Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2016/17
VI kolejka system szwajcarski 7 rund P'15

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

Tabela wyników 1 liga

Nr Zawodnik                 Szkoła         Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  TRENDOWSKI, Michał (1)   ZSEiT Olsztyn  6     0:   6:1 15:1 13:1  3:1  4:1  2:1
2  ADAMOWICZ, Marek (3)     ZSE-H Olsztyn  4     6:=  9:1  5:1  3:=  4:=  8:=  1:0
3  HENNIG, Cezary (12)      GIM 5 Olsztyn  4     9:1  4:= 14:1  2:=  1:0  6:=  8:=
4  JORDAN, Adam (4)         GIM 3 Olsztyn  4    12:1  3:= 11:1  7:1  2:=  1:0  5:0
5  PORĘBIAK, Mateusz (24)   LO IV Olsztyn  4     8:1  7:=  2:0 10:= 11:1 14:1  4:0
6  SKOMSKI, Marcin (14)     GIM 7 Olsztyn  4     2:=  1:0 12:1 11:= 15:1  3:=  7:=
7  TARANOWICZ, Michał (6)   SP 2 Olsztyn   4    14:1  5:= 13:1  4:0  8:0 10:1  6:=
8  TRZECIAK, Bartosz (8)    LO I Ostróda   4     5:0 14:0  0:1 15:1  7:1  2:=  3:=
9  KOZŁOWSKI, Michał (2)    KSP Olsztyn    4     3:0  2:0 10:= 14:1 12:= 15:1 13:1
10 TOKARSKI, Bartosz (7)    GIM 4 Olsztyn  3.5  11:0 12:=  9:=  5:= 13:1  7:0 14:1
11 GRABOWSKI, Wojciech (20) SP 1 Olsztyn   3    10:1 13:=  4:0  6:=  5:0 12:0  0:1
12 KAZNOWSKA, Weronika (17) GIM 5 Olsztyn  3     4:0 10:=  6:0  0:1  9:= 11:1 15:0
13 MALCZYK, Aleksander (9)  LO IV Olsztyn  2.5  15:1 11:=  7:0  1:0 10:0  0:1  9:0

14 STREPIKOWSKI, Paweł (18) SP 3 Olsztyn   2     7:0  8:1  3:0  9:0  0:1  5:0 10:0
15 TRZASKOWSKA, Hanna (108) GIM 22 Olsztyn 2    13:0  0:1  1:0  8:0  6:0  9:0 12:1

Tabela wyników 2 liga

Nr Zawodnik                 Szkoła         Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  WARCABA, Jakub (40)      GIM 23 Olsztyn 5     8:1  3:1  2:=  4:1  7:1  5:=  6:0
2  DOMAŃSKI, Dawid (41)     ZSE-H Olsztyn  4.5   5:1  6:1  1:=  3:0  9:1  4:0 10:+

3  TROCHIMCZUK, Szymon (23) SP 1 Elbląg    4.5  10:1  1:0  7:1  2:1  4:=  9:1  5:0
4  BARAN, Filip (110)       GIM 22 Olsztyn 4     7:= 10:1  6:1  1:0  3:=  2:1  8:0
5  WILCZEWSKI, Artur (36)   GIM 2 Olsztyn  4     2:0  9:= 10:1  7:0  8:1  1:=  3:1
6  FILIPIAK, Bartosz (30)   SP 34 Olsztyn  4     9:1  2:0  4:0  8:0 10:1  7:1  1:1
7  KAZNOWSKA, Kinga (33)    SP 10 Olsztyn  3.5   4:=  8:1  3:0  5:1  1:0  6:0  9:1
8  TARANOWICZ, Zofia (27)   GIM 22 Olsztyn 3     1:0  7:0  9:0  6:1  5:0 10:1  4:1

9  FILIPIAK, Magdalena (42) ZSP Stawiguda  2.5   6:0  5:=  8:1 10:1  2:0  3:0  7:0
10 CYBULSKI, Andrzej (37)   SP 10 Olsztyn  0     3:0  4:0  5:0  9:0  6:0  8:0  2:-

Tabela wyników 3 liga

Nr Zawodnik                    Szkoła         Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  LETKO, Maciej (62)          SP 30 Olsztyn  5.5   9:1  2:1  7:1  5:1  4:1  3:0  6:=
2  PODCHUL, Maja (50)          KSP Olsztyn    5.5  14:1  1:0  8:1  6:= 10:1  7:1  5:1
3  WIENIARSKA, Anna (59)       SP 10 Olsztyn  5    15:1  4:0  9:0  8:1 14:1  1:1 11:1

