Wyniki WM - Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM)
OSW „Nadrzecze” ul. Brzostowa 5 07-306 Brok 2018-09-25/2018-09-30
Rate of play 90' + 30'' na ruch
Arbiter: Robert Krasiewicz
|
Wyniki - WM dziewczęta »D09« (7 zawodniczek)
|
Place |
Title |
Name |
FIDE |
Local |
Club |
Total |
S.B. |
Koya |
Ruz |
Norm |
4 |
III |
DZIODKO Wiktoria |
0 |
1400 |
KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie |
4,0 |
8,50 |
1,0 |
1529 |
|
5 |
III |
RYDZEWSKA Daniela |
0 |
1400 |
UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn |
3,5 |
7,00 |
1,0 |
1472 |
|
6 |
II |
KIESZEK Weronika |
0 |
1600 |
MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn |
3,0 |
6,50 |
1,5 |
1415 |
|
|
|
|
Wyniki - WM dziewczęta »D11« (7 zawodniczek)
|
Place |
Title |
Name |
FIDE |
Local |
Club |
Total |
S.B. |
Koya |
Ruz |
Norm |
Chg (Ru) |
1 |
I |
FILIPIAK Magdalena |
1169 |
1800 |
UKS Trzydziestka Olsztyn |
5,0 |
12,75 |
2,5 |
1915 |
|
0,61
|
2 |
II |
ZAPAŁOWSKA Wiktoria |
1064 |
1600 |
MLKS Ostródzianka Ostróda |
3,5 |
10,25 |
2,0 |
1743 |
|
1,30
|
3 |
II |
GREMBOCKA Zuzanna |
1059 |
1600 |
MLKS Ostródzianka Ostróda |
3,5 |
8,00 |
0,5 |
1743 |
|
-0,17
|
7 |
III |
KAWA Anna |
0 |
1400 |
UKS KOPERNIK Olsztyn |
0,5 |
1,75 |
0,5 |
1400 |
|
(645)
|
|
|
|
Wyniki - WM dziewczęta »D13« (7 zawodniczek)
|
Place |
Title |
Name |
FIDE |
Local |
Club |
Total |
S.B. |
Ruz |
Norm |
Chg (Ru) |
2 |
I |
MAŚLEWSKA Anna |
1073 |
1800 |
MLKS Ostródzianka Ostróda |
4,5 |
8,50 |
1800 |
|
1,11
|
3 |
II |
PACHO Maria |
1161 |
1600 |
MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn |
4,0 |
7,50 |
1743 |
|
0,13
|
4 |
II |
KAZNOWSKA Kinga |
1098 |
1600 |
UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn |
2,5 |
3,50 |
1572 |
|
-1,01
|
6 |
III |
KUŁAK Kornelia |
0 |
1400 |
MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn |
1,0 |
1,50 |
1400 |
|
(751)
|
7 |
III |
SZUBSTARSKA Dominika |
0 |
1400 |
MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn |
0,5 |
0,50 |
1343 |
|
(617)
|
|
|
|
Wyniki - WM chłopcy »C09« (19 zawodników)
|
Place |
S.No. |
Title |
Name |
FIDE |
Local |
Club |
Total |
MBch. |
vs+ |
Ruz |
Norm |
Chg (Ru) |
3 |
12 |
II |
PRZYBYLSKI Jan |
0 |
1800 |
UKS Skoczek Elbląg |
6,5 |
38,50 |
3;18;5;2;15; |
1880 |
|
(1206)
|
5 |
9 |
II |
ZIELONKA Adam |
1090 |
1800 |
MLKS Ostródzianka Ostróda |
5,5 |
35,50 |
18;19;14;7;4; |
1780 |
|
0,34
|
6 |
15 |
III |
DIETRICH Paweł |
0 |
1600 |
UKS KOPERNIK Olsztyn |
5,5 |
