Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SP 30 W OLSZTYNIE
Olsztyn 12.02.2006
| komunikat | wyniki | pliki turniejowe |
Tabela Wyników
Mc Zawodnik                Feder Ro PZSz Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Budrewicz, Krzysztof          2122    7.5     39.5  50.5 42.50
2  Govashelshwili, Genadij       2392    7       45.0  57.5 43.00
3  Shkapenko, Paweł              2370    7       42.5  54.0 40.25
4  Heberla, Bartłomiej           2487    7       41.0  52.0 39.50
5  Krzewski, Dariusz             2195    7       37.5  48.5 35.50
6  Plesiuk, Andrzej              2181    6.5     32.5  42.0 30.25
7  Jadanowski, Łukasz      J18   2072    6       40.5  51.5 31.75
8  Malczyk, Radosław             2130    6       39.0  50.0 30.00
9  Jóźwik, Rafał                 2168    6       38.0  49.5 29.50
10 Polischuk, Oleg               2289    6       38.0  49.0 29.00
11 Kobus, Maciej                 2004    6       37.5  48.0 28.75
12 Daniszkowicz, Bohdan    Old   1829    6       37.0  46.0 26.00
13 Tertel, Krzysztof             2000    6       32.5  43.5 25.00
14 Sinica, Jan                   2235    5.5     38.5  50.5 26.75
15 Dąbrowski, Wojciech           2242    5.5     36.0  46.0 25.75
16 Baturo, Tomasz          J18   2021    5.5     35.0  45.0 26.00
17 Baumann, Dariusz              1800    5.5     33.5  44.0 23.75
18 Malczyk, Rafał                2060    5.5     32.0  42.5 22.25
19 Gula, Andrzej                 2030    5.5     30.5  41.0 21.75
20 Kaczmarek, Arkadiusz    J18   1800    5       38.5  49.5 24.50
21 Borawski, Ryszard             1868    5       38.5  46.0 23.50
22 Puczyłowski, Marcin     M14   1924    5       35.5  45.5 21.75
23 Falicki, Dariusz              1800    5       35.5  42.5 19.00
24 Baran, Dawid            M14   1678    5       32.5  41.5 19.50
25 Kazimierczak, Roman           1801    5       30.0  37.5 16.50
26 Lipiejko, Artur               1800    5       29.5  37.5 13.50
27 Iwancio, Łukasz         J18   1960    5       26.5  35.0 18.75
28 Jadanowski, Paweł       M14   1689    4.5     39.5  50.0 22.75
29 Plesiuk, Jan                  2200    4.5     35.5  44.5 18.75
30 Czartoryski, Paweł            2024    4.5     35.0  45.0 21.50
31 Kaźmierczak, Grzegorz         1800    4.5     33.5  43.0 18.00
32 Kotermańska, Anna             1919    4.5     31.0  40.0 17.00
33 Jadanowska, Beata       J18   1873    4.5     29.5  39.0 14.50
34 Szulc, Jan                    1800    4.5     28.0  36.5 14.75
35 Czaus, Piotr                  1799    4       35.0  45.5 17.50
36 Opaliński, Krzysztof          1907    4       34.5  44.0 15.50
37 Drzewiecki, Karol             1800    4       33.5  43.5 16.50
38 Dunikowski, Piotr             1800    4       32.0  42.5 13.75
39 Falicki, Kacper         M14   1600    4       31.5  39.5 13.50
40 Sobolewski, Alfred            1800    4       29.5  39.5 13.50
41 Olsztyn, Stanisław            1000    4       28.5  37.5 14.00
42 Kołodziejska, Bożena          1401    4       27.5  34.5 10.50
43 Zając, Tomasz           M14   1400    4       27.0  35.5 12.50
44 Augustynowicz, Tadeusz        1800    4       26.0  35.0 11.00
45 Renkowki, Piotr         M14   1600    4       26.0  32.5 10.00
46 Wójcik, Mateusz         M14   1100    4       24.0  28.5  9.00
47 Młotkowski, Cezary            1800    3.5     36.5  44.0 14.50
48 Zawadzki, Krzysztof           1800    3.5     33.0  42.5 14.00
