Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Szachy na Warmii i Mazurach

poprzedni rok 1995 nastepny rok


MISTRZOSTWA OLSZTYNA

1.Daniluk    Jerzy     7,5 pkt  z 9
2.Kozłowski  Waldemar  7,5
3.Krzewski   Dariusz   6,5
4.Błażyński  Jarosław  6
5.Reza       Marek     6

grało 19 szachistów systemem szwajcarskim


MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA

 1.Krzewski  Dariusz   8 pkt z 9
 2.Kozłowski Waldemar  7
 3.Zarębski  Cezary    6,5
 4.Segiet    Janusz    6
 5.Błażyński Jarosław  5,5
 6.Romański  Dariusz   5,5
 7.Hennig    Tadeusz   5,5
 8.Harasim   Wiesław   5,5
 9.Pniewski  Wiesław   5,5
10.Dąbrowska  Bożena   5

grało 30 szachistów systemem szwajcarskim


MISTRZOSTWA DRUŻYNOWE WOJEWÓZTWA

           klasa A

1.Warmia         Olsztyn     26 pkt
2.Kormoran       Ostróda     25
3.Łączność       Olsztyn     23
4.Budowlani      Bartoszyce  19
5.Hetman-Pionier Kętrzyn     14
6.MDK            Iława        9

          klasa B

1.Odrodzenie  Szczytno  21 pkt
2.Mrągowia    Mrągowo   19
3.Debiut      Lubawa    19
4.GLKS        Jonkowo   13
5.ZSEkonom.   Olsztyn    8


MISTRZOSTWA DRUŻYNOWE WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW

1.MDK        Iława       24 pkt
2.Debiut     Lubawa      18
3.GOK        Samborowo   15
4.ZSEkonom.  Olsztyn     13
5.Budowlani  Bartoszyce  10


MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW - Bartoszyce

U-10: 1.Zawadzka      Monika     Bartoszyce
      2.Chołaścińska  Agnieszka  Lubawa

      1.Malec         Radosław   Olsztyn
      2.Tymoszczuk    Łukasz     Bartoszyce
      3.Kwiatkowski   Robert     Samborowo
      4.Giebień       Wojciech   Kętrzyn
      5.Chlost        Marek      Bartoszyce
      6.Opaliński     Sebastian  Samborowo


U-12: 1.Licznerska    Dorota     Lubawa
      2.Gasperowicz   Ewelina    Bartoszyce
      3.Chlost        Martyna    Bartoszyce
      4.Smółkowska    Aneta      Samborowo

      1.Kwaśniewski   Przemyslaw Bartoszyce
      2.Łukaszewicz   Piotr      Lubawa
      3.Zduńczyk      Bartłomiej Samborowo
      4.Rydel         Kamil      ZSE Olsztyn
      5.Drusewicz     Arkadiusz  Bartoszyce
      6.Kemski        Łukasz     Samborowo
      7.Giebień       Zbigniew   Kętrzyn

U-14: 1.Chlost        Marlena    Bartoszyce
      2.Zawadzka      Agnieszka  Lubawa
      3.Brodowska     Kamila     Samborowo
      4.Jarząbek      Małgorzata Lubawa
      5.Sapierzynska  Marta      Kętrzyn
      6.Czarnecka     Justyna    Kętrzyn

      1.Gasperowicz   Adam       Bartoszyce
      2.Brodowski     Marcin     Samborowo
      3.Zawadzki      Kamil      Bartoszyce
      4.Zawadzki      Dariusz    Lubawa
      5.Bachor        Mirosław   Bartoszyce
      6.Mulik         Bronisław  Bartoszyce
      7.Kuś           Piotr      Kętrzyn

U-16: 1.Kuban         Katarzyna  Samborowo
      2.Chołaścińska  Marzena    Lubawa

      1.Warkowski     Arkadiusz  Kętrzyn
      2.Zieliński     Piotr      Lubawa
      3.Jakubiec      Piotr      Kętrzyn 
      4.Sendobry      Grzegorz   Lubawa
      5.Czarnecki     Piotr      Kętrzyn
      6.Bogojawleński Paweł      Bartoszyce
      7.Pupin         Mariusz    Kętrzyn

U-18: 1.Rusiniak      Sławomir   Samborowo
      2.Plata         Adrian     Lubawa
      3.Dymitriew     Dominik    Kętrzyn
      4.Kiljańczyk    Marcin     Kętrzyn