35,00 |
8;4;13;7;5; |
1800 |
II |
(1206)
|
8 |
6 |
II |
WOŹNIAK Mateusz |
1110 |
1800 |
MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn |
5,0 |
37,50 |
15;17;5;14; |
1720 |
|
-0,52
|
12 |
10 |
III |
OWIERCZUK Szymon |
1048 |
1600 |
MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn |
4,5 |
28,50 |
17;18;13;19; |
1640 |
|
-1,14
|
13 |
4 |
II |
FIL Grzegorz |
1176 |
1800 |
SSz Debiut GCK Giżycko |
4,0 |
32,00 |
11;17;16;10; |
1600 |
|
-0,28
|
14 |
16 |
IV |
STOBIECKI Krzysztof |
0 |
1400 |
UKS Trzydziestka Olsztyn |
3,5 |
27,50 |
19;18; |
1489 |
|
(727)
|
16 |
18 |
IV |
MORYSIŃSKI Franciszek |
0 |
1400 |
UKS KOPERNIK Olsztyn |
3,0 |
27,00 |
19;17; |
1400 |
|
(271)
|
19 |
19 |
IV |
MAJEWSKI Jan |
0 |
1400 |
UKS UZDOWO |
1,0 |
27,00 |
|
1200 |
|
(287)
|
|
|
|
Wyniki - WM chłopcy »C11« (21 zawodników)
|
Place |
S.No. |
Title |
Name |
FIDE |
Local |
Club |
Total |
MBch. |
Bch. |
Ruz |
Norm |
Chg (Ru) |
1 |
10 |
II |
KRAŚNIEWSKI Maciej |
1292 |
1800 |
UKS UZDOWO |
7,0 |
37,00 |
46,50 |
2040 |
I |
3,52
|
9 |
12 |
II |
GRABOWSKI Wojciech |
1267 |
1800 |
UKS Trzydziestka Olsztyn |
5,0 |
35,50 |
45,00 |
1860 |
|
0,89
|
12 |
18 |
II |
PAŁASZ Jakub |
1096 |
1800 |
UKS Trzydziestka Olsztyn |
5,0 |
31,00 |
39,00 |
1811 |
|
1,52
|
13 |
13 |
II |
TROCHIMCZUK Szymon |
1264 |
1800 |
UKS Skoczek Elbląg |
5,0 |
25,50 |
33,50 |
1800 |
|
-0,58
|
16 |
19 |
II |
GRĄDZKI Artur |
1072 |
1800 |
MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn |
4,0 |
26,50 |
34,50 |
1689 |
|
0,58
|
18 |
16 |
III |
ZAWAL Tomasz |
1141 |
1600 |
UKS Trzydziestka Olsztyn |
3,0 |
25,50 |
33,00 |
1600 |
|
-1,36
|
19 |
21 |
II |
SUCHOCKI Jan |
1049 |
1800 |
UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn |
3,0 |
24,50 |
31,50 |
1600 |
|
-0,51
|
21 |
15 |
II |
KLEINSZMIDT Daniel |
1208 |
1800 |
UKS Skoczek Elbląg |
2,5 |
22,50 |
29,50 |
1556 |
|
-3,13
|
|
|
|
Wyniki - WM chłopcy »C13« (14 zawodników)
|
Place |
S.No. |
Title |
Name |
FIDE |
Local |
Club |
Total |
MBch. |
Bch. |
Ruz |
Norm |
Chg |
3 |
7 |
II |
TARANOWICZ Michał |
1487 |
1800 |
UKS Trzydziestka Olsztyn |
4,5 |
22,00 |
28,00 |
2000 |
|
1,74
|
5 |
3 |
I |
KIETRYS Maciej |
1730 |
2000 |
MLKS Ostródzianka Ostróda |
4,5 |
18,00 |
23,50 |
1963 |
|
-0,50
|
8 |
9 |
II |
KITEWSKI Bartosz |
1395 |
1800 |
UKS Trzydziestka Olsztyn |
4,0 |
16,50 |
21,50 |
1900 |
|
0,38
|
11 |
6 |
II |
KRAŚNIEWSKI Szymon |
1507 |
1800 |
UKS UZDOWO |
3,0 |
15,00 |
20,00 |
1750 |
|
-2,10
|
|
|
|