49 Hekman, Dominik         M14   1400    3.5     30.0  36.5 12.75
50 Krawczyński, Rafał      M14   1200    3.5     25.5  32.5 11.25
51 Pietrusiewicz, Kamil    M14   1400    3.5     24.5  30.5  6.25
52 Wójcik, Marta           M14   1100    3       25.5  31.0  6.00
53 Łukaszewski, Mirosław         1000    3       25.0  32.0  8.00
54 Kaźmierczak, Krzysztof  J18   1400    3       25.0  30.5  6.50
55 Janczak, Grzegorz             1000    3       24.0  29.5  6.50
56 Dejna, Mirosław               1400    3       23.5  29.0  3.00
57 Paczyński, Mateusz      M14   1400    3       23.5  28.5  5.50
58 Bielski, Paweł          J18   1200    2.5     24.5  30.5  4.75
59 Kowalczyk, Żaneta       M14   1100    2       24.5  30.5  1.50
60 Smukowski, Dawid        J18   1000    1.5     21.0  25.0  1.25
61 Górecki, Maciej         M14   1200    1       25.5  30.5  0.00
62 Nosowicz, Przemysław    M14   1000    0       20.0  26.0  0.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik                Feder Ro FIDE Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9

1.  Heberla, Bartłomiej           2487    7    32:1 16:0 14:1 24:1 13:1  2:=  6:1  3:=  9:1
2.  Govashelshwili, Genadij       2392    7    33:1 17:1  9:1  7:1  3:=  1:= 10:1 11:0 24:1
3.  Shkapenko, Paweł              2370    7    34:1 19:1 10:1  6:1  2:=  4:= 12:1  1:= 11:=
4.  Polischuk, Oleg               2289    6    35:1 21:1 12:= 15:1  5:1  3:= 11:0 17:0 23:1
5.  Dąbrowski, Wojciech           2242    5.5  36:1 20:1 16:= 31:1  4:0 33:0 14:1 18:1  8:0
6.  Sinica, Jan                   2235    5.5  37:1 23:1 13:1  3:0 15:1 11:0  1:0 28:= 26:1
7.  Krzewski, Dariusz             2195    7    38:1 22:1 26:1  2:0 16:1 10:0 40:1 12:1 17:1
8.  Plesiuk, Andrzej              2181    6.5  39:1 25:1 15:0 23:0 19:1 26:= 41:1 33:1  5:1
9.  Jóźwik, Rafał                 2168    6    40:1 24:1  2:0 26:1 20:1 12:0 28:1 37:1  1:0
10. Malczyk, Radosław             2130    6    41:1 27:1  3:0 28:1 21:1  7:1  2:0 24:0 37:1
11. Budrewicz, Krzysztof          2122    7.5  42:1 26:0 34:1 30:1 29:1  6:1  4:1  2:1  3:=
12. Jadanowski, Łukasz      J18   2072    6    43:1 29:1  4:= 16:= 23:1  9:1  3:0  7:0 33:1
13. Malczyk, Rafał                2060    5.5  44:1 28:1  6:0 32:1  1:0 17:0 31:= 35:1 41:1
14. Gula, Andrzej                 2030    5.5  45:1 31:=  1:0 19:0 38:1 35:1  5:0 39:1 28:1
15. Czartoryski, Paweł            2024    4.5  46:1 30:1  8:1  4:0  6:0 28:0 34:= 22:1 16:0
16. Baturo, Tomasz          J18   2021    5.5  47:1  1:1  5:= 12:=  7:0 25:0 26:= 31:1 15:1
17. Kobus, Maciej                 2004    6    48:1  2:0 36:1 42:= 31:1 13:1 33:=  4:1  7:0
18. Iwancio, Łukasz         J18   1960    5    49:0 47:1 31:0 43:1 35:= 39:= 45:1  5:0 60:1
19. Puczyłowski, Marcin     M14   1924    5    50:1  3:0 33:= 14:1  8:0 42:= 30:0 34:1 32:1
20. Kotermańska, Anna             1919    4.5  51:1  5:0 35:1 27:1  9:0 37:0 39:= 41:0 46:1
21. Opaliński, Krzysztof          1907    4    52:1  4:0 38:1 60:1 10:0 40:0 44:1 29:0 42:0
22. Jadanowska, Beata       J18   1873    4.5  53:1  7:0 37:0 29:0 39:= 47:1 49:1 15:0 35:1
23. Borawski, Ryszard             1868    5    54:1  6:0 40:1  8:1 12:0 29:1 37:0 30:1  4:0
24. Daniszkowicz, Bohdan    Old   1829    6    55:1  9:0 39:1  1:0 37:1 27:1 25:1 10:1  2:0
25. Czaus, Piotr                  1799    4    56:1  8:0 42:0 44:1 32:1 16:1 24:0 40:0 30:0
