Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2016/17
II kolejka system szwajcarski 7 rund P'15

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

Tabela wyników 1 liga

Nr Zawodnik                     Klub           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  KOZŁOWSKI, Michał (5)        KSP Olsztyn    5     9:1  7:=  8:= 13:1  6:1  4:1  2:0
2  TRENDOWSKI, Michał (1)       ZSEiT Olsztyn  5     8:0  4:0 14:1  9:1  7:1  5:1  1:1
3  TARANOWICZ, Michał (3)       SP 2 Olsztyn   5     7:0 13:1 11:1  5:0 12:1  8:1  4:1
4  TRZECIAK, Bartosz (7)        LO I Ostróda   4.5  13:=  2:1  7:1  6:1  5:1  1:0  3:0
5  ADAMOWICZ, Marek (2)         ZSE-H Olsztyn  4    11:1  8:1  6:=  3:1  4:0  2:0 10:=
6  TOKARSKI, Bartosz (8)        GIM 4 Olsztyn  4    14:1 12:1  5:=  4:0  1:0 10:= 11:1
7  KIETRYS, Maciej (12)         SP 3 Ostróda   3.5   3:1  1:=  4:0 11:=  2:0 13:1  9:=
8  KITEWSKI, Bartosz (10)       SP 2 Olsztyn   3.5   2:1  5:0  1:= 12:1 10:0  3:0 14:1
9  SKOMSKI, Marcin (85)         GIM 7 Olsztyn  3.5   1:0 10:= 12:=  2:0 14:1 11:1  7:=
10 HENNIG, Grzegorz (6)         LO VI Olsztyn  3.5  12:0  9:= 13:0 14:1  8:1  6:=  5:=
11 HENNIG, Cezary (11)          GIM 5 Olsztyn  2.5   5:0 14:1  3:0  7:= 13:1  9:0  6:0
12 MARCINKOWSKI, Jan (16)       KSP Olsztyn    2.5  10:1  6:0  9:=  8:0  3:0 14:0 13:1

13 STREPIKOWSKI, Paweł (86)     SP 3 Olsztyn   1.5   4:=  3:0 10:1  1:0 11:0  7:0 12:0
14 BARTOSZEWICZ, Arkadiusz (88) GIM 12 Olsztyn 1     6:0 11:0  2:0 10:0  9:0 12:1  8:0

Tabela wyników 2 liga

Nr Zawodnik                  Klub           Suma  1    2    3    4    5    6    7  


1  GRABOWSKI, Wojciech (19)  SP 1 Olsztyn   5.5   4:1  2:1  9:1  5:1  6:1  8:=  3:0
2  TROCHIMCZUK, Szymon (84)  SP 1 Elbląg    5     6:1  1:0 11:1  8:1  5:1  9:1  4:0

3  KAZNOWSKA, Weronika (15)  GIM 5 Olsztyn  5    11:1  8:1  5:0  6:0  7:1 10:1  1:1
4  PAŁASZ, Jakub (25)        SP 2 Olsztyn   5     1:0  7:0  0:1  9:1  8:1 11:1  2:1
5  KRZYWICKI, Adam (87)      SP 7 Olsztyn   4.5   0:1  9:1  3:1  1:0  2:0  6:= 10:1
6  FILIPIAK, Bartosz (22)    SP 34 Olsztyn  4.5   2:0 11:1 10:1  3:1  1:0  5:=  9:1
7  KAZNOWSKA, Kinga (24)     SP 10 Olsztyn  4     9:0  4:1  8:0 10:1  3:0  0:1 11:1
8  TARANOWICZ, Zofia (21)    GIM 22 Olsztyn 3.5  10:1  3:0  7:1  2:0  4:0  1:=  0:1
9  WILCZEWSKI, Artur (18)    GIM 2 Olsztyn  2     7:1  5:0  1:0  4:0  0:1  2:0  6:0

10 STREPIKOWSKI, Maciej (26) SP 3 Olsztyn   2     8:0  0:1  6:0  7:0 11:1  3:0  5:0
11 CYBULSKI, Andrzej (23)    SP 10 Olsztyn  1     3:0  6:0  2:0  0:1 10:0  4:0  7:0

Tabela wyników 3 liga

Nr Zawodnik                  Klub              Suma  1    2    3    4    5    6    7  


1  OBIDZIŃSKI, Cezary (63)   SP 3 Olsztyn      6    11:1  8:1  7:1  2:0  5:1  4:1  3:1
2  KOTLEWSKI, Rafal (81)     GIM 22 Olsztyn    5.5  13:1 11:1  3:1  1:1  4:0  5:=  7:1
3  GRUDZIŃSKI, Bartosz (41)  SP 29 Olsztyn     5     4:1  5:1  2:0  8:1  7:1  6:1  1:0

