Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2016/17
III kolejka system szwajcarski 7 rund P'15

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

Tabela wyników 1 liga

Nr Zawodnik                 Szkoła        Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  TRENDOWSKI, Michał (1)   ZSEiT Olsztyn 6    11:1  8:1  5:1  2:1  7:1  3:0  9:1
2  KOZŁOWSKI, Michał (4)    KSP Olsztyn   5     7:=  9:1  6:1  1:0  3:= 11:1  8:1
3  JORDAN, Adam (5)         GIM 3 Olsztyn 5     5:0 10:1 12:1  6:=  2:=  1:1  7:1
4  TOKARSKI, Bartosz (7)    GIM 4 Olsztyn 4.5  12:=  5:0  9:= 13:1 10:1  8:= 11:1
5  HENNIG, Cezary (13)      GIM 5 Olsztyn 4     3:1  4:1  1:0  7:0  9:0  0:1 10:1
6  KIETRYS, Maciej (12)     SP 3 Ostróda  4     9:1 13:1  2:0  3:=  8:=  7:0  0:1
7  KITEWSKI, Bartosz (11)   SP 2 Olsztyn  4     2:= 12:= 13:1  5:1  1:0  6:1  3:0
8  MARCINKOWSKI, Jan (15)   KSP Olsztyn   4    10:1  1:0 11:1 12:1  6:=  4:=  2:0
9  TARANOWICZ, Michał (2)   SP 2 Olsztyn  3.5   6:0  2:0  4:=  0:1  5:1 12:1  1:0
10 TRZECIAK, Bartosz (6)    LO I Ostróda  3     8:0  3:0  0:1 11:1  4:0 13:1  5:0
11 SKOMSKI, Marcin (10)     GIM 7 Olsztyn 2     1:0  0:1  8:0 10:0 13:1  2:0  4:0

12 TROCHIMCZUK, Szymon (18) SP 1 Elbląg   2     4:=  7:=  3:0  8:0  0:1  9:0 13:0
13 GRABOWSKI, Wojciech (19) SP 1 Olsztyn  2     0:1  6:0  7:0  4:0 11:0 10:0 12:1

Tabela wyników 2 liga

Nr Zawodnik                  Szkoła         Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  MALCZYK, Aleksander (101) LO IV Olsztyn  7     4:1  5:1  6:1  2:1  3:1  8:1  7:1
2  KAZNOWSKA, Weronika (16)  GIM 5 Olsztyn  5    10:1  9:1  3:1  1:0  4:1  7:=  6:=

3  RYDZEWSKI, Marceli (20)   GIM 22 Olsztyn 5    11:1  6:1  2:0  8:1  1:0  4:1 12:1
4  TARANOWICZ, Zofia (26)    GIM 22 Olsztyn 4     1:0 12:1 11:1  5:1  2:0  3:0  9:1
5  STREPIKOWSKI, Paweł (21)  SP 3 Olsztyn   4     7:1  1:0  9:1  4:0 10:0 12:1  8:1
6  OBIDZIŃSKI, Cezary (30)   SP 3 Olsztyn   3.5   8:1  3:0  1:0 10:1  9:0 11:1  2:=
7  KOTLEWSKI, Rafał (31)     GIM 22 Olsztyn 3.5   5:0 10:1  8:0  9:1 11:1  2:=  1:0
8  KRZYWICKI, Adam (22)      SP 7 Olsztyn   3     6:0 11:1  7:1  3:0 12:1  1:0  5:0
9  PAŁASZ, Jakub (23)        SP 2 Olsztyn   3    12:1  2:0  5:0  7:0  6:1 10:1  4:0
10 KAZNOWSKA, Kinga (28)     SP 10 Olsztyn  2     2:0  7:0 12:1  6:0  5:1  9:0 11:0

11 WILCZEWSKI, Artur (29)    GIM 2 Olsztyn  2     3:0  8:0  4:0 12:1  7:0  6:0 10:1
12 GRUDZIŃSKI, Bartosz (42)  SP 29 Olsztyn  0     9:0  4:0 10:0 11:0  8:0  5:0  3:0

Tabela wyników 3 liga

Nr Zawodnik                    Szkoła                Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  PORĘBIAK, Mateusz (39)      LO IV Olsztyn         6.5   6:1 13:1  4:1  3:1  2:1  9:=  5:1
2  WARCABA, Jakub (50)         GIM 23 Olsztyn        6    10:1 11:1 12:1  5:1  1:0  4:1  9:1
3  CYBULSKI, Andrzej (33)      SP 10 Olsztyn         5    14:1  4:0  9:1  1:0 13:1 11:1 16:1

