Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 lat

Szklarska Poręba - Królowa Karkonoszy, ul. Słowackiego 11a 2016-03-12/2016-03-20
Rate of play 90'/40 + 30' + 30'' na ruch
Arbiter: IA Zenon Chojnicki

Standings - round 9


Place Title Name State FIDE Local Club Birthday Total MBch. Bch. Wins Prog.
1 FM Janik, Igor WM 2305 2300 WMZSzach - Elbląg 2000 7,5 36,00 46,00 7 34,0
2 k Kozioł, Kamil SL 2258 2200 MKSz Rybnik 2000 6,5 36,00 48,00 5 33,5
3 I+ Garbowski, Jakub SL 1994 2100 MCKiS Jaworzno 2001 6,0 37,50 48,50 4 31,5
4 I++ Gumularz, Szymon DS 2287 2100 KSz Polonia Wrocław 2001 6,0 37,50 48,50 4 31,0
5 k Walter, Szymon SL 2148 2200 UKS 21 Podlesie 2000 6,0 37,00 47,50 4 32,5
6 FM Grela, Kacper DS 2296 2300 KSz Polonia Wrocław 2000 6,0 35,50 46,50 5 30,5
7 I Szustakowski, Antoni MA 1957 2000 UKS Hetman Puszcza Mariańska 2000 6,0 34,50 44,00 4 29,0
8 I Choina, Michał SK 1792 2000 "Hetman" Ostrowiec Św. 2000 5,5 35,00 46,50 4 30,0
9 I++ Raczyński, Krzysztof WP 1978 2100 LKS Chrobry Gniezno 2001 5,5 32,00 41,50 4 26,0
10 I Słomczewski, Michał LD 1887 2000 KSz Piątka Skierniewice 2000 5,5 30,00 39,50 4 23,0
11 k Chylewski, Patryk MA 2087 2200 KS LAURA Chylice 2001 5,0 39,00 48,00 3 29,5
12 k Zaleski, Łukasz PO 2118 2200 UKS Zawisza Kolbudy 2000 5,0 36,50 46,50 3 28,5
13 FM Karpus, Michał KP 2221 2300 UKS Rotmistrz Grudziądz 2000 5,0 36,00 44,50 4 24,5
14 I Klementowski, Dawid SL 1904 2000 MKSz Rybnik 2000 5,0 34,00 43,50 3 27,0
15 I++ Drozdowski, Konrad KP 2037 2100 UKS Rotmistrz Grudziądz 2000 5,0 32,50 42,50 2 25,5
16 k Kowalski, Igor MA 2088 2200 KSz Polonia Warszawa 2001 5,0 31,00 40,50 3 24,5
17 I Kuś, Aleksander WP 1761 2000 KSz LECH-WSUS Poznań 2000 5,0 29,00 37,00 4 20,5
18 I++ Klepek, Witold SL 2018 2100 PSSz Pszczyna 2000 4,5 39,00 48,50 4 27,5
19 I Wyczling, Bartosz PO 1959 2000 UKS SP11 Skoczek Tczew 2001 4,5 31,00 40,00 4 24,5
20 I Bilczewski, Kacper SL 2046 2000 UKS Ognisko Rydułtowy 2000 4,5 29,50 37,50 4 24,0
21 k Łukasiewicz, Krzysztof DS 2114 2200 UKS SP3 w Bogatyni 2001 4,5 29,00 37,00 3 20,0
22 I Kubiak, Jakub ZP 1911 2000 UKS Szach Gryfice 2001 4,5 28,00 37,00 3 21,0
23 I Sułkowski, Andrzej SL 1772 2000 UKS Pałac Młodzieży Katowice 2001 4,0 31,50 41,00 3 22,5
24 I++ Belczewski, Jacek PO 1945 2100 UKS SP11 Skoczek Tczew 2000 4,0 31,00 39,50 3 20,0
25 I Sernecki, Franciszek DS 1884 2000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2001 4,0 29,50 37,50 3 17,5
26 I Filewicz, Radosław PL 1739 2000 MUKS Stoczek 45 Białystok 2001 4,0 25,00 32,50 3 16,5
27 k Wołoch, Oskar LB 2195 2200 ŻKSz Żary 2001 3,5 33,00 41,00 2 26,0
28 II+ Hołownia, Michał DS 2006 1900 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2000 3,5 32,50 42,50 2 19,0
29 I Brożyna, Mateusz MP 1763 2000 2001 3,5 32,50 41,00 3 19,5
30 I Rybka, Martin SL 1857 2000 UKS Ognisko Rydułtowy 2000 3,5 31,00 40,50 3 16,5
31 I Tamoń, Radosław KP 1925 2000 UKS OPP Toruń 2000 3,5 27,50 35,00 2 15,0
32 I++ Domański, Łukasz SL 1994 2100 Akademia Szachowa Gliwice 2000 3,5 24,50 32,00 3 15,5
33 I+ Laszczak, Przemysław MA 1870 2100 MTSz Mińsk Mazowiecki 2001 3,0 27,50 34,50 3 12,0
34 II Jakubowski, Wojciech DS 1612 1800 UKS SP3 w Bogatyni 2000 3,0 23,00 29,50 1 11,5
35 I Popławski, Maciej PL 1856 2000 KSz. Javena Hańcza Suwałki 2001 2,5 26,50 33,50 1 13,0
36 I Dryja, Szymon DS 1774 2000 UKS SP3 w Bogatyni 2000 2,5 25,00 33,00 1 11,0
37 I Trendowski, Michał WM 1807 2000 UKS Trzydziestka Olsztyn 2000 2,5 25,00 32,50 1 13,5
38 I Fritz, Antoni SL 1887 2000 MKSz Rybnik 2000 2,5 24,50 31,50 0 8,0

ChessArbiter Pro 2010 (v.5.49) © A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_596/