olsztyn 3.5     22.5  31.0 11.25
24 TRZASKOWSKI, Marek      SP 2 Olsztyn    3.5     18.5  25.0  8.75
25 PAWLUCZUK, Jakub        SSP 101 Olsztyn 3.5     18.0  26.0 11.75
26 SIENKIEWICZ, Jan        SP 2 Olsztyn    3.5     17.5  25.0 10.50
27 SZAPIEL, Mateusz        SSP 101 Olsztyn 3.5     17.5  23.5  9.75
28 LESZCZYŃSKI, Marcin     KSP Olsztyn     3.5     17.0  24.0  7.75
29 SZAPIEL, Kamil          SSP 101 Olsztyn 3.5     17.0  23.0 10.25
30 KACPROWICZ, Tymon       SP 2 Olsztyn    3.5     14.5  20.5 10.25
31 PLISZKA, Piotr          KSP Olsztyn     3       18.0  26.0  5.50
32 KAŁUDZIŃSKI, Karol      SP 29 Olsztyn   3       17.0  24.5  9.25
33 ŁUCKO, Tytus            SP 2 Olsztyn    3       17.0  23.5  7.25
34 KISIELEWSKI, Wiktor     SP 30 Olsztyn   3       16.5  22.5  5.00
35 CHOROMAŃSKI, Krystian   SP 2 Olsztyn    3       16.0  21.5  8.25
36 TARASEWICZ, Marcel      SP 2 Olsztyn    3       15.5  22.0  8.75
37 JANKOWSKI, Daniel       SP 22 Olsztyn   3       15.5  21.5  7.50
38 KOSIEWICZ, Miłosz       SP 2 Olsztyn    3       15.0  20.5  8.00
39 DASZEWSKI, Jakub        SP 2 Olsztyn    3       15.0  20.5  6.75
40 KWIATKOWSKI, Leon       SP 18 Olsztyn   3       14.5  20.5  5.75
41 BOGUCKI, Szymon         SP 29 Olsztyn   3       14.0  20.0  7.25
42 SŁOMA, Karol            SP 2 Olsztyn    3       12.5  17.5  6.75
43 CZĘCZEK, Jakub          KSP Olsztyn     2.5     18.5  26.0  9.00
44 SZOT, Jakub             SP 30 Olsztyn   2.5     16.0  23.5  3.00
45 MATUSZCZAK, Jan         SP 6 Olsztyn    2.5     16.0  22.0  3.00
46 KARPOWICZ, Przemysław   SP 30 Olsztyn   2.5     15.5  22.0  5.75
47 NOWOSIELSKI, Aleksander SP 29 Olsztyn   2.5     13.0  17.0  4.50
48 PIEŃKOWSKI, Tomasz      SP 34 Olsztyn   2       15.5  21.5  5.00
49 SIWECKI, Kacper         SP 2 Olsztyn    2       12.5  17.0  3.00
50 BEZAT, Filip            SP 2 Olsztyn    1.5     15.5  22.5  0.75
51 IGNATOWICZ, Maciej      SP 10 Olsztyn   1.5     15.0  22.5  1.50
52 MARTUSEWICZ, Piotr      SP 15 Olsztyn   1.5     14.5  20.0  2.75
53 KRAJEWSKI, Dawid        SP 2 Olsztyn    1.5     13.5  18.0  0.75
54 DOWGIERD, Krzysztof     SSP 101 Olsztyn 1        7.5  13.5  2.00
55 GĘBSKI, Michał          SP 30 Olsztyn   1        6.0  12.5  3.00
56 TOKARSKI, Bartłomiej    SP 2 Olsztyn    0        4.5  12.5  0.00

Tabela wyników - dziewczęta

Mc Zawodnik             Szkoła          Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  ZARĘBSKA, Lena       SP 3 Działdowo  7       19.0  27.0 29.00
2  KOŁAKOWSKA, Angelika SP 3 Działdowo  6       18.0  26.5 17.00
3  KAZNOWSKA, Kinga     SP 10 Olsztyn   5       18.0  26.5 15.50
4  DOWGIERD, Marcelina  SSP 101 Olsztyn 4.5     15.5  24.0  8.75
5  SUJKOWSKA, Roksana   SP 2 Olsztyn    4.5     15.0  23.5  7.75
6  CZERNIAK, Lena       SP 2 Olsztyn    3.5     18.0  26.5  6.25
7  URANOWSKA, Marta     SP 2 Olsztyn    3       16.0  24.5  6.25
8  ROGALSKA, Maja       SP 3 Działdowo  2.5     19.0  27.5  6.75
9  EWCZYŃSKA, Marta     SP 30 Olsztyn   2       18.0  25.0  2.25
10 KRZEWSKA, Katarzyna  SP 2 Olsztyn    2       16.0  21.5  2.50
11 KOMASZYŃSKA, Maja    SP 29 Olsztyn   2       15.0  20.5  2.00

| Tabela wyników - chłopcy | Tabela wyników - dziewczeta |

góra