4  POGORZELSKI, Piotr (44)     LO XII Olsztyn        4     8:1  3:1  1:0 12:1 11:1  2:0  7:0
5  KRZYWICKI, Michał (34)      GIM 22 Olsztyn        4    13:0  6:1  8:1  2:0 15:1 10:1  1:0
6  PODCHUL, Maja (54)          KSP Olsztyn           4     1:0  5:0 10:0 16:1 14:1 12:1 15:1
7  JERKA, Franciszek (99)      SP 101 Olsztyn        4    15:1 12:0 11:0 13:1 10:0 14:1  4:1
8  DOMAŃSKI, Dawid (90)        ZSE-H Olsztyn         4     4:0 14:1  5:0 10:0 16:1 15:1 13:1
9  ŻEGLIŃSKI, Eryk (59)        GIM 7 Olsztyn         3.5  11:0 10:1  3:0 14:1 12:1  1:=  2:0
10 FILIPIAK, Magdalena (36)    ZSP Stawiguda         3     2:0  9:0  6:1  8:1  7:1  5:0 12:0
11 RĄCZKIEWICZ, Hubert (40)    Absolwent Olsztyn     3     9:1  2:0  7:1 15:1  4:0  3:0 14:0
12 RODZIEWICZ, Kuba (43)       SP 15 Olsztyn         3    16:1  7:1  2:0  4:0  9:0  6:0 10:1
13 ADAMOWICZ, Mateusz (49)     GIM 5 Olsztyn         2     5:1  1:0 15:0  7:0  3:0 16:1  8:0

14 DZIODKO, Wiktoria (47)      SP 1 Nowe Miasto Lub. 2     3:0  8:0 16:1  9:0  6:0  7:0 11:1
15 WIENIARSKA, Anna (46)       SP 10 Olsztyn         2     7:0 16:1 13:1 11:0  5:0  8:0  6:0
16 PODCZARSKA, Konstancja (65) SP 30 Olsztyn         0    12:0 15:0 14:0  6:0  8:0 13:0  3:0

Tabela wyników 4 liga

Nr Zawodnik                   Szkoła         Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  KOWALCZYK, Igor (92)       SP 29 Olsztyn  7     8:1  2:1 13:1  3:1 11:1  4:1  7:1
2  PODCHUL, Michał (60)       KSP Olsztyn    5.5  17:1  1:0 11:= 12:1  6:1 13:1  3:1
3  GOLISZEK, Mateusz (98)     GIM Barczewo   5    21:1  7:1  6:1  1:0 13:1 11:1  2:0
4  SUCHOCKI, JAN (51)         SP 10 Olsztyn  5     5:1  6:0 14:1 21:1  9:1  1:0 11:1
5  BRONAKOWSKI, Michał (84)   SP 3 Olsztyn   5     4:0 10:1  8:0  7:1 18:1 17:1  6:1

6  SZELUGOWSKI, Paweł (73)    SP 30 Olsztyn  4    19:1  4:1  3:0 16:1  2:0  8:1  5:0
7  STRYJEK, Mateusz (72)      SP 2 Olsztyn   4    15:1  3:0 19:1  5:0 17:1  9:1  1:0
8  BARTCZAK, Julia (66)       LO I Olsztyn   4     1:0 12:1  5:1 17:0 20:1  6:0 13:1
9  POGORZELSKA, Karolina (96) LO XII Olsztyn 4    16:1 13:0 12:1 10:1  4:0  7:0 17:1
10 SARWA, Bartosz (91)        GIM Barczewo   4    13:0  5:0  0:1  9:0 15:1 18:1 14:1
11 STOBIECKI, Krzysztof (67)  SP 30 Olsztyn  3.5  14:1 18:1  2:= 15:1  1:0  3:0  4:0
12 GOLONKA, Julia (78)        SP 3 Olsztyn   3.5  20:=  8:0  9:0  2:0 16:1 15:1 18:1
13 SZELUGOWSKI, Piotr (62)    SP 30 Olsztyn  3    10:1  9:1  1:0 14:1  3:   2:0  8:0
14 HERTRAMPF, Piotr (93)      GIM 5 Olsztyn  3    11:0 17:1  4:0 13:0 21:1 20:1 10:0
15 PODSIAD, Bartłomiej (94)   SP 3 Olsztyn   2.5   7:0 16:= 20:1 11:0 10:0 12:0 21:1
16 LELEŃSKI, Damian (74)      GIM Barczewo   2.5   9:0 15:= 17:0  6:0 12:0 21:1 20:1
17 KRAŚNICKI, Jan (89)        SP 3 Olsztyn   2     2:0 14:0 16:1  8:1  7:0  5:0  9:0
18 GÓRALCZYK, Maciej (100)    GIM Barczewo   2     0:1 11:0 21:1 19:0  5:0 10:0 12:0
19 TARADEJNA, Bartosz (95)    SP 3 Olsztyn   2     6:0  0:1  7:0 18:1  0:   0:   0: 
20 PACEWICZ, Maciej (97)      ZSP Butryny    1.5  12:= 21:0 15:0  0:1  8:0 14:0 16:0
21 KOREJWO, Daniel (82)       SP 3 Olsztyn   1     3:0 20:1 18:0  4:0 14:0 16:0 15:0
| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

góra

zmodyfikowany przez AG: 2016-12-19 15:26:09