Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Szachy na Warmii i Mazurach

poprzedni rok 1966 nastepny rok

Mistrzostwo województwa:
1.Segiet       Janusz     11 pkt z 13
2.Milewski     Tadeusz     9,5
3.Ryczywolski  Władysław   9     Morąg
4.Neugebauer   Mieczysław  8,5
5.Kuleszo      Jerzy       8,5
6.Turczynowicz Jerzy       6,5
7.Kowalewski   Henryk      6,5   Morąg
8.Sternik      Ryszard     6
Mistrzostwo miasta Olsztyn:
1.Segiet       Janusz      14,5 z 17
2.Milewski     Tadeusz     13,5
3.Turczynowicz Jerzy       13
4.Neugebauer   Mieczysław  12,5
5.Bilecki      Michał      12,5
6.Sternik      Ryszard     11,5
7.Kuleszo      Jerzy       10,5
8.Kozłowski    Kazimierz   10,5  Jedzbark
Mistrzostwo Województwa Juniorów:
 1.Turczynowicz  Edward
 2.Korkus        Marcin
 3.Marcinkiewicz Andrzej   Kętrzyn
 4.Dajnowiec     M.
 5.Chojecki      Z.        Biskupiec
 6.Turlejski     Sławomir   
 7.Kubań         Wiesław   Samborowo
 9.Ostaniewicz   E         Karolewo
10.Paluch        J         Bemowo Piskie
11.Kordasiewicz  E      
Grało 15 juniorów - rekord!
Drużynowe Mistrzostwo Województwa:
Finał:
1.Warmia I   Olsztyn   18 pkt
2.Orzeł      Kętrzyn   10,5
3.Warmia II  Olsztyn    9,5
4.ZNP        Działdowo  6

półfinały:
Gr. 1 - 1.Warmia I   Olsztyn        23 pkt !
        2.ZNP        Działdowo       9
        3.Drzewiarz  Morąg           7,5
        4.PDK        Lidzbark Warm.  3,5
Gr. 2 - 1.Warmia II  Olsztyn        13,5
        2.Orzeł      Kętrzyn        13.5
        3.Sokół      Ostróda        11
        4.Jurand     Bemowo Piskie   6
Mistrzostwo Technikum Budowlanego:
1.Korkus       13 pkt z 13
2.Laskowski    11.5
3.Gawron        8,5
4.Kołakowski    8,5
5.Skuratowicz   8 
Turniej - Internat Technikum Budowlane:
1.Kozłowski      10,5 pkt z 12
2.Bachar         10,5
3.Parda          10 
4.Dąbrowski       9
5.Tabęcki         7
9 Błyskawiczny o mistrzostwo województwa
pod patronatem "Gazety Olsztyńskiej":
1.Segiet       Janusz   12,5 pkt z 15
2.Babiak       Józef    12,5
3.Turczynowicz Edward   11
4.Turczynowicz Jerzy    10,5
5.Daniszkowicz Bohdan   10,5
6.Milewski     Tadeusz   9,5
7.Grzesiak     Zdzisław  9,5

Finał B: 1.Saracyn     Ryszard     9,5 pkt z 13
         2.Szarnowski  Eryk        9
         3.Micewicz    Leonard     8,5
Finał C: 1.Witkowicz               7,5pkt z 9
         2.Juśkiewicz  Włodzimierz 7
         3.Dobrowolski Jan         6
W eliminacjach gralo 71 szachistów.
Zarząd Olsztyńskiego Związku Szachowego
Grzesiak     Zdzisław  - Prezes         
Leokajtis    Stanisław - Wiceprezes i Przewodniczący Kolegium Sędziów
Katarzyński  Jan       - Sekretarz i Przewodniczący Komisji Sportowej
Kruss        Wiktor    - Skarbnik
Turczynowicz Jerzy     - Przewodniczący Podkomisji ds. Klasyfikacji i Ewidencji
Sternik      Ryszard   - Przewodniczący Sekcji Gry Korespondencyjnej przy OZSzach
Rosiński     Longin    - Przewodniczący Komisji ds. Młodzieży i Szkolenia - Karolewo
Członkowie :
Heppner    Herbert       Biskupiec
Rudniewski Stanisław     Bemowo Piskie
Steyka     Władysław     Działdowo
Szporko    Zbigniew      Ostróda
Sztygiel   Henryk        Morąg  

poprzedni rok góra nastepny rok