Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Otwarty Turniej Szachowy Samborowo 2005
Samborowo, 26 listopada 2005

| komunikat | wyniki | pliki turniejowe |
Tabela Wyników
Mc Zawodnik                 Feder Ro PZSz Pkt ¦r-Buch. Buch. Progr. Wygr.

1  HEBERLA, Bartłomiej            2465    8       39.5  50.0   43.5     7
2  GOVASHELISHVILI, Genadij       2392    6.5     40.5  52.5   32.0     5
3  JADANOWSKI, Łukasz       J 15  2072    6.5     39.0  51.0   36.0     6
4  SHKAPENKO, Pavel               2370    6.5     39.0  50.5   30.5     5
5  IVANOV, Andrey                 2231    6.5     35.5  45.5   28.5     5
6  LUKINOV, Petr                  2327    6       39.5  51.5   28.0     4
7  GORIN, Leonid                  2443    6       37.5  46.5   26.5     5
8  OSZMIAN, Natalia         J 18  1801    6       33.0  41.0   28.0     6
9  KRESTIANOVA, Tatiana           2215    5.5     41.5  52.0   28.5     5
10 SZACHT, Egbert                 2177    5.5     40.5  53.5   33.5     4
11 MALCZYK, Jakub           J 18  2016    5.5     40.0  52.0   33.0     5
12 JÓ¬WIK, Rafał                  2163    5.5     38.5  49.5   31.5     5
13 KRZEWSKI, Dariusz              2195    5.5     35.5  47.5   30.0     5
14 BATURO, Tomasz           J 15  2030    5       36.0  46.5   28.0     5
15 OPALIŃSKI, Sebastian     J 18  2000    5       34.0  43.0   26.0     5
16 LACHMIROWICZ, Maciej           1917    5       33.5  44.5   26.0     5
17 JADANOWSKI, Paweł        J 15  1689    5       32.5  41.5   24.0     5
18 KARPIŃSKI, Ryszard             1600    5       32.5  41.0   24.0     5
19 ZAWADZKI, Krzysztof            1800    5       30.0  39.0   21.0     5
20 KA¬MIERCZAK, Grzegorz          1800    5       28.5  35.5   26.0     5
21 RUSINIAK, Sławomir             2105    4.5     36.0  46.0   29.5     4
22 ORŁOWSKI, Mirosław             1800    4.5     29.0  37.5   21.5     4
23 SZYMANOWSKA, Lena              1976    4       35.0  45.5   26.0     4
24 OPALIŃSKI, Patryk        J 15  1800    4       33.5  44.0   23.0     4
25 JADANOWSKA, Beata        J 18  1873    4       32.5  41.5   21.0     4
26 KAZIMIERCZAK, Roman            1801    4       30.5  40.0   23.0     4
27 ABENDROT, Michał         J 15  1600    4       29.0  37.0   20.0     4
28 RENKOWSKI, Piotr         J 12  1400    4       27.5  36.0   18.0     4
29 GRZONKOWSKI, Filip       J 15  1400    4       27.5  34.5   17.0     4
30 ABENDROT, Martyna        J 15  1401    4       27.0  34.5   18.0     3
31 DEJNA, Mirosław                1400    4       22.0  28.5   13.0     4
32 ABENDROT, Sebastian      J 12  1200    3.5     28.5  34.5   17.5     3
33 KULESZA, Magdalena       J 12  1401    3.5     25.0  34.0   14.5     3
34 ŻMIJEWSKI, Stanisław     J 12  1000    3.5     25.0  31.0   16.5     3
35 PATOKA, Marcin           J 12  1000    3       27.5  35.0   12.0     2
36 BABSKI, Jakub            J 12  1200    3       26.5  34.0   14.0     3
37 ŁUKASIAK, Damian         J 12  1200    3       25.5  32.0   12.0     2
   GRYSZKO, Przemysław      J 12  1000    3       25.5  32.0   12.0     2
39 KULESZA, Jolanta         J 12  1401    3       23.5  30.5   15.0     3
40 PATOKA, Adam             J 12  1000    2       22.5  29.5    7.0     1
41 PIEŃKOSZ, Dominika       J 12  1000    1.5     26.5  33.0    7.0     0
42 REDKOWSKI, Wojciech      J 12  1000    0.5      9.5  15.0    1.0     0
Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik                 Feder Ro FIDE  1    2    3    4    5    6    7    8    9