4  SARNOWSKI, Mateusz (78)   SP 3 Olsztyn      4.5   3:0 13:1  8:1  7:1  2:1  1:0  5:=
5  POGORZELSKI, Rafał (82)   GIM 23 Olsztyn    4    14:1  3:0  6:1  9:1  1:0  2:=  4:=
6  KRAWCZYŃSKI, Paweł (70)   GIM 7 Olsztyn     4     7:0 12:1  5:0 14:1  9:1  3:0  8:1
7  RODZIEWICZ, Kuba (34)     SP 15 Olsztyn     3     6:1  9:1  1:0  4:0  3:0 10:1  2:0
8  RĄCZKIEWICZ, Hubert (28)  Absolwent Olsztyn 3    10:1  1:0  4:0  3:0 12:1 11:1  6:0
9  ADAMOWICZ, Mateusz (68)   GIM 5 Olsztyn     3    12:1  7:0 14:1  5:0  6:0 13:1 10:0
10 DOMALEWSKI, Wojciech (59) GIM 7 Olsztyn     3     8:0 14:0 12:1 11:= 13:=  7:0  9:1
11 GRYNKIEWICZ, Mikołaj (29) SP 9 Olsztyn      2.5   1:0  2:0 13:= 10:= 14:1  8:0 12:=

12 SUCHOCKI, JAN (36)        SP 10 Olsztyn     2.5   9:0  6:0 10:0 13:1  8:0 14:1 11:=
13 LETKO, Maciej (42)        SP 30 Olsztyn     2     2:0  4:0 11:= 12:0 10:=  9:0 14:1
14 FRONCZAK, Weronika (35)   SP 10 Olsztyn     1     5:0 10:1  9:0  6:0 11:0 12:0 13:0

Tabela wyników 4 liga

Nr Zawodnik                    Klub           Suma  1    2    3    4    5    6    7  


1  PORĘBIAK, Mateusz (58)      LO IV Olsztyn  7    19:1  5:1  7:1  3:1  2:1  4:1  6:1
2  WARCABA, Jakub (64)         GIM 23 Olsztyn 6    10:1 24:1 21:1  8:1  1:0  3:1  5:1
3  SZOT, Jan (72)              SP 30 Olsztyn  5    27:1  9:1  4:1  1:0 20:1  2:0  8:1
4  TRZASKOWSKI, Marek (32)     SP 10 Olsztyn  5     6:1  8:1  3:0  7:1 21:1  1:0 11:1
5  PODCHUL, Maja (39)          KSP Olsztyn    4.5  26:1  1:0 14:1 15:1  6:= 10:1  2:0
6  ŻEGLIŃSKI, Eryk (65)        GIM 7 Olsztyn  4.5   4:0 23:1 18:1  9:1  5:=  7:1  1:0
7  PODCZARSKA, Konstancja (77) SP 30 Olsztyn  4    25:1 11:1  1:0  4:0  9:1  6:0 20:1

8  SZELUGOWSKI, Piotr (60)     SP 30 Olsztyn  4    23:1  4:0 10:1  2:0 17:1 16:1  3:0
9  PODCHUL, Michał (44)        KSP Olsztyn    4    12:1  3:0 22:1  6:0  7:0 19:1 14:1
10 BARTCZAK, Julia (83)        LO I Olsztyn   4     2:0  0:1  8:0 24:1 12:1  5:0 22:1
11 ZAWAL, Tomasz (57)          SP 19 Olsztyn  4    13:1  7:0 17:0 18:1 14:1 15:1  4:0
12 GADKOWSKI, Piotr (67)       SP 3 Olsztyn   4     9:0 13:1 15:0 27:1 10:0 17:1 16:1
13 KLUZIAK, Bartosz (74)       SP 10 Olsztyn  4    11:0 12:0 19:1 14:0 26:1 22:1 15:1
14 STOBIECKI, Krzysztof (46)   SP 30 Olsztyn  3.5  22:= 16:1  5:0 13:1 11:0 24:1  9:0
15 SZELUGOWSKI, Paweł (61)     SP 30 Olsztyn  3    16:0 20:1 12:1  5:0 23:1 11:0 13:0
16 SARNOWSKI, Oliwer (79)      SP 3 Olsztyn   3    15:1 14:0 24:1 21:0 22:1  8:0 12:0
17 KLUZIAK, Paweł (73)         SP 10 Olsztyn  3    21:0 25:1 11:1 22:0  8:0 12:0 23:1
18 GOLONKA, Julia (80)         SP 3 Olsztyn   3     0:1 21:0  6:0 11:0 24:0 25:1 26:1
19 KOSZEWSKI, Nino (75)        SP 13 Olsztyn  3     1:0 26:1 13:0 20:0 25:1  9:0 24:1
20 LELEŃSKI, Damian (69)       GIM Barczewo   3    24:0 15:0 27:1 19:1  3:0 23:1  7:0
21 CZOPP, Igor (50)            SP 30 Olsztyn  3    17:1 18:1  2:0 16:1  4:0  0:   0: 
22 SZOT, Jakub (71)            SP 30 Olsztyn  2.5  14:= 27:1  9:0 17:1 16:0 13:0 10:0
23 BRONAKOWSKI, Michał (76)    SP 3 Olsztyn   2     8:0  6:0  0:1 26:1 15:0 20:0 17:0
24 BRONAKOWSKI, Adam (45)      SP 10 Olsztyn  2    20:1  2:0 16:0 10:0 18:1 14:0 19:0
25 KOREJWO, Daniel (62)        SP 3 Olsztyn   2     7:0 17:0 26:0  0:1 19:0 18:0 27:1
26 MAZUROWSKI, Michał (66)     SP Gietrzwałd  2     5:0 19:0 25:1 23:0 13:0 27:1 18:0
27 KLUZIAK, Agata (51)         SP 10 Olsztyn  1     3:0 22:0 20:0 12:0  0:1 26:0 25:0

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

góra

zmodyfikowany przez AG: 2016-11-30 09:35:21