Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2016/17
V kolejka system szwajcarski 7 rund P'15

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

Tabela wyników 1 liga

Nr Zawodnik                  Szkoła         Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  TRENDOWSKI, Michał (1)    ZSEiT Olsztyn  6.5  11:1  7:1  2:1  6:1  5:1  3:=  4:1
2  KOZŁOWSKI, Michał (3)     KSP Olsztyn    5.5   4:1  8:1  1:0  3:1  7:=  6:1  5:1
3  JORDAN, Adam (4)          GIM 3 Olsztyn  4.5  12:1  5:0  4:1  2:0  9:1  1:=  6:1
4  MALCZYK, Aleksander (13)  LO IV Olsztyn  4     2:0 14:1  3:0 10:1 12:1  7:1  1:0
5  PORĘBIAK, Mateusz (30)    LO IV Olsztyn  3.5  10:1  3:1  6:0  7:=  1:0  8:1  2:0
6  TARANOWICZ, Michał (6)    SP 2 Olsztyn   3.5  13:=  9:1  5:1  1:0  8:1  2:0  3:0
7  TOKARSKI, Bartosz (7)     GIM 4 Olsztyn  3.5  14:1  1:0 13:1  5:=  2:=  4:0 11:=
8  STREPIKOWSKI, Paweł (22)  SP 3 Olsztyn   3.5   9:1  2:0 10:= 13:1  6:0  5:0 14:1
9  TRZECIAK, Bartosz (8)     LO I Ostróda   3.5   8:0  6:0 14:1 11:=  3:0 12:1 10:1
10 KITEWSKI, Bartosz (9)     SP 2 Olsztyn   3     5:0 12:1  8:=  4:0 11:= 13:1  9:0
11 KIETRYS, Maciej (11)      SP 3 Ostróda   3     1:0 13:= 12:=  9:= 10:= 14:=  7:=
12 SKOMSKI, Marcin (14)      GIM 7 Olsztyn  2.5   3:0 10:0 11:= 14:1  4:0  9:0 13:1

13 MARCINKOWSKI, Jan (15)    KSP Olsztyn    2     6:= 11:=  7:0  8:0 14:1 10:0 12:0
14 PIECZYSKI, Arkadiusz (19) LO XII Olsztyn .5    7:0  4:0  9:0 12:0 13:0 11:=  8:0

Tabela wyników 2 liga

Nr Zawodnik                 Szkoła         Suma 1   2   3   4   5   6   7  

1  KAZNOWSKA, Weronika (20) GIM 5 Olsztyn  6.5  9:1 4:1 2:= 5:1 3:1 7:1 6:1
2  GRABOWSKI, Wojciech (21) SP 1 Olsztyn   6    3:1 7:1 1:= 4:1 5:1 6:= 8:1

3  KOTLEWSKI, Rafał (34)    GIM 22 Olsztyn 4    2:0 6:1 4:0 0:1 1:0 9:1 5:1
4  CYBULSKI, Andrzej (37)   SP 10 Olsztyn  3.5  0:1 1:0 3:1 2:0 6:= 8:0 7:1
5  KUSIAK, Sebastian (31)   GIM 7 Olsztyn  3.5  6:= 9:1 8:1 1:0 2:0 0:1 3:0
6  TROCHIMCZUK, Szymon (17) SP 1 Elbląg    3    5:= 3:0 7:= 8:1 4:= 2:= 1:0
7  RYDZEWSKI, Marceli (25)  GIM 22 Olsztyn 3    8:1 2:0 6:= 9:= 0:1 1:0 4:0
8  WILCZEWSKI, Artur (36)   GIM 2 Olsztyn  3    7:0 0:1 5:0 6:0 9:1 4:1 2:0

9  OBIDZIŃSKI, Cezary (32)  SP 3 Olsztyn   1.5  1:0 5:0 0:1 7:= 8:0 3:0 0: 

Tabela wyników 3 liga

Nr Zawodnik                  Szkoła            Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  KAZNOWSKA, Kinga (35)     SP 10 Olsztyn     5.5   6:1  7:1  5:1  4:=  3:1  2:0  9:1
2  KRZYWICKI, Michał (40)    GIM 22 Olsztyn    5    10:=  8:=  7:1 17:1  4:=  1:1  3:=
3  DOMAŃSKI, Dawid (44)      ZSE-H Olsztyn     5    13:1 16:1  4:=  5:1  1:0  9:1  2:=
4  KRZYWICKI, Adam (33)      SP 7 Olsztyn      5    15:1 18:1  3:=  1:=  2:=  8:=  7:1

