Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2016/17
IV kolejka system szwajcarski 7 rund P'15

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

Tabela wyników 1 liga

Nr Zawodnik                   Klub           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  HENNIG, Grzegorz (10)      LO VI Olsztyn  5.5   5:=  8:1  3:1  2:1  4:= 13:1  6:=
2  ADAMOWICZ, Marek (5)       ZSE-H Olsztyn  5     7:1  3:1  6:1  1:0  5:= 10:1  4:=
3  TRZECIAK, Bartosz (8)      LO I Ostróda   5    12:1  2:0  1:0 14:1 11:1  9:1  5:1
4  KOZŁOWSKI, Michał (3)      KSP Olsztyn    4.5   8:= 13:1  5:=  6:=  1:=  7:1  2:=
5  JORDAN, Adam (2)           GIM 3 Olsztyn  4     1:= 11:1  4:=  7:=  2:= 12:1  3:0
6  TOKARSKI, Bartosz (6)      GIM 4 Olsztyn  4    14:1  9:1  2:0  4:=  7:= 11:=  1:=
7  SKOMSKI, Marcin (15)       GIM 7 Olsztyn  4     2:0 12:1  9:1  5:=  6:=  4:0 13:1
8  HENNIG, Cezary (13)        GIM 5 Olsztyn  4     4:=  1:0 11:= 12:1  9:1 14:1 10:0
9  MARCINKOWSKI, Jan (14)     KSP Olsztyn    3    10:1  6:0  7:0 13:1  8:0  3:0 14:1
10 TARANOWICZ, Michał (4)     SP 2 Olsztyn   3     9:0 14:0 12:1 11:0 13:1  2:0  8:1
11 MALCZYK, Aleksander (7)    LO IV Olsztyn  2.5  13:=  5:0  8:= 10:1  3:0  6:= 12:0
12 PIECZYSKI, Arkadiusz (105) LO XII Olsztyn 2     3:0  7:0 10:0  8:0 14:1  5:0 11:1

13 KRZYWICKI, Piotr (104)     LO XII Olsztyn 1.5  11:=  4:0 14:1  9:0 10:0  1:0  7:0
14 KAZNOWSKA, Weronika (17)   GIM 5 Olsztyn  1     6:0 10:1 13:0  3:0 12:0  8:0  9:0

Tabela wyników 2 liga

Nr Zawodnik                     Klub                   Suma  1    2    3    4    5    6    7  


1  PORĘBIAK, Mateusz (34)       LO IV Olsztyn          6     3:0  0:1  9:1  5:1  2:1  4:1  7:1
2  STREPIKOWSKI, Paweł (22)     SP 3 Olsztyn           5     4:1  6:1  5:1  3:1  1:0  7:0  8:1

3  BARTOSZEWICZ, Arkadiusz (24) GIM 12 Olsztyn         5     1:1  9:1  6:1  2:0  4:0 11:1  5:1
4  PAŁASZ, Jakub (28)           SP 2 Olsztyn           4.5   2:0  7:= 11:1  8:1  3:1  1:0  0:1
5  DZIODKO, Mateusz (23)        GIM 1 Nowe Miasto Lub. 4    10:1  8:1  2:0  1:0 11:1  9:1  3:0
6  TARANOWICZ, Zofia (25)       GIM 22 Olsztyn         4     7:1  2:0  3:0 10:1  8:0  0:1 11:1
7  GRABOWSKI, Wojciech (20)     SP 1 Olsztyn           3.5   6:0  4:=  8:0  9:1 10:1  2:1  1:0
8  CYBULSKI, Andrzej (35)       SP 10 Olsztyn          3     0:1  5:0  7:1  4:0  6:1 10:0  2:0
9  RYDZEWSKI, Marceli (21)      GIM 22 Olsztyn         3    11:1  3:0  1:0  7:0  0:1  5:0 10:1

10 KAZNOWSKA, Kinga (30)        SP 10 Olsztyn          2.5   5:0 11:=  0:1  6:0  7:0  8:1  9:0
11 KRZYWICKI, Adam (27)         SP 7 Olsztyn           1.5   9:0 10:=  4:0  0:1  5:0  3:0  6:0

Tabela wyników 3 liga

Nr Zawodnik                  Klub              Suma  1    2    3    4    5    6    7  


1  KUSIAK, Sebastian (102)   GIM 7 Olsztyn     6.5  12:1  9:1  2:1  3:1 16:1 11:1  4:=
2  FILIPIAK, Magdalena (44)  ZSP Stawiguda     6    16:1  8:1  1:0 13:1  4:1  3:1  7:1
3  WILCZEWSKI, Artur (32)    GIM 2 Olsztyn     5     4:1  6:1  5:1  1:0  9:1  2:0 10:1