1.  HEBERLA, Bartłomiej            2465    23:1 16:1 12:1 10:1  8:1  3:1 14:1  9:=  5:=
2.  GORIN, Leonid                  2443     5:=  7:0 41:1  6:= 24:1 10:1  9:0 18:1 14:1
3.  GOVASHELISHVILI, Genadij       2392     4:=  6:1 15:1  5:= 13:1  1:0 11:=  7:1 12:1
4.  SHKAPENKO, Pavel               2370     3:=  5:=  7:1 18:1 14:0 19:1 13:1 12:=  9:1
5.  LUKINOV, Petr                  2327     2:=  4:= 24:1  3:=  7:0 23:1  8:1 13:1  1:=
6.  IVANOV, Andrey                 2231     7:=  3:0 29:1  2:= 25:1 20:1 15:1 14:= 10:1
7.  KRESTIANOVA, Tatiana           2215     6:=  2:1  4:0 17:1  5:1  8:1 12:0  3:0 11:1
8.  KRZEWSKI, Dariusz              2195    26:1 17:1 11:1  9:=  1:0  7:0  5:0 27:1 19:1
9.  SZACHT, Egbert                 2177    27:1 18:1 14:1  8:= 10:= 12:0  2:1  1:=  4:0
10. JÓ¬WIK, Rafał                  2163    28:1 19:1 13:1  1:0  9:=  2:0 21:1 11:1  6:0
11. RUSINIAK, Sławomir             2105    29:1 20:1  8:0 22:1 16:1 14:0  3:= 10:0  7:0
12. JADANOWSKI, Łukasz       J 15  2072    30:1 21:1  1:0 19:1 23:1  9:1  7:1  4:=  3:0
13. BATURO, Tomasz           J 15  2030    31:1 22:1 10:0 20:1  3:0 27:1  4:0  5:0 23:1
14. MALCZYK, Jakub           J 18  2016    33:1 25:1  9:0 21:1  4:1 11:1  1:0  6:=  2:0
15. SZYMANOWSKA, Lena              1976    32:1 24:1  3:0 23:0 26:1 22:1  6:0 21:0 27:0
16. LACHMIROWICZ, Maciej           1917    36:1  1:0 25:1 27:1 11:0 21:0 23:1 19:0 26:1
17. JADANOWSKA, Beata        J 18  1873    34:1  8:0 27:0  7:0 33:1 29:1 24:1 22:0 25:0
18. JADANOWSKI, Paweł        J 15  1689    35:1  9:0 26:1  4:0 27:0 30:1 32:1  2:0 20:1
19. OPALIŃSKI, Sebastian     J 18          41:1 10:0 31:1 12:0 34:1  4:0 26:1 16:1  8:0
20. KAZIMIERCZAK, Roman                    38:1 11:0 28:1 13:0 30:1  6:0 27:0 29:1 18:0
21. OSZMIAN, Natalia         J 18          37:1 12:0 32:1 14:0 31:1 16:1 10:0 15:1 22:1
22. KA¬MIERCZAK, Grzegorz                  39:1 13:0 30:1 11:0 38:1 15:0 34:1 17:1 21:0
23. OPALIŃSKI, Patryk        J 15           1:0 35:1 38:1 15:1 12:0  5:0 16:0 34:1 13:0
24. ORŁOWSKI, Mirosław                     42:1 15:0  5:0 32:1  2:0 31:1 17:0 40:1 30:=
25. ZAWADZKI, Krzysztof                    40:1 14:0 16:0 33:1  6:0 34:0 31:1 32:1 17:1
26. ABENDROT, Michał         J 15           8:0 34:1 18:0 35:1 15:0 38:1 19:0 36:1 16:0
27. KARPIŃSKI, Ryszard                      9:0 36:1 17:1 16:0 18:1 13:0 20:1  8:0 15:1
28. KULESZA, Jolanta         J 12          10:0 37:1 20:0 34:0 35:1 32:0 36:0 41:1 33:0
29. KULESZA, Magdalena       J 12          11:0 38:0  6:0 40:1 36:1 17:0 35:1 20:0 34:=
30. ABENDROT, Martyna        J 15          12:0 40:1 22:0 41:1 20:0 18:0 38:= 39:1 24:=
31. GRZONKOWSKI, Filip       J 15          13:0 39:1 19:0 36:1 21:0 24:0 25:0 35:1 40:1
32. RENKOWSKI, Piotr         J 12          15:0 42:1 21:0 24:0 41:1 28:1 18:0 25:0 36:1
33. DEJNA, Mirosław                        14:0 41:0 37:1 25:0 17:0 40:0 39:1 38:1 28:1
34. ABENDROT, Sebastian      J 12          17:0 26:0 39:1 28:1 19:0 25:1 22:0 23:0 29:=
35. ŁUKASIAK, Damian         J 12          18:0 23:0 40:1 26:0 28:0 37:1 29:0 31:0   :1
36. BABSKI, Jakub            J 12          16:0 27:0 42:1 31:0 29:0 41:1 28:1 26:0 32:0
37. PATOKA, Adam             J 12          21:0 28:0 33:0 38:0 39:1 35:0 40:0   :1 41:0
38. ŻMIJEWSKI, Stanisław     J 12          20:0 29:1 23:0 37:1 22:0 26:0 30:= 33:0 39:1
39. PIEŃKOSZ, Dominika       J 12          22:0 31:0 34:0 42:= 37:0   :1 33:0 30:0 38:0
40. GRYSZKO, Przemysław      J 12          25:0 30:0 35:0 29:0 42:+ 33:1 37:1 24:0 31:0
41. PATOKA, Marcin           J 12          19:0 33:1  2:0 30:0 32:0 36:0   :1 28:0 37:1
42. REDKOWSKI, Wojciech      J 12          24:0 32:0 36:0 39:= 40:-   :    :    :    :

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra