Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2009/10
VII runda system szwajcarski 7 rund P'15

| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

Tabela wyników 1 liga

Nr Zawodnik                  Szkoła          Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Reza, Wojciech (1)        GIM 4 Olsztyn   6.5  13:1  7:1  2:1  3:= 11:1  5:1  8:1
2  Plichta, Adam (4)         LO I Mrągowo    5    14:1 10:1  1:0  4:1  3:=  6:1  5:=
3  Hekman, Dominik (7)       GIM 1 Biskupiec 5    11:1  8:1  5:1  1:=  2:= 12:1  4:0
4  Kotlewski, Łukasz (5)     GIM 22 Olsztyn  4.5  10:0 14:1  9:1  2:0  5:= 15:1  3:1
5  Renkowski, Piotr (2)      GIM 4 Olsztyn   4     9:1  6:1  3:0 10:1  4:=  1:0  2:=
6  Zieliński, Krzysztof (12) KGS Biskupiec   4    16:1  5:0  8:= 11:= 13:1  2:0 10:1
7  Klimek, Cezary (9)        ZSCHiO Olsztyn  4    15:1  1:0 10:0 14:0 16:1 13:1 12:1
8  Olszewski, Artur (29)     GIM 2 Olsztyn   3.5  12:1  3:0  6:= 13:0 14:1 11:1  1:0
9  Głębocki, Piotr (14)      SP 1 Ostróda    3.5   5:0 16:1  4:0 12:0 15:1 14:1 11:=
10 Wójcik, Mateusz (18)      SP 34 Olsztyn   3     4:1  2:0  7:1  5:0 12:0 16:1  6:0
11 Adamowicz, Marek (21)     SP 13 Olsztyn   3     3:0 12:1 13:1  6:=  1:0  8:0  9:=
12 Zieniewicz, Maciej (10)   LO IV Olsztyn   3     8:0 11:0 15:1  9:1 10:1  3:0  7:0
13 Mynaj, Tomasz (13)        LO III Olsztyn  3     1:0 15:1 11:0  8:1  6:0  7:0 16:1
14 Wojtunik, Maciej (16)     SP 25 Olsztyn   2     2:0  4:0 16:1  7:1  8:0  9:0 15:0
15 Adamowicz, Piotr (22)     GIM 12 Olsztyn  2     7:0 13:0 12:0 16:1  9:0  4:0 14:1
16 Paczyński, Mateusz (23)   LO IV Olsztyn   0     6:0  9:0 14:0 15:0  7:0 10:0 13:0

Tabela wyników 2 liga

Nr Zawodnik                     Szkoła        Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Klimiuk, Paweł (27)          LE Ostróda    6.5   7:= 13:1  3:1  2:1  6:1  5:1  4:1
2  Wójcik, Marta (26)           LO V Olsztyn  5.5   4:1  5:1  8:1  1:0 12:1  6:1  3:=
3  Hennig, Grzegorz (34)        SP 10 Olsztyn 4    14:1  6:=  1:0  9:= 11:1  4:=  2:=
4  Chroł, Piotr (43)            ZSE-H Olsztyn 4     2:0  7:1 15:1  5:=  8:1  3:=  1:0
5  Krawczyński, Rafał (36)      GIM 3 Olsztyn 4    10:1  2:0 11:1  4:= 13:1  1:0  8:=
6  Rosiński, Michał (32)        GIM 2 Olsztyn 4    12:1  3:=  9:= 13:1  1:0  2:0 14:1
7  Wierzbowska, Aleksandra (45) SP 1 Ostróda  4     1:=  4:0 12:0  0:1 10:1  9:= 13:1
8  Daliga, Anita (76)           SP 10 Olsztyn 3.5   0:1  9:1  2:0 11:0  4:0 13:1  5:=
9  Grubalska, Daria (31)        SP Grabowo    3.5  11:1  8:0  6:=  3:= 14:0  7:= 10:1
10 Burzyński, Grzegorz (58)     SP 30 Olsztyn 3     5:0 11:0  0:1 14:1  7:0 12:1  9:0
11 Cis, Krzysztof (46)          GIM Barczewo  3     9:0 10:1  5:0  8:1  3:0 14:1 12:0
12 Borgosz, Kacper (47)         SP 30 Olsztyn 3     6:0 14:0  7:1 15:1  2:0 10:0 11:1
13 Cieszyński, Artur (40)       SP 3 Olsztyn  2    15:1  1:0 14:1  6:0  5:0  8:0  7:0
14 Korsch, Konrad (50)          SP 1 Ostróda  2     3:0 12:1 13:0 10:0  9:1 11:0  6:0
15 Bartoszewicz, Arkadiusz (75) SP 13 Olsztyn 1    13:0  0:1  4:0 12:0  0:   0:   0: 

