Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
V SZACHOWE SZRANKI W TWIERDZY BOYEN
Gizycko 21.05.2006
| komunikat | wyniki | pliki turniejowe |
Tabela Wyników
Mc Zawodnik                 Feder Ro FIDE Ro PZSz Klub                   Pkt ¦r-Buch. Buch.

1  MALCZYK, Radosław              2130    2130    UWM AZS OLSZTYN        7       39.5  49.5
2  JADANOWSKI, Łukasz       JUN   2072    2072    LKS OSTRÓDZIANKA       7       39.0  50.0
3  BIELUSZEWSKI, Piotr            2187    2187    ZAKRZEWO ELBLˇG        6.5     41.5  53.0
4  BUDREWICZ, Krzysztof           2142    2142    HETMAN PIONIER KĘTRZYN 6.5     36.5  47.0
5  MALCZYK, Jakub                 2034    2034    HETMAN PIONIER KĘTRZYN 6       40.0  51.0
6  DANISZKOWICZ, Bohdan           1829    1829    PASŁĘK                 6       36.0  46.5
7  GULA, Andrzej                  2002    2002    ODRODZENIE SZCZYTNO    6       35.0  45.5
8  JÓ¬WIK, Rafał                  2168    2168    OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA   6       35.0  44.5
9  SKINDZIER, Saturnin            2199    2199    SMOL-BUD GIŻYCKO       5.5     41.0  52.5
10 PLESIUK, Andrzej               2184    2184    PRIM EŁK               5.5     36.0  47.0
11 STEMPKA, Jerzy                         2000    WARMIA OLSZTYN         5.5     32.0  43.0
12 SZACHT, Egbert                 2177    2177    OLSZTYN                5       42.5  53.0
13 JADANOWSKI, Paweł        MJM   1689    1689    LKS OSTRÓDZIANKA       5       36.5  46.5
14 ZAWADZKI, Krzysztof                    1800    DEBIUT LUBAWA          5       33.0  42.0
15 PLESIUK, Jan                           2200    PRIM EŁK               5       32.0  41.5
16 KA¬MIERCZAK, Grzegorz                  1800    WILAMOWO               5       30.5  36.5
17 KACZMAREK, Arkadiusz     JUN           1801    HETMAN PIONIER KĘTRZYN 4.5     38.0  46.5
18 ALEKSANDROWICZ, Zbigniew               1800    HETMAN PIONIER KĘTRZYN 4.5     35.0  44.0
19 KRUKLIS, Mirosław                      1800    HETMAN PIONIER KĘTRZYN 4.5     32.5  40.0
20 WO¬NIAK, Robert                        1600    EŁK                    4.5     32.0  41.5
21 MALCZYK, Barbara         JUN           1601    HETMAN PIONIER KĘTRZYN 4.5     31.5  39.5
22 BANA¦, Józef                           1600    SMOL-BUD GIŻYCKO       4.5     29.5  37.5
23 KAZIMIERCZAK, Roman                    1801    WĘDROWIEC MORˇG        4       32.5  40.0
24 MATUSZEWICZ, Ryszard                   1800    HETMAN PIONIER KĘTRZYN 4       30.5  40.0
25 SIEŃCZUK, Marcin         JUN           1600    GCK DEBIUT GIŻYCKO     4       28.0  34.0
   KORECKI, PIOTR           MJM           1600    GCK DEBIUT GIŻYCKO     4       28.0  34.0
27 SKORUPSKI, Szymon        JUN           1800    SMOL-BUD GIŻYCKO       4       26.0  33.0
28 AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz                 1800    WĘGORZEWO              4       20.0  27.0
29 BRYNDA, Michał           JUN           1800    CZARNI OLECKO          3.5     28.5  35.5
30 CZAPLICKI, Jerzy                       1600    SMOL-BUD GIŻYCKO       3       29.0  34.0
31 GRYGLAS, Marta           MJM           1601    CZARNI OLECKO          3       28.5  37.5
32 GRYGLAS, Kamil           MJM           1600    CZARNI OLECKO          3       25.5  30.5
33 WITKOWSKI, Marian                      1000    SMOL-BUD GIŻYCKO       3       23.5  28.0
34 DEJNA, Mirosław                        1400    DEBIUT LUBAWA          2       23.5  28.0
35 ŁADNY, Mateusz           MJM           1400    GCK DEBIUT GIŻYCKO     1       25.0  29.5
36 PANASIK, Maciej          MJM           1000    GIŻYCKO                0       23.0  29.0
Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik                 Feder Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  SKINDZIER, Saturnin            2199    5.5  19:1 10:1  8:=  6:1  4:0 16:1  9:1  7:0  5:0
2.  BIELUSZEWSKI, Piotr            2187    6.5  20:1 11:=  5:1  9:0 13:1  6:1  7:=  4:1  8:=
3.  PLESIUK, Andrzej               2184    5.5  21:= 18:1 12:= 16:= 14:1  8:0  6:0 20:1 24:1
4.  SZACHT, Egbert                 2177    5    22:1 13:1  7:= 11:1  1:1  9:=  8:0  2:0  6:0
5.  JÓ¬WIK, Rafał                  2168    6    23:1 12:=  2:0 21:1 16:0 11:= 25:1 18:1  1:1
6.  BUDREWICZ, Krzysztof           2142    6.5  24:1 15:1  9:=  1:0 11:1  2:0  3:1 16:1  4:1
7.  MALCZYK, Radosław              2130    7    25:1 14:1  4:=  8:= 12:1 10:1  2:=  1:1  9:=
8.  JADANOWSKI, Łukasz       JUN   2072    7    26:1 17:1  1:=  7:=  9:=  3:1  4:1 10:1  2:=
9.  MALCZYK, Jakub                 2034    6    27:1 16:1  6:=  2:1  8:=  4:=  1:0 12:1  7:=
10. GULA, Andrzej                  2002    6    28:1  1:0 22:1 19:1 15:1  7:0 20:1  8:0 12:1
11. DANISZKOWICZ, Bohdan           1829    6    29:1  2:= 21:1  4:0  6:0  5:= 15:1 19:1 13:1
12. JADANOWSKI, Paweł        MJM   1689    5    30:1  5:=  3:= 32:1  7:0 15:1 19:1  9:0 10:0
13. PLESIUK, Jan                   2200    5    31:1  4:0 19:0 23:1  2:0 27:1 29:1 32:1 11:0
14. STEMPKA, Jerzy                 2000    5.5  32:1  7:0 24:1 28:1  3:0 20:0 26:= 15:1 16:1
15. KAZIMIERCZAK, Roman            1801    4    33:1  6:0 25:1 27:1 10:0 12:0 11:0 14:0 31:1
16. KACZMAREK, Arkadiusz     JUN   1801    4.5  34:1  9:0 26:1  3:=  5:1  1:0 18:1  6:0 14:0
17. AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz         1800    4    35:1  8:0 27:0 24:0 25:0 33:1 31:0 34:1 36:1
18. KA¬MIERCZAK, Grzegorz          1800    5    36:1  3:0 28:0 26:1 30:1 32:1 16:0  5:0 29:1
19. ALEKSANDROWICZ, Zbigniew       1800    4.5   1:0 30:1 13:1 10:0 27:1 21:1 12:0 11:0 26:=
20. KRUKLIS, Mirosław              1800    4.5   2:0 21:0 33:1 25:1 31:1 14:1 10:0  3:0 32:=
21. ZAWADZKI, Krzysztof            1800    5     3:= 20:1 11:0  5:0 28:1 19:0 22:1 26:= 30:1
22. BRYNDA, Michał           JUN   1800    3.5   4:0 29:1 10:0 31:0 35:1 28:= 21:0 33:1 27:0
23. SKORUPSKI, Szymon        JUN   1800    4     5:0 32:0 34:1 13:0 26:0 35:1 30:1 29:0 33:1
24. MATUSZEWICZ, Ryszard           1800    4     6:0 31:1 14:0 17:1 32:0 29:0 27:1 25:1  3:0
25. GRYGLAS, Marta           MJM   1601    3     7:0 34:1 15:0 20:0 17:1 30:1  5:0 24:0 35:0
26. MALCZYK, Barbara         JUN   1601    4.5   8:0 33:1 16:0 18:0 23:1 31:1 14:= 21:= 19:=
27. SIEŃCZUK, Marcin         JUN   1600    4     9:0 36:1 17:1 15:0 19:0 13:0 24:0 35:1 22:1
28. BANA¦, Józef                   1600    4.5  10:0 35:1 18:1 14:0 21:0 22:= 32:0 31:1 34:1
29. KORECKI, PIOTR           MJM   1600    4    11:0 22:0 32:0 36:1 34:1 24:1 13:0 23:1 18:0
30. GRYGLAS, Kamil           MJM   1600    3    12:0 19:0 35:1 33:1 18:0 25:0 23:0 36:1 21:0
31. CZAPLICKI, Jerzy               1600    3    13:0 24:0 36:1 22:1 20:0 26:0 17:1 28:0 15:0
32. WO¬NIAK, Robert                1600    4.5  14:0 23:1 29:1 12:0 24:1 18:0 28:1 13:0 20:=
33. ŁADNY, Mateusz           MJM   1400    1    15:0 26:0 20:0 30:0 36:1 17:0 34:0 22:0 23:0
34. DEJNA, Mirosław                1400    2    16:0 25:0 23:0 35:0 29:0 36:1 33:1 17:0 28:0
35. WITKOWSKI, Marian              1000    3    17:0 28:0 30:0 34:1 22:0 23:0 36:1 27:0 25:1
36. PANASIK, Maciej          MJM   1000    0    18:0 27:0 31:0 29:0 33:0 34:0 35:0 30:0 17:0
| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |
góra