Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2009/10
IV runda system szwajcarski 7 rund P'15

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

Tabela wyników 1 liga

Nr Zawodnik                  Szkoła          Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  REZA, Wojciech (2)        GIM 4 Olsztyn   6    12:1 10:1  3:=  4:=  5:1  2:1  8:1
2  RENKOWSKI, Piotr (1)      GIM 4 Olsztyn   5     7:1  5:0 12:1  6:1  4:1  1:0  9:1
3  BARAN, Dawid (6)          GIM 22 Olsztyn  5    15:1 17:1  1:=  5:= 10:=  9:1  4:=
4  PLICHTA, Adam (3)         LO I Mrągowo    4.5  13:1  8:1  5:=  1:=  2:0  6:1  3:=
5  HEKMAN, Dominik (7)       GIM 1 Biskupiec 4    14:1  2:1  4:=  3:=  1:0 10:1  7:0
6  FALICKI, Kacper (8)       LO V Olsztyn    4    17:0 15:1  7:1  2:0 11:1  4:0 13:1
7  ZIENIEWICZ, Maciej (13)   LO IV Olsztyn   4     2:0 11:1  6:0 14:1 17:1  8:0  5:1
8  KLIMEK, Cezary (10)       ZSCHiO Olsztyn  3.5  18:1  4:0 11:= 12:1  9:0  7:1  1:0
9  KOTLEWSKI, Łukasz (4)     GIM 22 Olsztyn  3.5  11:0 18:1 14:1 10:=  8:1  3:0  2:0
10 ZIELIŃSKI, Krzysztof (11) KGS Biskupiec   3.5  16:1  1:0 17:1  9:=  3:=  5:0 18:=
11 GŁĘBOCKI, Piotr (16)      SP 1 Ostróda    3.5   9:1  7:0  8:= 13:0  6:0 16:1 14:1
12 MYNAJ, Tomasz (14)        LO III Olsztyn  3     1:0 16:1  2:0  8:0 14:0 18:1 15:1
13 RYBIŃSKI, Tomasz (15)     LO V Olsztyn    3     4:0 14:0 16:1 11:1 15:0 17:1  6:0
14 WOJTUNIK, Maciej (20)     SP 25 Olsztyn   2.5   5:0 13:1  9:0  7:0 12:1 15:= 11:0
15 WÓJCIK, Mateusz (19)      SP 34 Olsztyn   2.5   3:0  6:0 18:= 16:= 13:1 14:= 12:0
16 ROSIŃSKI, Michał (35)     GIM 2 Olsztyn   2.5  10:0 12:0 13:0 15:= 18:1 11:0 17:1
17 ADAMOWICZ, Piotr (21)     GIM 12 Olsztyn  2     6:1  3:0 10:0 18:1  7:0 13:0 16:0
18 WÓJCIK, Marta (22)        LO V Olsztyn    1     8:0  9:0 15:= 17:0 16:0 12:0 10:=

Tabela wyników 2 liga

Nr Zawodnik                 Szkoła           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  ADAMOWICZ, Marek (36)    SP 13 Olsztyn    7    11:1  3:1 15:1  2:1  6:1  4:1  7:1
2  PACZYŃSKI, Mateusz (30)  LO IV Olsztyn    5    18:1  4:1  6:1  1:0  7:1  5:1  3:0
3  SZARANDA, Maciej (27)    SP 7 Bartoszyce  5    17:1  1:0  4:0 11:1 10:1  8:1  2:1
4  KRAWCZYŃSKI, Rafał (39)  GIM 3 Olsztyn    4.5  10:1  2:0  3:1 15:= 16:1  1:0  6:1
5  SŁAWIŃSKI, Michał (45)   GIM Dywity       4.5  12:=  9:1  8:0 10:1 15:1  2:0 11:1
6  PISARCZYK, Urszula (34)  SP 7 Bartoszyce  4    16:1  8:1  2:0 13:1  1:0  9:1  4:0
7  CIESZYŃSKI, Artur (42)   SP 3 Olsztyn     4     9:1 15:0 17:1  8:1  2:0 13:1  1:0
8  BARANOWSKI, Paweł (25)   GIM 2 Bartoszyce 4    14:1  6:0  5:1  7:0 17:1  3:0 12:1
9  KLIMIUK, Paweł (26)      LE Ostróda       4     7:0  5:0 16:1 14:1 18:1  6:0 15:1
10 MALCZYK, Piotr (24)      GIM Gietrzwałd   3.5   4:0 12:= 11:1  5:0  3:0 16:1 18:1
11 MĘDREK, Mateusz (60)     SP 30 Olsztyn    3     1:0 18:1 10:0  3:0 13:1 14:1  5:0
12 HENNIG, Grzegorz (28)    SP 10 Olsztyn    3     5:= 10:= 13:0 17:1 14:0 15:1  8:0
13 WIEŻYNIS, Weronika (47)  SP 3 Olsztyn     3    15:0 14:1 12:1  6:0 11:0  7:0 16:1
14 CHROŁ, Piotr (41)        ZSE-H Olsztyn    3     8:0 13:0 18:1  9:0 12:1 11:0 17:1
15 MALCZYK, Aleksander (32) ZSP Gietrzwałd   2.5  13:1  7:1  1:0  4:=  5:0 12:0  9:0
16 CZUPRYŃSKI, Michał (53)  ZSE-H Olsztyn    1     6:0 17:0  9:0 18:1  4:0 10:0 13:0
17 BORGOSZ, Kacper (44)     SP 30 Olsztyn    1     3:0 16:1  7:0 12:0  8:0 18:0 14:0
18 SMUKOWSKI, Dawid (46)    ZSG-S Olsztyn    1     2:0 11:0 14:0 16:0  9:0 17:1 10:0