26. Jadanowski, Paweł       M14   1689    4.5  57:1 11:1  7:0  9:0 49:1  8:= 16:= 42:=  6:0
27. Baran, Dawid            M14   1678    5    58:1 10:0 44:1 20:0 36:1 24:0 42:0 45:1 43:1
28. Plesiuk, Jan                          4.5  59:1 13:0 41:1 10:0 60:1 15:1  9:0  6:= 14:0
29. Tertel, Krzysztof                     6    60:1 12:0 46:1 22:1 11:0 23:0 43:1 21:1 40:1
30. Kazimierczak, Roman                   5    61:1 15:0 49:1 11:0 41:= 31:= 19:1 23:0 25:1
31. Młotkowski, Cezary                    3.5  62:1 14:= 18:1  5:0 17:0 30:= 13:= 16:0 36:0
32. Sobolewski, Alfred                    4     1:0 49:1 45:1 13:0 25:0 41:0 58:1 59:1 19:0
33. Kaczmarek, Arkadiusz    J18           5     2:0 48:1 19:= 34:1 42:1  5:1 17:=  8:0 12:0
34. Dunikowski, Piotr                     4     3:0 50:1 11:0 33:0 51:1 46:1 15:= 19:0 39:=
35. Zawadzki, Krzysztof                   3.5   4:0 52:1 20:0 46:1 18:= 14:0 36:1 13:0 22:0
36. Szulc, Jan                            4.5   5:0 51:1 17:0 45:1 27:0 49:= 35:0 53:1 31:1
37. Falicki, Dariusz                      5     6:0 54:1 22:1 48:1 24:0 20:1 23:1  9:0 10:0
38. Augustynowicz, Tadeusz                4     7:0 53:1 21:0 49:0 14:0 55:1 51:1 60:0 52:1
39. Drzewiecki, Karol                     4     8:0 56:1 24:0 52:1 22:= 18:= 20:= 14:0 34:=
40. Lipiejko, Artur                       5     9:0 55:1 23:0 54:1 53:1 21:1  7:0 25:1 29:0
41. Kaźmierczak, Grzegorz                 4.5  10:0 58:1 28:0 56:1 30:= 32:1  8:0 20:1 13:0
42. Baumann, Dariusz                      5.5  11:0 57:1 25:1 17:= 33:0 19:= 27:1 26:= 21:1
43. Falicki, Kacper         M14           4    12:0 60:0 55:1 18:0 52:1 48:1 29:0 44:1 27:0
44. Renkowki, Piotr         M14           4    13:0 59:1 27:0 25:0 54:1 58:1 21:0 43:0 51:1
45. Kołodziejska, Bożena                  4    14:0 62:1 32:0 36:0 55:1 60:1 18:0 27:0 57:1
46. Pietrusiewicz, Kamil    M14           3.5  15:0 61:1 29:0 35:0 57:1 34:0 52:= 62:1 20:0
47. Dejna, Mirosław                       3    16:0 18:0 60:0 57:0 61:1 22:0 56:0 55:1 54:1
48. Zając, Tomasz           M14           4    17:0 33:0 57:1 37:0 56:1 43:0 59:0 58:1 53:1
49. Hekman, Dominik         M14           3.5  18:1 32:0 30:0 38:1 26:0 36:= 22:0 52:0 62:1
50. Paczyński, Mateusz      M14           3    19:0 34:0 56:0 59:1 58:0 53:1 60:0 57:0 61:1
51. Kaźmierczak, Krzysztof  J18           3    20:0 36:0 58:0 62:1 34:0 56:1 38:0 54:1 44:0
52. Krawczyński, Rafał      M14           3.5  21:0 35:0 59:1 39:0 43:0 57:1 46:= 49:1 38:0
53. Bielski, Paweł          J18           2.5  22:0 38:0 62:= 58:1 40:0 50:0 54:1 36:0 48:0
54. Górecki, Maciej         M14           1    23:0 37:0 61:1 40:0 44:0 59:0 53:0 51:0 47:0
55. Kowalczyk, Żaneta       M14           2    24:0 40:0 43:0 61:1 45:0 38:0 62:1 47:0 58:0
56. Wójcik, Mateusz         M14           4    25:0 39:0 50:1 41:0 48:0 51:0 47:1 61:1 59:1
57. Wójcik, Marta           M14           3    26:0 42:0 48:0 47:1 46:0 52:0 61:1 50:1 45:0
58. Łukaszewski, Mirosław                 3    27:0 41:0 51:1 53:0 50:1 44:0 32:0 48:0 55:1
59. Janczak, Grzegorz                     3    28:0 44:0 52:0 50:0 62:1 54:1 48:1 32:0 56:0
60. Olsztyn, Stanisław                    4    29:0 43:1 47:1 21:0 28:0 45:0 50:1 38:1 18:0
61. Nosowicz, Przemysław    M14           0    30:0 46:0 54:0 55:0 47:0 62:0 57:0 56:0 50:0
| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |
góra