Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Strona główna

V MFSz TURNIEJ P15 - Summer Hot Days

Ostróda 2008-08-03/2008-08-03
Organiz.: Andrzej Gula


Wyniki końcowe - runda 9


M-ceNrTyt.Nazwisko ImięRank.KlubPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.filtr
11GMMiśta, Aleksander2539MLKS Ostródzianka Ostróda9.041.0051.00945.0
210kSzczepaniec, Stanisław2171UKS Drapol-Jantar Pruszcz Gdański7.033.5042.50732.0old
317IMarchlewicz, Kamil2045BTSz Centrum Bydgoszcz6.541.5053.50536.0jun
414I++Czartoryski, Paweł2089AZS-UWM Olsztyn6.538.0051.50633.0
55IMSzymczak, Zbigniew2295UKS Rotmistrz MAT Premium Grudziądz6.538.0048.50633.5
64FMMirosław, Michał2316KSz DRAKON Lublin6.536.0045.50629.5
78kDąbrowski, Wojciech2242KS Zakrzewo-Start Elbląg6.535.0045.00632.5
83k+Budrewicz, Krzysztof2333AZS-UWM Olsztyn6.040.5048.50535.5
99I++Bebel, Arkadiusz2187UKS Błyskawica Legnica6.039.5052.50536.0jun
1013I+Migala, Andrzej2091MLKS Ostródzianka Ostróda6.037.0050.50529.5
1135IMalec, Robert1789ASSz Miedź Legnica6.035.5047.50627.0mlo
1215I++Baturo, Tomasz2059UKS Trzydziestka Olsztyn6.034.0043.00430.5
137k+Kempiński, Tomasz2260UKS Drapol-Jantar Pruszcz Gdański5.539.0052.50533.0
1416I+Malczyk, Jakub2057UKS Trzydziestka Olsztyn5.539.0048.50530.5
152IMNester, Ihor23855.537.5051.00531.0
1612I+Malczyk, Radosław2094AZS-UWM Olsztyn5.537.5049.50531.5
1719I+Czaus, Piotr2029UKS Trzydziestka Olsztyn5.536.0045.50530.0
186FMJanocha, Wiesław2278ASSz Miedź Legnica5.534.0043.50528.5
1932IBorawski, Ryszard1827KS Zakrzewo-Start Elbląg5.532.5040.50525.0
2043IIHekman, Dominik1647UKS Trzydziestka Olsztyn5.529.5038.50423.0mlo
2138IIOlchówko, Błażej1716CARBO Gliwice5.037.5048.00326.0jun
2231IDaniszkowicz, Bohdan1829Pasłęk5.035.0043.50326.5old
2324IKonieczyński, Piotr1934ŻTMS Baszta Żnin5.034.5044.50527.0
2427ISiwoń, Zbigniew1880KS Zakrzewo-Start Elbląg5.033.5040.50525.0
2553IIReza, Wojciech1800UKS Trzydziestka Olsztyn5.032.0041.50323.5
2647ISapierzyński, Tadeusz2000MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn5.030.0037.00422.5
2745IWołodko, Adam2000MLKS Ostródzianka Ostróda5.029.5036.50423.5
2855IIŁuszczyk, Krzysztof1800KS Odrodzenie Szczytno5.028.0037.00520.0
2925I+Zmarzły, Aleksandra1929ASSz Miedź Legnica4.539.5049.50328.0mlo
3023IPuczyłowski, Marcin1958UKS Trzydziestka Olsztyn4.535.5046.00426.0
3144II+Renkowski, Piotr1622OKS W i M Olsztyn4.534.5044.50323.0mlo
3222kKotermańska, Anna1967AZS-UWM Olsztyn4.533.5043.50424.5
3360IIISzpak, Wojciech1600KS Odrodzenie Szczytno4.533.0043.00425.5
3441IIChmielecki, Michał1677UKS Drapol-Jantar Pruszcz Gdański4.533.0041.00421.5mlo
3557IILicznerski, Adam1800KS Hetman Nowe Miasto Lubaw.4.532.5042.00422.0
3636IIJankowski, Dawid1761ŻTMS Baszta Żnin4.532.0040.50422.0
3720IJędra, Waldemar2018MLKS Ostródzianka Ostróda4.531.0040.00422.5
3811kJóźwik, Rafał2131MLKS Ostródzianka Ostróda4.530.5039.00323.0
3918I+Zarębski, Cezary2036MLKS Ostródzianka Ostróda4.530.5039.00225.0
4026ITraczewski, Wojciech19264.528.0036.50318.0
4148IStempka, Jerzy2000KKS Warmia Olsztyn4.525.0032.50420.0old
4229IIMarchlewicz, Damian1861BTSz Centrum Bydgoszcz4.035.5045.50424.0
4330IOszmian, Natalia1831LUKS GOK Samborowo4.032.5042.00322.0
4434IIKuban, Wiesław1795LUKS GOK Samborowo4.032.5041.50323.0
4539IOlchówko, Marika1712CARBO Gliwice4.030.0039.50418.0mlo
4628IIOpaliński, Krzysztof1872LUKS GOK Samborowo4.029.5039.00320.5
4746IStachowicz, Feliks2000KS Hetman Nowe Miasto Lubaw.4.027.0035.00419.0
4856IIMaleszewski, Daniel1800LKS Promień Kowalewo Pomorskie4.026.5034.50417.0
4954IIOstręga, Przemysław1800KS Zakrzewo-Start Elbląg4.026.5033.50316.5jun
5058IIJaskowski, Piotr1800LKS Nadnarwianka Pułtusk4.026.5032.50416.0jun
5140IIMachul, Bartosz1679LKS Nadnarwianka Pułtusk3.532.5042.00320.0jun
5221ISiwoń, Bogdan1995KS Zakrzewo-Start Elbląg3.532.0044.50120.0old
5342IIZawadzki, Krzysztof1655UKS Debiut Lubawa3.529.5039.00319.0
5449ITuszyński, Eugeniusz2000KS Hetman Nowe Miasto Lubaw.3.031.5040.50318.0
5552IIJakubowski, Paweł1800UKS Debiut Lubawa3.029.0036.50216.0jun
5662IIIKlimek, Cezary1600MLKS Ostródzianka Ostróda3.029.0035.50315.0jun
5733IIMilewski, Henryk1795OSiR Golub-Dobrzyń3.027.0034.50316.0old
5851IIKarpiński, Ryszard1800UKS Debiut Lubawa3.025.5033.50310.0
5950IISzulc, Jan18003.025.5033.00312.0
6064IIIMarchlewicz, Artur1600BTSz Centrum Bydgoszcz3.025.5033.00311.0
6159IIIMurawski, Jacek1600KS Zakrzewo-Start Elbląg3.023.0028.50314.0
6263IIIGłębocki, Piotr1600MLKS Ostródzianka Ostróda3.023.0028.50211.5mlo
6368VŚledź, Szymon12003.018.5023.5029.0jun
6467IVMarchlewicz, Jan1400MO TKKF Merkury Brodnica2.521.0026.0025.0
6566IVDejna, Mirosław1400UKS Debiut Lubawa2.026.5033.00110.5
6665IIITyński, Beniamin1600TKKF Rzemyk Gdynia2.021.5027.5028.0mlo
6769Janik, Igor10001.024.5031.5017.0mlo
6861IIITyński, Aleksander1600TKKF Rzemyk Gdynia1.020.0026.0004.5mlo
6937II+Muller, Marcin1735Start-Sime Jelenia Góra0.00.000.0000.0

ChessArbiter Pro (v.3.05) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0150 Właściciel: Warmińsko-Mazurski Związek Szachowy