Tabela wyników 3 liga

Nr Zawodnik                     Szkoła           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  OLSZEWSKI, Artur (43)        GIM 2 Olsztyn    6.5  14:1 19:1  6:=  5:1  3:1  7:1  2:1
2  PIELACH, Wojciech (40)       SP 1 Ostróda     5    12:1 13:1  4:1  3:0  6:1  9:1  1:0
3  BILIŃSKI, Dariusz (37)       ZSB Olsztyn      5    17:1  7:1  8:1  2:1  1:0  6:1  4:0
4  JACYNA, Damian (51)          GIM 2 Bartoszyce 5    19:1  5:1  2:0 10:1  7:0 13:1  3:1
5  KORSCH, Konrad (56)          SP 1 Ostróda     5    20:1  4:0 12:1  1:0 11:1  8:1  7:1
6  SIĆKO, Stanisław (62)        ZSB Olsztyn      4.5  22:1  9:1  1:=  8:1  2:0  3:0 14:1
7  LORET, Kacper (54)           SP 3 Działdowo   4    21:1  3:0 17:1 13:1  4:1  1:0  5:0
8  CIS, Krzysztof (48)          GIM Barczewo     4    11:1 10:1  3:0  6:0 18:1  5:0 15:1
9  WIERZBOWSKA, Aleksandra (38) SP 1 Ostróda     4    16:1  6:0 10:0 14:1 12:1  2:0 18:1
10 BURZYŃSKI, Grzegorz (59)     SP 30 Olsztyn    4    15:1  8:0  9:1  4:0 13:0 21:1 20:1
11 KREJNER, Emilia (72)         SP 30 Olsztyn    4     8:0 18:1 14:0 17:1  5:0 16:1 22:1
12 WENER, Bartosz (67)          GIM Barczewo     4     2:0 15:1  5:0 19:1  9:0 20:1 21:1
13 HENNIG, Cezary (55)          SP 10 Olsztyn    3.5  18:1  2:0 16:1  7:0 10:1  4:0 19:=
14 ZAWIŚLAK, Filip (69)         SP 2 Olsztyn     3.5   1:0 22:= 11:1  9:0 15:1 19:1  6:0
15 DALIGA, Anita (78)           SP 10 Olsztyn    3    10:0 12:0 21:1 16:1 14:0 22:1  8:0
16 PIECZYSKI, Arkadiusz (65)    SP 9 Olsztyn     3     9:0 20:1 13:0 15:0 19:1 11:0 17:1
17 ŻEJMO, Sebastian (63)        GIM Barczewo     3     3:0 21:1  7:0 11:0 20:1 18:1 16:0
18 ORŁOWSKI, Jakub (83)         SP 3 Olsztyn     2    13:0 11:0 20:1 21:1  8:0 17:0  9:0
19 SELWON, Łukasz (73)          SP 10 Olsztyn    1.5   4:0  1:0 22:1 12:0 16:0 14:0 13:=
20 SELWON, Adrian (77)          SP 10 Olsztyn    1     5:0 16:0 18:0 22:1 17:0 12:0 10:0
21 WOJCIECHOWSKI, Marcin (75)   SP 1 Kętrzyn     1     7:0 17:0 15:0 18:0 22:1 10:0 12:0
22 SĘCZYK, Łukasz (97)          SP 3 Olsztyn     .5    6:0 14:= 19:0 20:0 21:0 15:0 11:0

