Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2016/17
I kolejka system szwajcarski 7 rund P'15

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

Tabela wyników 1 liga

Nr Zawodnik                  Klub             Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  TRENDOWSKI, Michał (2)    ZSEiT Olsztyn    5.5  11:1  5:1  9:1  3:=  2:=  4:= 10:1
2  ADAMOWICZ, Marek (3)      ZSE-H Olsztyn    5    13:1  4:=  6:= 10:1  1:=  3:1  5:=
3  TARANOWICZ, Michał (19)   SP 2 Olsztyn     5    12:1  6:=  4:1  1:=  9:1  2:0 11:1
4  JORDAN, Adam (11)         GIM 3 Olsztyn    4.5  10:1  2:=  3:0  5:=  7:1  1:= 13:1
5  KOZŁOWSKI, Michał (10)    KSP Olsztyn      4    14:1  1:0 10:=  4:=  6:=  9:1  2:=
6  HENNIG, Grzegorz (5)      LO VI Olsztyn    3.5   8:1  3:=  2:=  9:0  5:= 12:=  7:=
7  TRZECIAK, Bartosz (6)     LO 1 Ostróda     3.5   9:0 14:= 12:=  8:1  4:0 13:1  6:=
8  TOKARSKI, Bartosz (16)    GIM 4 Olsztyn    3.5   6:0 12:= 14:=  7:0 10:1 11:=  9:1
9  KITEWSKI, Bartosz (18)    SP 2 Olsztyn     3     7:1 11:1  1:0  6:1  3:0  5:0  8:0
10 KRAŚNIEWSKI, Szymon (107) SP Uzdowo        2.5   4:0 13:1  5:=  2:0  8:0 14:1  1:0
11 KIETRYS, Maciej (12)      SP 3 Ostróda     2.5   1:0  9:0 13:= 12:= 14:1  8:=  3:0
12 HENNIG, Cezary (8)        GIM 5 Olsztyn    2.5   3:0  8:=  7:= 11:= 13:=  6:= 14:0

13 JEDA, Maciej (15)         SP 2 Nowe Miasto 2     2:0 10:0 11:= 14:1 12:=  7:0  4:0
14 KAZNOWSKA, Weronika (21)  GIM 5 Olsztyn    2     5:0  7:=  8:= 13:0 11:0 10:0 12:1

Tabela wyników 2 liga

Nr Zawodnik                  Klub                        Suma  1    2    3    4    5    6    7  
 
1  KRAŚNIEWSKI, Maciej (108) SP Uzdowo                   6.5  11:=  8:1  4:1  2:1  7:1  3:1  6:1
2  MARCINKOWSKI, Jan (20)    KSP Olsztyn                 5     9:1  5:1  7:1  1:0  3:0  4:1  8:1

3  RYDZEWSKI, Marceli (106)  GIM 22 Olsztyn              4.5  12:1  7:0 10:1  9:1  2:1  1:0  4:=
4  DZIODKO, Mateusz (109)    GIM 1 Nowe Miasto Lubawskie 4     6:1 11:=  1:0  8:1  5:1  2:0  3:=
5  GRABOWSKI, Wojciech (49)  SP 1 Olsztyn                4    10:1  2:0  6:1  7:0  4:0  0:1 11:1
6  WILCZEWSKI, Artur (42)    GIM 2 Olsztyn               4     4:0 10:1  5:0 11:1  9:1  7:1  1:0
7  PAŁASZ, Jakub (47)        SP 2 Olsztyn                3     8:1  3:1  2:0  5:1  1:0  6:0 10:0
8  FILIPIAK, Bartosz (32)    SP 34 Olsztyn               3     7:0  1:0 12:1  4:0 10:1 11:1  2:0
9  KAZNOWSKA, Kinga (46)     SP 10 Olsztyn               3     2:0 12:1 11:1  3:0  6:0 10:0  0:1
10 CYBULSKI, Andrzej (36)    SP 10 Olsztyn               3     5:0  6:0  3:0 12:+  8:0  9:1  7:1

11 KRZYWICKI, Michał (37)    GIM 22 Olsztyn              2     1:=  4:=  9:0  6:0  0:1  8:0  5:0
12 POGORZELSKI, Piotr (38)   LO XII Olsztyn              0     3:0  9:0  8:0 10:-  0:   0:   0: 

Tabela wyników 3 liga

Nr Zawodnik                  Klub              Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  TARANOWICZ, Zofia (55)    GIM 22 Olsztyn    7     8:1  3:1  7:1  2:1  4:1  6:1 11:1
2  STREPIKOWSKI, Maciej (48) SP 3 Olsztyn      5.5   9:1  4:=  8:1  1:0  3:1  7:1  6:1