4  PODCHUL, Maja (52)        KSP Olsztyn       4.5   3:0 15:1 10:1  6:1  2:0  5:1  1:=
5  PODCHUL, Michał (64)      KSP Olsztyn       4    11:1  7:1  3:0  9:0 14:1  4:0 13:1
6  SUCHOCKI, JAN (53)        SP 10 Olsztyn     4    15:1  3:0  7:1  4:0 10:0 14:1  9:1
7  GRYNKIEWICZ, Mikołaj (47) SP 9 Olsztyn      4    14:1  5:0  6:0 12:1 13:1  9:1  2:0
8  ŻEGLIŃSKI, Eryk (58)      GIM 7 Olsztyn     4    10:1  2:0  9:0 15:1 12:0 13:1 11:1
9  RODZIEWICZ, Kuba (49)     SP 15 Olsztyn     3    13:1  1:0  8:1  5:1  3:0  7:0  6:0
10 RĄCZKIEWICZ, Hubert (46)  Absolwent Olsztyn 3     8:0 16:1  4:0 14:0  6:1 15:1  3:0
11 GRUDZIŃSKI, Bartosz (48)  SP 29 Olsztyn     3     5:0 14:1 13:0 16:1 15:1  1:0  8:0
12 KRZYWICKI, Paweł (50)     GIM 5 Olsztyn     2.5   1:0 13:0 14:0  7:0  8:1 16:1 15:=
13 BRONAKOWSKI, Michał (77)  SP 3 Olsztyn      2     9:0 12:1 11:1  2:0  7:0  8:0  5:0

14 GOLISZEK, Mateusz (62)    GIM Barczewo      2     7:0 11:0 12:1 10:1  5:0  6:0 16:-
15 SARNOWSKI, Mateusz (38)   SP 3 Olsztyn      1.5   6:0  4:0 16:1  8:0 11:0 10:0 12:=
16 ADAMOWICZ, Mateusz (57)   GIM 5 Olsztyn     1     2:0 10:0 15:0 11:0  1:0 12:0 14:+

Tabela wyników 4 liga

Nr Zawodnik                    Klub           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  LETKO, Maciej (63)          SP 30 Olsztyn  6    11:1  9:1  2:1  4:0  7:1  3:1  5:1
2  FRONCZAK, Weronika (59)     SP 10 Olsztyn  6    10:1  5:1  1:0  3:1  8:1  7:1  4:1
3  PODCZARSKA, Konstancja (73) SP 30 Olsztyn  5     7:1  6:1 10:1  2:0  4:1  1:0  8:1
4  SARWA, Bartosz (70)         GIM Barczewo   4     5:0  8:1  6:1  1:1  3:0  9:1  2:0


5  KRAŚNICKI, Jan (93)         SP 3 Olsztyn   4     4:1  2:0 14:1  7:0 12:1 11:1  1:0
6  WIENIARSKA, Anna (55)       SP 10 Olsztyn  4    13:1  3:0  4:0  8:1  9:0 10:1 14:1
7  GÓRALCZYK, Maciej (95)      GIM Barczewo   3     3:0 13:1  9:1  5:1  1:0  2:0 12:0
8  SZELUGOWSKI, Piotr (74)     SP 30 Olsztyn  3    14:1  4:0 12:1  6:0  2:0 13:1  3:0
9  KOREJWO, Daniel (97)        SP 3 Olsztyn   3    12:1  1:0  7:0 11:0  6:1  4:0 13:1
10 HERTAMPF, Piotr (86)        GIM 5 Olsztyn  3     2:0 14:1  3:0 12:1 13:0  6:0 11:1
11 LELEŃSKI, Damian (87)       GIM Barczewo   3     1:0 12:0 13:1  9:1 14:1  5:0 10:0
12 STRYJEK, Mateusz (75)       SP 2 Olsztyn   2     9:0 11:1  8:0 10:0  5:0 14:0  7:1
13 SARNOWSKI, Oliwer (85)      SP 3 Olsztyn   2     6:0  7:0 11:0 14:1 10:1  8:0  9:0
14 KOREJWO, Anna (103)         GIM 23 Olsztyn 1     8:  10:0  5:0 13:0 11:0 12:1  6:0
| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

góra

zmodyfikowany przez AG: 2017-01-22 17:18:31