Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
[Strona główna]

Mistrzostwa Polski Juniorek do 16 lat

Szklarska Poręba - Królowa Karkonoszy, ul. Słowackiego 11a 2016-03-12/2016-03-20
Rate of play 90'/40 + 30' + 30'' na ruch
Arbiter: IA Zenon Chojnicki

Standings - round 9


Place Title Name State FIDE Local Club Birthday Total MBch. Bch. Wins Prog. Chg (Ru)
1 I++ Frej, Zofia DS 1792 1900 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2001 7,5 36,50 47,00 6 40,5

2,52

2 k Cieślak, Wiktoria SL 1904 2000 MKSz Rybnik 2000 6,5 35,00 45,00 5 30,0

-0,20

3 I Kindler, Karolina PO 1597 1800 UKS Korona Gdańsk 2001 6,5 34,00 42,50 6 29,5

3,13

4 I++ Karykowska, Anna DS 1832 1900 KSz Miedź Legnica 2000 6,5 31,50 40,00 5 29,0

-0,08

5 I+ Trusz, Julia OP 1653 1900 UKS Rodło Opole 2001 6,0 38,00 48,50 4 34,5

0,98

6 I+ Krzywnicka, Maria ZP 1646 1900 KSz Gryf Szczecin 2001 5,5 39,50 50,00 4 33,5

0,97

7 I+ Daliga, Anita WM 1632 1900 UKS Trzydziestka Olsztyn 2000 5,5 38,50 48,50 4 28,5

2,50

8 I++ Buchta, Agnieszka SL 1807 1900 UKS 21 Podlesie 2001 5,5 37,00 48,50 5 29,0

-0,60

9 k Kaczmarska, Joanna MA 2013 2000 KSz Polonia Warszawa 2001 5,5 35,00 45,00 4 29,5

-2,02

10 I+ Dwilewicz, Agata DS 1813 1900 KSz Polonia Wrocław 2001 5,5 34,50 44,50 4 26,5

-0,54

11 I Wójcik, Jagoda SL 1510 1800 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2000 5,5 33,50 43,50 4 30,0

3,10

12 I Ciesińska, Weronika WP 1584 1800 AZS Poznań 2000 5,5 32,50 43,00 5 25,5

2,82

13 k Stebel, Agata SL 1856 2000 UKS Ognisko Rydułtowy 2000 5,5 29,50 38,50 4 22,5

-1,66

14 I Trybowska, Barbara PK 1536 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 2000 5,0 34,00 43,50 4 28,0

2,71

15 I+ Kostecka, Marika WP 1775 1900 KSz LECH-WSUS Poznań 2001 5,0 32,00 41,50 5 19,0

-1,53

16 I++ Guzik, Natalia LD 1619 1900 UKS Piątka Wieluń 2001 5,0 27,50 34,00 5 18,0

0,27

17 I Kalinowska, Karolina DS 1571 1800 KSz Polonia Wrocław 2000 4,5 39,50 50,00 3 28,5

1,55

18 k Parol, Pola MA 1893 2000 MTSz Mińsk Mazowiecki 2000 4,5 34,50 44,50 4 25,0

-1,89

19 II Przepióra, Anna SK 1243 1600 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 2000 4,5 25,00 31,50 4 16,5

2,73

20 I Krzysztyńska, Anna PK 1643 1800 KKSz Urania Krosno 2001 4,0 35,50 44,00 4 25,0

-0,32

21 I++ Gredka, Dominika SL 1690 1900 PSSz Pszczyna 2001 4,0 32,50 41,50 3 21,5

-0,69

22 I++ Łęczek, Weronika MP 1766 1900 UKS Hetman Koronny Trzebinia 2001 4,0 32,00 41,00 2 21,0

-2,45

23 I Borkowska, Zuzanna KP 1465 1800 MKS EMDEK Bydgoszcz 2000 4,0 31,50 38,50 3 20,5

1,45

24 I+ Jurkiewicz, Zuzanna PK 1632 1900 UKS SP 1 Brzozów 2000 4,0 30,50 40,50 2 20,5

0,63

25 I Szulc, Patrycja DS 1692 1800 KSz Polonia Wrocław 2001 4,0 30,50 38,50 3 19,5

-1,50

26 I++ Szeląg, Zuzanna WP 1688 1900 LKS Chrobry Gniezno 2001 4,0 27,50 36,50 4 21,0

-1,99

27 I Pędrak, Paulina PK 1610 1800 GKSz Hetman Pilzno 2000 4,0 27,00 36,00 2 15,5

-1,18

28 I Ossolińska, Matylda MA 1613 1800 KSz Polonia Warszawa 2001 3,5 30,50 38,50 1 20,5

-0,53

29 I+ Zamarska, Sylwia SL 1605 1900 MUKS SZS Cieszyn 2001 3,5 30,50 38,00 2 17,5

-0,47

30 I Kwiatkowska, Agnieszka OP 1643 1800 UKS Rodło Opole 2000 3,5 30,00 39,00 1 19,5

-2,00

31 II Łuka, Agnieszka PK 1313 1600 RzKSz Rzeszów 2000 3,5 25,00 31,50 1 12,0

0,04

32 I Trembowiecka-wysota, Aleksandra ZP 1503 1800 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 2001 3,0 27,00 36,50 1 15,5

-0,34

33 I Samujło, Agnieszka LU 1637 1800 KSz DRAKON Lublin 2001 3,0 26,00 33,50 2 13,0

-2,79

34 II+ Surpeta, Julia MP 1339 1700 KKSz Kraków 2001 3,0 23,50 30,50 2 16,0

0,46

35 III Waszkowiak, Kinga WP 1044 1400 MKS Wicher Zbąszyń 2001 1,5 24,50 32,00 0 8,0

-0,46

36 I++ Piwowarczyk, Julia LU 1903 1900 SSz Szachpol Łuków 2001 0,0 21,00 27,50 0 0,0

-2,62


ChessArbiter Pro 2010 (v.5.49) © A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/