4  ŁYSEK, Szymon (109)         GIM 22 Olsztyn 4.5   0:1  3:1  5:0  7:1  1:0  6:=  9:1
5  ŁASIŃSKI, Szymon (55)       SP 15 Olsztyn  4.5  11:1  8:1  4:1  1:0  6:=  9:1  2:0
6  STREPIKOWSKI, Maciej (38)   SP 3 Olsztyn   4     7:0 13:1 11:1  2:=  5:=  4:=  1:=
7  PODCHUL, Michał (63)        KSP Olsztyn    4     6:1 10:1  1:0  4:0 15:1  2:0 12:1
8  PODCZARSKA, Konstancja (71) SP 30 Olsztyn  4    12:1  5:0  2:0  3:0  0:1 13:1 15:1
9  OBIDZIŃSKI, Cezary (35)     SP 3 Olsztyn   3.5   1:0 14:1  3:1 10:= 11:1  5:0  4:0
10 ŻEGLIŃSKI, Eryk (53)        GIM 7 Olsztyn  3.5  13:1  7:0 15:1  9:=  2:0 12:0  0:1
11 STOBIECKI, Krzysztof (70)   SP 30 Olsztyn  3     5:0 12:1  6:0 14:1  9:0 15:1  3:0
12 FRONCZAK, Weronika (58)     SP 10 Olsztyn  3     8:0 11:0 14:0  0:1 13:1 10:1  7:0

13 SZOT, Jan (66)              SP 30 Olsztyn  3    10:0  6:0  0:1 15:1 12:0  8:0 14:1
14 ADAMOWICZ, Mateusz (65)     GIM 5 Olsztyn  2     2:0  9:0 12:1 11:0  3:0  0:1 13:0
15 KOREJWO, Anna (90)          GIM 23 Olsztyn 1     3:0  0:1 10:0 13:0  7:0 11:0  8:0

Tabela wyników 4 liga

Nr Zawodnik                 Szkoła            Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  KOWALCZYK, Igor (49)     SP 29 Olsztyn     6.5  16:1  3:1  6:=  8:1  9:1  2:1  7:1
2  HERTAMPF, Piotr (89)     GIM 5 Olsztyn     5     7:1  9:0  3:1 12:1  5:1  1:0  6:1
3  KRAŚNICKI, Jan (82)      SP 3 Olsztyn      5    10:1  1:0  2:0 15:1 11:1  9:1  8:1
4  GÓRALCZYK, Maciej (86)   GIM Barczewo      4.5   8:1 11:1  9:0  7:1  6:0  5:= 10:1

5  GOLISZEK, Mateusz (67)   GIM Barczewo      4.5  15:1  6:0 13:1 10:1  2:0  4:=  9:1
6  SZELUGOWSKI, Piotr (81)  SP 30 Olsztyn     4    14:1  5:1  1:=  9:=  4:1  7:0  2:0
7  SARNOWSKI, Mateusz (64)  SP 3 Olsztyn      4     2:0 16:1 11:1  4:0 10:1  6:1  1:0
8  RĄCZKIEWICZ, Hubert (57) Absolwent Olsztyn 4     4:0 12:1 15:1  1:0 13:1 11:1  3:0
9  IWAŃCZUK, Katarzyna (77) GIM 23 Olsztyn    3.5  13:1  2:1  4:1  6:=  1:0  3:0  5:0
10 SZOT, Jakub (96)         SP 30 Olsztyn     3     3:0 13:1 14:1  5:0  7:0 12:1  4:0
11 SZELUGOWSKI, Paweł (79)  SP 30 Olsztyn     3    12:1  4:0  7:0 14:1  3:0  8:0 16:1
12 PODSIAD, Bartłomiej (97) SP 3 Olsztyn      3    11:0  8:0 16:1  2:0 15:1 10:0 14:1
13 SARNOWSKI, Oliwer (95)   SP 3 Olsztyn      2     9:0 10:0  5:0 16:1  8:0 14:0 15:1
14 KOREJWO, Daniel (98)     SP 3 Olsztyn      2     6:0 15:0 10:0 11:0 16:1 13:1 12:0
15 RYDZEWSKA, Daniela (94)  SP 13 Olszyn      1     5:0 14:1  8:0  3:0 12:0 16:0 13:0
16 LELEŃSKI, Damian (84)    GIM Barczewo      1     1:0  7:0 12:0 13:0 14:0 15:1 11:0
| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

góra

zmodyfikowany przez AG: 2017-03-15 13:20:20