Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Szachy na Warmii i Mazurach

poprzedni rok 1965 nastepny rok

Mistrzostwo Województwa:
1.Segiet       Janusz    4,5 pkt z 7
2.Sternik      Ryszard   4,5
3.Turczynowicz Edward    4,5
4.Milewski     Tadeusz   3
5.Barański     Jan       2,5
Kolejność 1-3 miejsca - ustalona po dogrywkach.
Mistrzostwo miasta Olsztyn:
1.Segiet Janusz
Półfinał miasta Olsztyn:
1.Karpicz     Marian     8,5 pkt z 12
2.Rutkowski   Czesław    8
3.Stempka     Jerzy      7,5
4.Juśkiewicz  Wladysław  6,5
5.Saracyn     Ryszard    6,5
Wszyscy awans do finału.
Mistrzostwo Województwa Kobiet:
1.Kużys      Aleksandra
2.Stachowicz Urszula
Tylko te dwie szachistki się zgłosiły.
Drużynowe Mistrzostwo Województwa:
1.Warmia     Olsztyn 
2.Drzewiarz  Morąg
3.Sokół      Ostróda
4.Orzeł      Karolewo
grało 9 zespołów.
Mistrzostwo Województwa Juniorów:
1.Jackiewicz
2.Chojecki
3.Stachowicz Feliks
grało 11 juniorów.
Mistrzostwo województwa ZMS:
Kobiety:   1.Stachowicz Urszula
           2.Kościelniak
           3.Przybylak 
Mezczyzni: 1.Sztygieła
           2.Drozdowicz Witold
           3.Stachowicz Feliks
Mistrzostwo Prasa "Gryf":
1.Kurowski
2.Rybak
3.Fogt      Mieczysław
4.Zachalski Wojciech
Turnieje błyskawiczne:
8 pod patronatem "Gazety Olsztyńskiej":
1.Borkowski  Henryk
2.Staniłko   Henryk
3.Grzesiak   Zdzisław
4.Babiak     Józef
W eliminacjach grało 58 szachistów.

Mistrzostwo w grze błyskawicznej Klubu Warmia:
1.Grzesiak    Zdzisław
2.Segiet      Janusz
3.Kukliński   Janusz
4.Katarzyński Jan
5.Główczyk    Zygmunt

Dzień Drukarza:
1.Fogt      Mieczysław
2.Zachalski Wojciech
3.Ajkorst
Grało 15 szachistów.

Mistrzostwo Województwa w grze błyskaiwcznej:
1.Segiet       Janusz
2.Borkowski    Henryk
3.Daniszkowicz Bohdan
4.Grzesiak     Zdzisław
5.Babiak       Józef
W eliminacjach grało 67 szachistów.
Klasyfikacyjny
1.Karpicz   Marian   11,5 pkt z 14
2.Rutkowski Czesław  11
3.Rękawek   Lech     7,5
4.Kruss     Wiktor   7
5.Kukliński Janusz   6 (z 7 - wycofał się)
Mistrzostwo Wyższej Szkoły Rolniczej Olsztyn
półfinały:
Gr. 1 - 1.Gadzinowski  L.  9,5 z 14
        2.Drzał        R.  9
        3.Turlejewski  S.  8,5
        4.Ćwik         J.  8,5
Gr. 2 - 1.Jantoń       A. 13.5
        2.Milczarek    K. 10
        3.Mracic       F. 10
        4.Feldman      A.  7
Gr. 3 - 1.Cybulski     L.  9 pkt z 12
        2.Pręgowski    K.  8
        3.Cieniawski   F.  8
        4.Grochal          5
Wszystkie grupy - grano po 2 partie.
Korespondencyjne
6 Mistrzostwo Polski:
10.Segiet Janusz
Władze Olsztyńskiego Okręgowego Związku Szachowego:
Prezes            Grzesiak    Zdzisław
Viceprezes        Leokajtis   Stanisław
Sekretarz         Katarzyński Jan
Skarbnik          Kruss       Wiktor
Komisja Sportowa: Segiet      Janusz
                  Rosiński    Longin    Kętrzyn
                  Podgórski   Tadeusz

poprzedni rok góra nastepny rok