Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Szachy na Warmii i Mazurach

poprzedni rok 1990 nastepny rok


     MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA

1.Leń       Katarzyna !!  
2.Sternik   Ryszard 
3.Krzewski  Dariusz 
4.Romański  Dariusz
5.Szydler   Stanisław 
6.Milewski  Adam


   MISTRZOSTWA DRUŻYNOWE WOJEWÓDZTWA

            Klasa A

1.Roszada       Iława    42 pkt 
2.Kormoran      Ostróda  40,5
3.Warmia        Olsztyn  40
4.LKS PRIMBR    Mrągowo  36
5.AZS           Olsztyn  32
6.Hetman-Pioner Kętrzyn  30,5
7.Gambit        Korsze   29,5

            Klasa B

1.Łączność      Olsztyn 
2.Budowlani     Bartoszyce 
3.Debiut        Lubawa
   

 MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA CHESS ACTIVE P-30

1.Kozłowski   Waldemar  7,5 pkt z 9 
2.Krzywicki   Dariusz   7
3.Plesiuk     Andrzej   7
4.Sokół       Antoni    6
5.Jakubowski  Maciej    5
6.Sławiński   Mirosław  5
7.Golon       Tomasz    5
8.Strzyż      Wiesław   5
9.Leń         Katarzyna 5

grało 20 szachistów systemem szwajcarskim.


  MISTRZOSTWA DRUŻYNOWE WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW

1.Warmia       Olsztyn  18,5 pkt
2.Kormoran     Ostróda  18
3.Roszada      Iława    16
4.Debiut       Lubawa    7,5

Warmia  Golon      Tomasz
        Romański   Dariusz
        Kamiński   Piotr
        Błazyński  Jarosław
        Kucharski  Artur
        Leń        Katarzyna
        Gregorczyk Magdalena
                   Małgorzata


 MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

1.SP     Samborowo  20 pkt
2.SP 6   Olsztyn    19,5
3.SP     Zalewo     19
4.SP 3   Bartoszyce 18  
5.SP 15  Olsztyn    12,5
6.SP 2   Szczytno    8
7.SP     Bartag      8
8.SP 2   Biskupiec.  7

finał poprzedzono eliminacjami.

SP Samborowo  Zduńczyk    Szymon
              Teodorowicz Grzegorz
              Kuban       Emilia
                          Urszula

 MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

1.LO        Mrągowo    19,5 pkt
2.LO        Bartoszyce 14
3.LO 2      Olsztyn    11,5
4.LO 4      Olsztyn    11
5.ZSEkon.   Olsztyn    10,5
6.ZSBudowl. Olsztyn    10
7.ZSZ       Ostróda     7,5

LO Mrągowo  Szczepanek  Piotr
            Rabij       Tomasz
            Więckiewicz Agata
            Gąsiewska   Małgorzata.


 DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POLSKI

11.SP Samborowo 

grały 52 szkoły


               Suwałki
   DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - eliminacje

Hańcza Suwałik - Warmia Olsztyn  33, 4,5-1,5.

Kamiński P. 2 pkt
Zduńczyk S. 1,5
Golon T.    1, 
Korzeniewska M., Romański D., Kuban E. po 0. 


         Augustów
      FESTIWAL LATO 90
       Juniorów M-2

3.Borys Dariusz Mrągowo.

     
              o 2 LIGĘ

              Mrągowo

PRIMBR Mrągowo - Pogoń Łapy 10-2

              Pulłusk

Nadnarwianka Pułtusk - PRIMBR Mrągowo 5,5-6,5

Borys D. 2 pkt, Szczepanek P. 1,5
Rabij T., Górski W., Lesiński Z po 1,
Górska O. 0
Sukses tym większy, że w pierwszym meczu nie grało małżenstwo Górskich,
nie zabrał autobus!

              Warszawa

AZS UW-PRIMBR Mrągowo 9,5-2,5

3 pkt oddano walkowerem, gdyż Górscy mieli wypadek samochodowy.


              Gdańsk-Oliwa
  DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI POLSKIEGO ZWIĄZKU GŁUCHYCH

3.Gdańsk.
na pierwszej szach. Sternik Ryszard.


 I MEMORIAŁ PAŃSTWA JADWIGI I STANISŁAWA LEOKAJTIS
                Olsztyn

1.Pniewski       Wiesław
2.Stańczykiewicz Szczepan
3.Harasim        Wiesław


           KRAMATORSK - Ukraina
rodzine miasto Rusłana Ponomariowa

4.Iława 

grało 20 druzyn z Białorusi, Ukrainy, Tadżykistanu i Polski

 Zacharek   Michał   7,5 z 9 /najlepszy wynik na 1 szach./
 Zedlewski  Marcin   6
 Kuban               6
 Walski      Pawel   3. 
Kierownik Karwowski Zygmunt.


            JAŻDŻÓWKA K/ILAWY

Obóz szkoleniowy dla młodzików Iławy, Ostródy, Zalewa i Kramatorska. 
Wykłady prowadził szkoleniowiec radziecki mm Jertel, znany na Zachodzie.

1.Zacharek Michał
2.Miśta Aleksander
3.Gurtowaja.

Iława-Kramatorsk 7,5-4,5.


             Iława
         TURNIEJ MISTRZÓW 2000

3.GOK Samborowo.
Zdunczyk Szymon, Kuban Urszula i Emilia.

grało17 druzyn, w tym 2 z Kramatorska,
81 młodzikow, w różnych grupach wiekowych.


          Olsztyn
       O PUCHAR DYREKTORA DKK

1.Milewski    Adam        7,5 pkt z 9
2.Bielski     Jerzy       7
3.Szorc       Wojciech    6,5

grało 17 szachistów systemem szwajcarskim.


              BŁYSKAWICZNE

                Kwiecień

1.Sławiński  M.  12 pkt z 13
2.Hennig     T.  11
3.Golon      T.   9
4.Golon      P.   9
5.Bilecki    M.   8
6.Milewski   A.   7

                Październik

1.Kilanowski      M.  16 pkt z 19  
2.Golon           T.  15,5
3.Bielski         J.  14
4.Stańczykiewicz  S.  13,5
5.Segiet          J.  13,5


             KORESPONDENCYJNE

         PÓŁFINAL 33 MISTRZOSTW POLSKI

3.Laskowski Janusz  12 pkt z 16  - bez awansu.

             5 PUCHAR WARMII I MAZUR

2.Laskowski Janusz 10 pkt z 13.

poprzedni rok góra nastepny rok