Tabela wyników 3 liga

Nr Zawodnik                  Szkoła         Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Smukowski, Dawid (49)     ZSG-S Olsztyn  5.5  10:1  6:=  2:0  9:1  8:1  7:1  3:1
2  Szachniewicz, Hubert (77) SP 9 Olsztyn   5     3:1  7:1  1:1  6:=  4:= 11:1  5:0
3  Mędrek, Mateusz (51)      SP 30 Olsztyn  5     2:0 14:1  8:1 10:1  6:1  4:1  1:0
4  Loret, Kacper (52)        SP 3 Działdowo 5    11:1  8:=  5:1  7:1  2:=  3:0 10:1
5  Wieżynis, Weronika (48)   SP 3 Olsztyn   4.5   9:= 12:1  4:0  8:0 15:1  6:1  2:1
6  Hennig, Cezary (67)       SP 10 Olsztyn  4    15:1  1:=  9:1  2:=  3:0  5:0 11:1
7  Kruklis, Paula (59)       ZS-LO Kętrzyn  4    14:1  2:0 11:1  4:0 10:1  1:0  8:1
8  Żejmo, Sebastian (68)     GIM Barczewo   3.5  16:1  4:=  3:0  5:1  1:0  9:1  7:0
9  Krejner, Emilia (71)      SP 30 Olsztyn  3.5   5:= 13:1  6:0  1:0 14:1  8:0 16:1
10 Szczech, Szymon (74)      SP 10 Olsztyn  3     1:0 16:1 12:1  3:0  7:0 13:1  4:0
11 Trendowski, Michał (79)   SP 3 Olsztyn   3     4:0 15:1  7:0 12:1 13:1  2:0  6:0
12 Krejner, Weronika (90)    SP 30 Olsztyn  3    13:1  5:0 10:0 11:0 16:= 15:1 14:=
13 Zdziarstek, Bartosz (56)  ZSB Olsztyn    3    12:0  9:0 16:1 14:1 11:0 10:0 15:1
14 Pogorzelski, Patryk (91)  GIM Barczewo   2     7:0  3:0 15:= 13:0  9:0 16:1 12:=
15 Opoka, Szymon (109)       SP 1 Kętrzyn   1.5   6:0 11:0 14:= 16:1  5:0 12:0 13:0
16 Krawczyński, Paweł (111)  SP 3 Olsztyn   .5    8:0 10:0 13:0 15:0 12:= 14:0  9:0

Tabela wyników 4 liga

Nr Zawodnik                   Szkoła         Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Wener, Bartosz (64)        GIM Barczewo   6     6:1 12:1  2:0  8:1  7:1  4:1  3:1
2  Bulkowski, Martin (124)    SP 3 Olsztyn   5     0:1 15:1  1:1 11:1  4:0  3:0  7:1
3  Wojciechowski, Marcin (85) SP 1 Kętrzyn   5    16:1 11:0  7:1 13:1  8:1  2:1  1:0
4  Soliwodzki, Daniel (108)   GIM Barczewo   5    20:1  7:0 18:1 12:1  2:1  1:0 10:1
5  Konieczna, Adrianna (110)  ZSE-H Olsztyn  5    18:1  6:0 14:0 20:1 11:1 12:1  8:1
6  Rydzewski, Marceli (115)   SP 9 Olsztyn   4.5   1:0  5:1 12:= 15:0 21:1 18:1 16:1
7  Fiedorowicz, Oskar (89)    SP 3 Olsztyn   4     9:1  4:1  3:0 14:1  1:0 16:1  2:0
8  Orłowski, Jakub (78)       SP 3 Olsztyn   4    14:1 19:1 11:1  1:0  3:0  9:1  5:0
9  Ertmańska, Ida (125)       SP 15 Olsztyn  4     7:0 20:1 17:1 16:0 13:1  8:0 14:1
10 Bakłażec, Wojciech (148)   LO IV Olsztyn  4    11:0 13:0 21:1 17:1 15:1 14:1  4:0
11 Złotorawski, Konrad (105)  SP 30 Olsztyn  3.5  10:1  3:1  8:0  2:0  5:0 13:= 19:1
12 Opala, Jakub (97)          SP 1 Kętrzyn   3.5  17:1  1:0  6:=  4:0 19:1  5:0 20:1
13 Soćko, Krzysztof (127)     SP 30 Olsztyn  3.5  15:0 10:1 19:1  3:0  9:0 11:= 18:1
14 Ługiewicz, Weronika (121)  SP 3 Działdowo 3     8:0 21:1  5:1  7:0 16:1 10:0  9:0
15 Barczycki, Daniel (96)     ZSB Olsztyn    3    13:1  2:0 16:0  6:1 10:0 17:0  0:1
16 Stasiewicz, Tomasz (123)   SP 3 Olsztyn   3     3:0 17:1 15:1  9:1 14:0  7:0  6:0
17 Pupek, Jakub (128)         SP 30 Olsztyn  3    12:0 16:0  9:0 10:0  0:1 15:1 21:1
18 Bekier, Klara (150)        SP 10 Olsztyn  2.5   5:0  0:1  4:0 19:= 20:1  6:0 13:0
19 Ertmański, Konrad (103)    SP 15 Olsztyn  2.5  21:1  8:0 13:0 18:= 12:0  0:1 11:0
20 Obolewicz, Karolina (149)  SP 1 Kętrzyn   2     4:0  9:0  0:1  5:0 18:0 21:1 12:0
21 Obolewicz, Piotr (141)     SP 1 Kętrzyn   1    19:0 14:0 10:0  0:1  6:0 20:0 17:0
| 1 liga | 2 liga | 3 liga | 4 liga |

góra