Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Szachy na Warmii i Mazurach

poprzedni rok 1963 nastepny rok

Mistrzostwo Województwa:

1.Segiet       Janusz       4,5 pkt z 5
2.Milewski     Tadeusz      4
3.Zalachowski  Włodzimierz  3
4.Sternik      Ryszard      2,5
5.Rosiński     Longin       1       Kętrzyn
6.Turczynowicz Edward       0.

Mistrzostwo miasta Olsztyn:

Niedokończone - absencja zawodników i sędziego !!

1.Sternik      Ryszard 2,5  z 4
2.Milewski     Tadeusz 2    z 3
3.Grabikowski  Jerzy   1    z 1
4.Dobrowolski  Jan     1    z 4
5.Barański     Jan     1    z 2
6.Turczynowicz Jerzy   0,5  z 2

Na liście startowej byli: Segiet i Staniłko.

Mistrzostwo Województwa Kobiet:

1.Leokajtis  Jadwiga
2.Rutkowska
3.Stachowicz Urszula

Mistrzostwo Województwa Juniorów:

1.Turczynowicz Jerzy
2.Dąbrowski
3.Stachowicz   Feliks
 
Drużynowe Mistrzostwo Województwa:

1.LZS        Kętrzyn
2.Drzewiarz  Morąg
3.Sokół      Ostróda
4.Warmia     Olsztyn

Mała afera - Warmia-LZS  0:7 walkower !!

Młodzieżowy masowy - ZMS, TKKF, WKZZ:

1.Daniszkowicz Bohdan
2.Łapiński
3.Szymczyk     Marek  Ostróda

W eliminacjach 318 szachistów !!

Wrocław 

Półfinał mistrzostw Polski:

6.Segiet Janusz  4,5 z 9

7 Błyskawiczny o Mistrzostwo Województwa 
  pod patronatem "Gazety Olsztyńskiej":

1.Borkowski    Henryk    11,5 z 15
2.Daniszkowicz Bohdan    11
3.Grzesiak     Zdzisław  11
4.Segiet       Janusz    10,5
5.Drozdowicz   Witold     9,5     Pasłęk
6.Anioł        Ryszar     8,5

W eliminacjach 64 szachistów.
 
Turnieje błyskawiczne

Kolejarzy:

1.Dobrowolski Jan
2.Katarzyński Jan
3.Leokajtis   Stanisław

Święto Kolejarza:

1.Zienkiewicz Jan      11 pkt z 13
2.Katarzyński Jan      10
3.Sternik     Ryszard   8,5
4.Leokajtis   Jadwiga   8,5

Gdańsk

Mistrzostwo klubu Polskiego Związku Głuchych:

1.Sternik Ryszard

Mistrzostwo miasta Olsztyn

finał B - niedokończony:

1.Pacyński               6 pkt   z  8
2.Turczynowicz Edward    6       z  9  
3.Polak                  5,5     z 11
4.Bitowt       Czesław   5       z  6
5.Kukliński    Tadeusz   5       z  9

Na liście startowej było 14 szachistów.

Korespondencyjne:

Mistrzostwo Polski - finał:

2.Segiet Janusz

poprzedni rok góra nastepny rok