Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Szalony Krasnolud kwiecien 2016
Olsztyn 16.04.2016

Tabela turniejowa

Mc Zawodnik                        Klub                  Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  TARANOWICZ, Michał (54)         SP nr. 2 w Olsztynie  6.5     24.5  32.5 29.75
2  SKOMSKI, Marcin (35)            SP nr. 22 w Olsztynie 6       24.0  33.0 26.50
3  STREPIKOWSKI, Paweł (49)        SP nr. 3 w Olsztynie  6       23.5  34.0 27.50
4  KAZNOWSKA, Weronika (16)        SP nr. 10 w Olsztynie 5.5     21.5  30.0 20.75
5  MARCINKOWSKI, Jan (25)          KSP Olsztyn           5       23.5  33.0 20.50
6  KOSZEWSKI, Bruno (19)           SP nr. 13 w Olsztynie 5       22.0  31.5 19.00
7  GRABOWSKI, Wojciech (10)        SP nr. 1 w Olsztynie  5       21.5  31.0 20.00
8  STREPIKOWSKI, Maciej (50)       SP nr. 3 w Olsztynie  5       21.0  29.0 18.50
9  ŁASIŃSKI, Szymon (24)           SP nr. 15 w Olsztynie 5       19.0  26.0 14.50
10 PODCHUL, Michał (33)            KSP                   5       18.0  24.0 15.00
11 KAZNOWSKA, Kinga (17)           SP nr. 10 w Olsztynie 4.5     22.5  30.5 17.00
12 SUCHOCKI, Jan (36)              SP nr. 10 w Olsztynie 4.5     20.5  29.5 16.75
13 WILCZEWSKI, Artur (39)          SP nr. 10 w Olsztynie 4.5     19.0  27.0 14.75
14 PODCHUL, Maja (32)              KSP                   4.5     19.0  26.0 14.75
15 KWIATKOWSKI, Leon (23)          SP nr. 18 w Olsztynie 4.5     18.0  24.5 12.50
16 FRONCZAK, Weronika (5)          SP nr. 10 w Olsztynie 4       23.5  32.5 16.50
17 ŻELAZNY, Kuba (42)              SP Łęgajny            4       19.5  27.0 12.50
18 RODZIEWICZ-BIELEWICZ, Kuba (34) SP nr. 15 w Olsztynie 4       19.5  26.5 12.50
19 NAREL, Julia (28)               SP nr. 10 w Olsztynie 4       18.5  26.5 11.50
20 KRANKOWSKI, Adam (22)           SP Absolwent          4       18.0  26.5 12.00
21 KACPRZAK, Maksymilian (14)      SP Łęgajny            4       18.0  26.0 13.50
22 MAZUREK, Paweł (26)             SP nr. 2 w Olsztynie  4       18.0  25.5 12.00
23 JANKOWSKI, Daniel (53)          SP nr. 22 w Olsztynie 4       17.5  23.0  9.50
24 KIEŻUN, Krzysztof (18)          SP Dywity             4       14.0  20.0 10.00
25 CHOJNOWSKA, Helena (3)          SP nr. 5 w Olsztynie  3.5     17.5  22.5  8.50
26 KAWA, Szymon (48)               SP nr. 23 w Olsztynie 3.5     17.0  24.5 10.50
27 GÓRECKI, Patryk (9)             SP nr. 25 w Olsztynie 3.5     16.0  22.0  8.25
28 JA¬WIŃSKI, Wiktor (11)          SP Absolwent          3.5     14.5  20.0  6.75
29 SOLECKI, Mateusz (37)           SP nr. 10 w Olsztynie 3.5     13.0  19.5  7.75
30 KWIATOS, Marcel (45)            SP nr. 3 w Olsztynie  3       20.5  28.5 10.50
31 ŻELAZNY, Fabian (41)            SP Łęgajny            3       19.0  26.0  9.50
32 KOSZEWSKI, Nino (20)            SP nr. 13 w Olsztynie 3       18.0  25.5  9.00
33 JA¬WIŃSKI, Igor (12)            SP Absolwent          3       18.0  25.0  7.00
34 PAZERA, Piotr (31)              SP Łęgajny            3       17.0  24.5  4.50
35 BEDNARSKA, Hania (46)           SP nr. 32 w Olsztynie 3       16.0  23.5  9.25
36 KAWA, Anna (15)                 SP nr. 23 w Olsztynie 3       16.0  22.5  7.00
37 SKRZECKOWSKI, Filip (52)        SP nr. 5 w Olsztynie  3       15.0  22.0  7.00
38 KOZIKOWSKI, Teodozjusz (21)     Przedszkole           3       13.5  19.0  5.50
39 WŁODYKA, Martyna (40)           SP Absolwent          3       13.5  18.5  6.00
40 OBOŃSKI, Przemysław (29)                              3       13.0  18.5  7.50
41 JA¬WIŃSKI, Jeremi (13)          SP Absolwent          2.5     17.5  23.0  5.50
42 OSTROWSKA, Julia (47)           SP Absolwent          2.5     15.5  20.5  4.75
43 GŁˇB, Mikołaj (8)               SP nr. 18 w Olsztynie 2.5     14.5  22.0  4.75
44 MAŁKOWSKI, Daniel (51)          SP Łęgajny            2.5     13.0  18.5  4.00
45 GADKOWSKI, Piotr (7)            Przedszkole           2       18.0  25.5  6.50
46 ADAMCZYK, Martyna (1)           SP Absolwent          2       15.5  21.0  1.50
47 MROZIŃSKI, Filip (27)           SP Absolwent          2       14.5  21.5  2.50
48 ŻARSKI, Aleksander (43)         SP Łęgajny            2       13.5  20.0  3.00
49 ŻARSKI, Maksymilian (44)        Przedszkole           2       12.0  17.0  1.50
50 WILCZEWSKA, Karolina (38)       SP nr. 10 w Olsztynie 2       11.0  15.0  2.50
51 FILA, Kajetan (4)               SP nr. 15 w Olsztynie 1.5     15.0  21.5  3.75
52 DYMITRIEW, Lena (6)             SP Łęgajny            1       14.5  21.5  2.75
53 PARAKIEWICZ, Ewelina (2)        SP Absolwent          1       14.0  21.0  3.00
54 OBOŃSKI, Krzysztof (30)                               0.5     12.0  18.0  1.25