5  STREPIKOWSKI, Maciej (38) SP 3 Olsztyn      4.5   9:1 14:1  1:0  3:0 15:1 17:1  8:=
6  RODZIEWICZ, Kuba (52)     SP 15 Olsztyn     4.5   1:0 17:0 19:1 16:1 12:= 18:1 14:1
7  ŁASIŃSKI, Szymon (66)     SP 15 Olsztyn     4    12:1  1:0  2:0 11:1 14:1 10:1  4:0
8  POGORZELSKI, Rafał (43)   GIM 23 Olsztyn    4    11:=  2:=  9:= 12:1 17:=  4:=  5:=
9  SUCHOCKI, JAN (56)        SP 10 Olsztyn     3.5   5:0 20:1  8:= 13:1 10:1  3:0  1:0
10 KRZYWICKI, Paweł (57)     GIM 5 Olsztyn     3.5   2:= 11:= 18:1 15:1  9:0  7:0 12:=
11 FRONCZAK, Weronika (60)   SP 10 Olsztyn     3.5   8:= 10:= 17:0  7:0 19:1 16:1 13:=
12 GRYNKIEWICZ, Mikołaj (47) SP 9 Olsztyn      3.5   7:0 13:= 20:1  8:0  6:= 19:1 10:=
13 LETKO, Maciej (61)        SP 30 Olsztyn     3     3:0 12:= 14:1  9:0 16:0 15:1 11:=
14 PODCHUL, Michał (62)      KSP Olsztyn       3    17:1  5:0 13:0 18:1  7:0 20:1  6:0
15 PODCHUL, Maja (51)        KSP Olsztyn       3     4:0 19:1 16:1 10:0  5:0 13:0 20:1

16 BRONAKOWSKI, Michał (69)  SP 3 Olsztyn      3    20:1  3:0 15:0  6:0 13:1 11:0 19:1
17 KOWALCZYK, Igor (46)      SP 29 Olsztyn     2.5  14:0  6:1 11:1  2:0  8:=  5:0 18:0
18 GRUDZIŃSKI, Bartosz (50)  SP 29 Olsztyn     2.5  19:1  4:0 10:0 14:0 20:=  6:0 17:1
19 SARWA, Bartosz (72)       GIM Barczewo      1    18:0 15:0  6:0 20:1 11:0 12:0 16:0
20 RĄCZKIEWICZ, Hubert (49)  Absolwent Olsztyn .5   16:0  9:0 12:0 19:0 18:= 14:0 15:0

Tabela wyników 4 liga

Nr Zawodnik                   Szkoła         Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  WIENIARSKA, Anna (64)      SP 10 Olsztyn  7    14:1 12:1  5:1 11:1  8:1  3:1  9:1
2  STOBIECKI, Krzysztof (77)  SP 30 Olsztyn  5     4:1  3:1 11:0 13:1 10:1  5:0  8:1
3  ADAMOWICZ, Mateusz (63)    GIM 5 Olsztyn  5    15:1  2:0 10:1 12:1  7:1  1:0  5:1
4  KOREJWO, Anna (103)        GIM 23 Olsztyn 5     2:0 17:1  6:1 15:0 14:1  7:1 11:1

5  GOLISZEK, Mateusz (65)     GIM Barczewo   4     0:1  6:1  1:0 10:0 15:1  2:1  3:0
6  KRAŚNICKI, Jan (86)        SP 3 Olsztyn   4     7:1  5:0  4:0  9:1 17:1  8:0 10:1
7  IWAŃCZUK, Katarzyna (108)  GIM 23 Olsztyn 4     6:0  0:1 12:1 16:1  3:0  4:0 14:1
8  GÓRALCZYK, Maciej (92)     GIM Barczewo   4    10:0 16:1 15:1 14:1  1:0  6:1  2:0
9  LELEŃSKI, Damian (90)      GIM Barczewo   4    16:1 15:0 14:1  6:0 12:1 11:1  1:0
10 SARNOWSKI, Mateusz (54)    SP 3 Olsztyn   3.5   8:1 11:=  3:0  5:1  2:0 13:1  6:0
11 POGORZELSKA, Karolina (76) LO XII Olsztyn 3.5  17:1 10:=  2:1  1:0 16:1  9:0  4:0
12 GOLONKA, Julia (81)        SP 3 Olsztyn   3    13:1  1:0  7:0  3:0  9:0 15:1 16:1
13 RYDZEWSKA, Daniela (106)   SP 13 Olsztyn  3    12:0 14:0 17:1  2:0  0:1 10:0 15:1
14 KOREJWO, Daniel (95)       SP 3 Olsztyn   2     1:0 13:1  9:0  8:0  4:0  0:1  7:0
15 PODSIAD, Bartłomiej (94)   SP 3 Olsztyn   2     3:0  9:1  8:0  4:1  5:0 12:0 13:0
16 TUNKIEWICZ, Anna (107)     SP 3 Olsztyn   2     9:0  8:0  0:1  7:0 11:0 17:1 12:0
17 MILEWICZ, Weronika (97)    ZSE-H Olsztyn  1    11:0  4:0 13:0  0:1  6:0 16:0  0: 
| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

góra

zmodyfikowany przez AG: 2017-02-28 14:14:30