Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Mistrzostwa Województwa do 7 lat

Działdowo 23.04.2016

| dziewczęta | chłopcy |

dziewczęta

Mc Zawodnik                 Miasto                Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Dziodko, Wiktoria (1)    Nowe Miasto Lubawskie 6     2:0 15:1 14:1  8:1  7:1  3:1  5:1
2  Baranowska, Oliwia (8)   Działdowo             5.5   1:1  7:0 12:1  3:=  5:1  8:1  6:1
3  Kieszek, Weronika (9)    Kętrzyn               4.5   6:1  5:=  8:=  2:=  4:1  1:0 11:1
4  Szubstarska, Julia (11)  Ketrzyn               4.5   9:1 13:=  5:0  6:1  3:0 12:1  7:1
5  Szubstarska, Zofia (10)  Ketrzyn               4    12:1  3:=  4:1  7:=  2:0  9:1  1:0
6  Wilczewska, Karolina (2) Olsztyn               4     3:0 10:1 11:1  4:0 13:1  7:1  2:0
7  Zaręba, Maja (15)        Olsztyn               3.5   0:1  2:1 13:1  5:=  1:0  6:0  4:0
8  Ostrowska, Agata (14)    Ostróda               3.5  10:1 11:=  3:=  1:0  9:=  2:0 13:1
9  Helbrecht, Lena (4)      Olsztyn               3.5   4:0 12:0 15:1 10:1  8:=  5:0 14:1
10 Sikorska, Maja (7)       Olsztyn               3     8:0  6:0  0:1  9:0 11:= 14:1 12:=
11 Gierulska, Amelia (5)    Olsztyn               3    15:=  8:=  6:0 14:= 10:= 13:1  3:0
12 Woda, Zofia (3)          Olsztyn               2.5   5:0  9:1  2:0 13:= 14:=  4:0 10:=
13 Kemska, Liliana (6)      Olsztyn               2    14:1  4:=  7:0 12:=  6:0 11:0  8:0
14 Bielińska, Julia (13)    Ostróda               2    13:0  0:1  1:0 11:= 12:= 10:0  9:0
15 Markowska, Agata (12)    Ostróda               1.5  11:=  1:0  9:0  0:1  0:   0:   0: 

chłopcy

Nr Zawodnik                  Ro PZSz Miasto    Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Walczak, Igor (2)         1400    Elbląg    7     9:1 10:1  2:1  3:1  4:1  5:1  8:1
2  Woźniak, Mateusz (22)     1000    Kętrzyn   6    20:1 28:1  1:0 15:1  6:1 12:1  3:1
3  Fil, Grzegorz (1)         1400    Giżycko   5     5:1  8:1  6:1  1:0  7:1  4:1  2:0
4  Kołakowski, Bartek (3)    1000    Kętrzyn   5    23:1 15:1  7:1 17:1  1:0  3:0 10:1
5  Zielonka, Adam (15)       1000    Ostróda   5     3:0 22:1 16:1  8:1 10:1  1:0 12:1
6  Owierczuk, Szymon (7)     1000    Kętrzyn   4.5  13:1 24:1  3:0  9:1  2:0  7:= 15:1
7  Gadkowski, Piotr (18)     1000    Olsztyn   4.5  12:1 14:1  4:0 18:1  3:0  6:= 13:1
8  Szymanowski, Wojciech (9) 1000    Ostróda   4    22:1  3:0 13:1  5:0 11:1  9:1  1:0
9  Piedziewicz, Antoni (16)  1000    Olsztyn   4     1:0 21:1 11:1  6:0 19:1  8:0 16:1
10 Stobiecki, Krzysztof (11) 1000    Olsztyn   4    21:1  1:0 24:1 19:1  5:0 16:1  4:0
11 Paradowski, Hubert (27)   1000    Olsztyn   4    27:= 25:=  9:0 28:1  8:0 14:1 18:1
12 Angowski, Miłosz (4)      1000    Działdowo 3.5   7:0 16:= 27:1 24:1 17:1  2:0  5:0
13 Woźniak, Beniamin (21)    1000    Olsztyn   3.5   6:0 20:1  8:0 14:= 25:1 17:1  7:0
14 Kopytko, Artur (5)        1000    Ostróda   3.5  18:1  7:0 17:0 13:= 15:1 11:0 20:1
15 Cejman, Adrian (14)       1000    Działdowo 3    19:1  4:0 25:1  2:0 14:0 24:1  6:0
16 Laps, Jakub (26)          1000    Działdowo 3    17:= 12:=  5:0 23:1 20:1 10:0  9:0
17 Giza, Jan (12)            1000    Olsztyn   3    16:= 27:1 14:1  4:0 12:0 13:0 21:=
18 Joniec, Adam (19)         1000    Ostróda   3    14:0 26:= 28:1  7:0 27:= 19:1 11:0
19 Kędziorski, Grzegorz (28) 1000    Olsztyn   3    15:0 23:1 26:1 10:0  9:0 18:0 24:1
20 Kulesza, Kazimierz (8)    1000    Olsztyn   2.5   2:0 13:0 22:1 25:1 16:0 26:= 14:0
21 Spychała, Marcel (25)     1000    Ostróda   2.5  10:0  9:0 23:0 22:= 26:= 28:1 17:=
22 Dakowski, Aleksander (23) 1000    Ostróda   2.5   8:0  5:0 20:0 21:= 28:1 27:= 25:=
23 Paderewski, Radosław (17) 1000    Olsztyn   2.5   4:0 19:0 21:1 16:0 24:0 25:= 26:1
24 Kondratowicz, Michał (20) 1000    Olsztyn   2    26:1  6:0 10:0 12:0 23:1 15:0 19:0
25 Dudek, Bartłomiej (24)    1000    Ostróda   2    28:= 11:= 15:0 20:0 13:0 23:= 22:=
26 Klepacki, Tymon (6)       1000    Olsztyn   2    24:0 18:= 19:0 27:= 21:= 20:= 23:0
27 Kusek, Wojciech (13)      1000    Olsztyn   2    11:= 17:0 12:0 26:= 18:= 22:=  0: 
28 Tubis, Adam (10)          1000    Różnowo   1.5  25:=  2:0 18:0 11:0 22:0 21:0  0:1

| dziewczęta | chłopcy |

góra

zmodyfikowany przez ag: 2016-04-23 19:48:28