Tabela wyników 4 liga

Nr Zawodnik                     Szkoła            Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  BARTOSZEWICZ, Arkadiusz (84) SP 13 Olsztyn    6.5  15:1 17:1  5:1  2:1  6:1  3:=  9:1
2  TRZECIAK, Bartosz (64)       SP 3 Ostróda     6    22:1  8:1  3:1  1:0 10:1  5:1  6:1
3  TRENDOWSKI, Michał (96)      SP 3 Olsztyn     5.5  18:1  4:1  2:0 14:1 16:1  1:=  8:1
4  FUNK, Adrian (134)           GIM 11 Olsztyn   5     7:1  3:0  8:1  5:0 12:1 16:1 14:1
5  ERTMAŃSKI, Konrad (98)       SP 15 Olsztyn    4.5  23:1 19:1  1:0  4:1 14:1  2:0  7:=
6  KARDASZ, Tomasz (86)         ZSEiT Olsztyn    4.5  24:1 20:1 10:1  9:=  1:0  7:1  2:0
7  POGORZELSKI, Patryk (104)    GIM  Barczewo    4.5   4:0 18:1 15:1 12:1  9:1  6:0  5:=
8  KOZŁOWSKI, Filip (100)       SP 3 Olsztyn     4    25:1  2:0  4:0 18:1 21:1 10:1  3:0
9  FIEDOROWICZ, Oskar (94)      SP 3 Olsztyn     4    27:1 14:= 11:1  6:=  7:0 17:1  1:0
10 KRAWCZYŃSKI, Paweł (115)     SP 3 Olsztyn     4    13:1 16:1  6:0 26:1  2:0  8:0 22:1
11 KREJNER, Weronika (79)       SP 30 Olsztyn    4    20:0 24:1  9:0 15:1 17:0 23:1 16:1
12 BARCZYCKI, Daniel (85)       ZSB Olsztyn      4    14:0 27:1 26:1  7:0  4:0 25:1 17:1
13 BOGDAŃSKI, Dominik (92)      SP 30 Olsztyn    4    10:0 28:1 14:0 25:0 27:1 21:1 19:1
14 OPOKA, Szymon (109)          SP 1 Kętrzyn     3.5  12:1  9:= 13:1  3:0  5:0 22:1  4:0
15 BOROWSKI, Wojciech (108)     SP 3 Olsztyn     3.5   1:0 21:1  7:0 11:0 26:= 28:1 27:1
16 ZŁOTORAWSKI, Konrad (95)     SP 30 Olsztyn    3    28:1 10:0 20:1 17:1  3:0  4:0 11:0
17 BARTKOWSKI, Krystian (102)   SP 3 Olsztyn     3    21:1  1:0 19:1 16:0 11:1  9:0 12:0
18 PUPEK, Jakub (121)           SP 30 Olsztyn    3     3:0  7:0 23:1  8:0 20:1 19:0 26:1
19 ZAKRZEWSKI, Krzysztof (135)  ZSB Olsztyn      3    26:1  5:0 17:0 22:= 23:= 18:1 13:0
20 KONIECZNA, Adrianna (107)    ZSE-H Olsztyn    3    11:1  6:0 16:0 21:0 18:0 26:1 28:1
21 PRZYBOROWSKA, Milena (133)   SP 3 Działdowo   2.5  17:0 15:0 27:1 20:1  8:0 13:0 23:=
22 BULKOWSKI, Martin (106)      SP 3 Olsztyn     2.5   2:0 23:= 24:= 19:= 25:1 14:0 10:0
23 SIDOR, Tomasz (128)          SP 1 Kętrzyn     2.5   5:0 22:= 18:0 24:1 19:= 11:0 21:=
24 ERTMAŃSKA, Ida (113)         SP 15 Olsztyn    2.5   6:0 11:0 22:= 23:0 28:0 27:1 25:1
25 ZARĘBSKA, Lena (132)         P  Działdowo     2     8:0 26:0 28:1 13:1 22:0 12:0 24:0
26 OBOLEWICZ, Michał (105)      SP 1 Kętrzyn     1.5  19:0 25:1 12:0 10:0 15:= 20:0 18:0
27 OBOLEWICZ, Piotr (117)       SP 1 Kętrzyn     1     9:0 12:0 21:0 28:1 13:0 24:0 15:0
28 ZŁOTOUCHA, Justyna (122)     GIM 2 Bartoszyce 1    16:0 13:0 25:0 27:0 24:1 15:0 20:0
| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

góra