3  GRYNKIEWICZ, Mikołaj (59) SP 9 Olsztyn      4     6:1  1:0  9:1  7:1  2:0  4:1  5:0
4  FILIPIAK, Magdalena (64)  ZSP Stawiguda     4    10:1  2:= 11:=  6:1  1:0  3:0  9:1
5  RĄCZKIEWICZ, Hubert (57)  Absolwent Olsztyn 4    11:1  7:0  6:0  8:0  0:1 10:1  3:1
6  FRONCZAK, Weronika (70)   SP 10 Olsztyn     3     3:0  0:1  5:1  4:0 11:1  1:0  2:0
7  SUCHOCKI, JAN (76)        SP 10 Olsztyn     3     0:1  5:1  1:0  3:0  8:1  2:0 10:0
8  RODZIEWICZ, Kuba (62)     SP 15 Olsztyn     3     1:0 10:1  2:0  5:1  7:0  9:0  0:1
9  KRZYWICKI, Paweł (60)     GIM 5 Olsztyn     3     2:0 11:=  3:0  0:1 10:=  8:1  4:0

10 TRZASKOWSKI, Marek (56)   SP 10 Olsztyn     3     4:0  8:0  0:1 11:=  9:=  5:0  7:1
11 PODCHUL, Maja (66)        KSP Olsztyn       2.5   5:0  9:=  4:= 10:=  6:0  0:1  1:0

Tabela wyników 4 liga

Nr Zawodnik                   Klub                       Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  WIENIARSKA, Anna (73)      SP 10 Olsztyn              6     8:1  7:1  5:1  2:1  3:0  6:1 12:1
2  DZIODKO, Wiktoria (96)     SP 1 Nowe Miasto Lubawskie 6    15:1 14:1 11:1  1:0  9:1  3:1  5:1
3  ŁASIŃSKI, Szymon (69)      SP 15 Olsztyn              5    14:1  4:=  7:1 11:1  1:1  2:0  6:=
4  LETKO, Maciej (90)         SP 30 Olsztyn              4.5   6:1  3:= 10:1  9:0  5:0 14:1  7:1
5  GRUDZIŃSKI, Bartosz (80)   SP 29 Olsztyn              4.5  17:1 10:=  1:0 13:1  4:1 11:1  2:0

6  SELWON, Adrian (104)       ZSE-H Olsztyn              4.5   4:0 18:1 12:1  8:1 10:1  1:0  3:=
7  PODCHUL, Michał (85)       KSP Olsztyn                4    13:1  1:0  3:0 14:1  8:1  9:1  4:0
8  STOBIECKI, Krzysztof (102) SP 30 Olsztyn              4     1:0 17:1 15:1  6:0  7:0 10:1 11:1
9  BRONAKOWSKI, Adam (100)    SP 10 Olsztyn              4    11:0 16:1 13:1  4:1  2:0  7:0 18:1
10 NAREL, Julia (89)          SP 10 Olsztyn              3.5  18:1  5:=  4:0 12:1  6:0  8:0 17:1
11 ARMANOWSKI, Julian (81)    SP 30 Olsztyn              3     9:1 12:1  2:0  3:0 17:1  5:0  8:0
12 STRYJEK, Mateusz (95)      SP 2 Olsztyn               3    16:1 11:0  6:0 10:0 13:1 15:1  1:0
13 CZOPP, Igor (99)           SP 30 Olsztyn              3     7:0 15:1  9:0  5:0 12:0 17:1 16:1
14 KLUZIAK, Agata (97)        SP 10 Olsztyn              2     3:0  2:0 16:1  7:0 18:1  4:0 15:0
15 MILEWICZ, Weronika (105)   ZSE-H Olsztyn              2     2:0 13:0  8:0 18:1 16:0 12:0 14:1
16 CICHOCKA, Maja (103)       SP 30 Olsztyn              2    12:0  9:0 14:0 17:0 15:1 18:1 13:0
17 JAKUBCZAK, Aleksandra (98) SP 10 Olsztyn              1.5   5:0  8:0 18:= 16:1 11:0 13:0 10:0
18 ZIELIŃSKI, Krzysztof (101) SP 30 Olsztyn              .5   10:0  6:0 17:= 15:0 14:0 16:0  9:0

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

góra

zmodyfikowany przez AG: 2016-10-17 23:21:00