Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Szachy na Warmii i Mazurach

poprzedni rok 1961 nastepny rok

Mistrzostwo Województwa:

1.Segiet       Janusz      9 pkt z 11
2.Milewski     Tadeusz     8,5
3.Barański     Jan         8
4.Daniszkowicz Bohdan      6,5
5.Turczynowicz Jerzy       6,5
6.Rembowski    Krzysztof   6        Orneta

Mistrzostwo miasta Olsztyn:

1.Segiet       Janusz      11 pkt z 13
2.Milewski     Tadeusz     10
3.Turczynowicz Jerzy        9
4.Główczyk     Zygmunt      8
5.Załachowski  Włodzimierz  7,5
6.Zienkiewicz  Jan          7
7.Sternik      Ryszard      6,5

Mistrzostwo Województwa Kobiet:

1.Leokajtis  Jadwiga
2.Sobotko    Urszula   Biała Piska
3.Kamiska    Stefania  Nowe Miasto Lubawskie
4.Wi¶niewska Marianna  Nowe Miasto Lubawskie.

Mistrzostwo Województwa Juniorów:

1.Rakowski    Krzysztof
2.Grabikowski Jerzy
3.Gał±zka     Edward
4.Bastek      Jerzy
5.Pogorzelski Marek

Grało 11 juniorów.

Drużynowe Mistrzostwo Województwa:

Finał : Warmia Olsztyn - Sokół Ostróda 4,5:1,5

Grało 13 drużyn.

Półfinały mistrzostw miasta Olsztyn:

Gr. 1 : 1.Grabikowski   Jerzy       7,5 pkt z 9
        2.Sucharzewski              7,5  
        3.Milewski      Tadeusz     6,5
        4.Staniłko      Henryk      6,5
        5.Turczynowicz  Jerzy       6

Gr. 2 : 1.Segiet        Janusz      9 pkt z 9
        2.Sternik       Ryszard     6
        3.Pogorzelski   Marek       6
        4.Kukliński     Janusz      5,5
        5.Zienkiewicz   Jan         5,5

Gr. 3 – 1.Główczyk      Zygmunt     7 pkt z 8
        2.Załachowski   Włodzimierz 7
        3.Mirecki       Józef       4,5
        4.Bastek        Jerzy       3
        5.Kukliński     Tadeusz     3

Bydgoszcz

Półfinał mistrzostw Polski:

7.Segiet Janusz

Poznań

Mistrzostwo Polski Kolejarzy:

3.Grabikowski Jerzy  i wyjazd na drużynowe mistrzostwo ¶wiata – Bułgaria.

5 Błyskawiczny o mistrzostwo województwa
   pod patronatem "Gazety Olsztyńskiej":

1.Segiet       Janusz    13,5 pkt z 15
2.Borkowski    Henryk    11,5
3.Daniszkowicz Bohdan    11
4.Karczewski   Janusz    10     Toruń
5.Katarzyński  Jan       10
6.Grzesiak     Zdzisław  10

W eliminacjach grało 65 szachistów.

Olsztyn

Półfinał mistrzostw Polski ZMS:

 5.Daniszkowicz Bohdan
10.Sternik            Ryszard

Grało 12 szachistów.

poprzedni rok góra nastepny rok