2 MISTRZOSTWA MIASTA BARTOSZYC JNIORÓW U-15

1.Kwaśniewski    Przemysław   13,5 pkt z 15
2.Gasperowicz    Adam         13
3.Tymoszczuk     Łukasz       12,5
4.Chlost         Marlena      10,5
5.Bachor         Mirosław     10
6.Drusewicz      Arkadiusz     9,5


MISTRZOSTWA MIASTA BARTOSZYC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

1.SP 7
2.SP 8
3.SP 4
4.SP 1
5.SP 3
Najlepsi - Chlost      Marlena
           Daćko       Anna
           Kwaśniewski Przemysław
           Gasperowicz Adam
           Kowalczyk   Sławomir


MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

1.SP 30     Olsztyn   64 pkt  kierownik - Jeżak Bogdan
2.SP        Złotów    58,5    kierownik - Tykarski Marek
3.SP 15     Olsztyn   55,5 
4.SP        Rozogi    52
5.SP        Tuszewo   51
6.MDK       Iława     50      kierownik - Łukaszewicz Jerzy 
7.SP        Samborowo 49,5    kierownik - Opaliński Krzysztof

grało 17 Szkół

indywidualnie:

1.Błażyńska    Marzena    SP 30 Olsztyn
2.Kuban        Katarzyna  SP    Samborowo
3.Gregorczyk   Małgorzata SP 15 Olsztyn
4.Chołaścińska Marzena    SP    Złotowo
5.Jarząbek     Małgorzata SP    Złotowo
6.Łukaszewska  Joanna     SP    Złotowo
7.Brodowska    Kamila     SP    Samborowo

grało 35 dziewcząt
 
1.Bałdyga      Marcin    SP     Rozogi
2.Zieliński    Piotr     SP     Lubawa
3.Borkowski    Marek     SP 15  Olsztyn
4.Baranowsk    Waldemar  SP 30  Olsztyn
5.Markunas     Grzegorz  SP 14  Olsztyn
6.Plata        Dawid     SP     Tuszewo
7.Bałdyga      Karol     SP     Rozogi

grało 75 chłopców
Sędziowie i organizatorzy: Gregorczyk Krzysztof, Jeżak Bogdan


MISTRZOSTWA POLSKI U-12 - Nadole

2-4.Mista Aleksander.

grało 34 młodzików.



TURNIEJ JUNIORÓW U-15 - Hamburg

2.Miśta Aleksander


TURNIEJ JUNIORÓW U-15 - Chatearoux - Francja

1.Miśta Aleksander.



MIĘDZYNARODOWY OPEN -Chatearoux

 2.Krzywicki Dariusz
 6.Kozłowski Waldemar
11.Miśta Aleksander 
17.Gregorczyk Krzysztof
19.Gregorczyk Andrzej
49.Gregorczyk Magdalena.

grało 53 uczestników

        Mecz P-15
Olsztyn-Chateauroux 9,5:2,5

Krzywicki D., Kozłowski W., Miśta A., Gregorczyk K. po 2 pkt
Gregorczyk M. 1, Gregorczyk A 0,5.


PUCHAR DYREKTORA DKK

1.Łaskarzewski Mariusz   6,5 pkt z 8
2.Ciekliński   Paweł     6
3.Bielski      Jerzy     5,5
4.Szyndler     Stanisław 5,5 
5.Kuleszo      Jerzy     5
6.Ptaszyński   Andrzej   5

grało 17 szachistów systemem szwajcarskim.


V MEMORIAŁ PAŃSTWA JADWIGI I STANISŁAWA LEOKAJTIS


1.Charchalis   Piotr     5,5 pkt Bartoszyce
2.Jóźwik       Rafał     5,5
3.Lisowski     Krzysztof 5,5     Ostróda
4.Krzewski     Dariusz   5,5
5.Kiljańczyk   Piotr     5,5     Kętrzyn
6.Suchomska    Agnieszka 5
7.Milewski     Adam      5

grało 22 szachistów systemem szwajcarskim.


MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKOW - eliminacje Augustów

7.Piotrowski Grzegorz /bez awansu/

grało 41 mlodzików

   Arcymistrz Kwejnis Alojzas symultana

Piotrowski Grzegorz - wygrał !.


ŁOMŻA OPEN 

 6.Daniluk       Jerzy
16.Bartoszewski  Marcin

gralo 143 szachistów z Litwy, Ukrainy i Kaliningradu.


GIŻYCKO OPEN

10.Suchomska Agnieszka
12.Daniluk Jerzy

grało 80 szachistów


PUCHAR HAJNA LUCJANA - Szczytno

1.Sudak Wieslaw
2.Hajn Lucjan
3.Sobolewski Alfred
4.Koslicki Mieczyslaw,
5.Drzewiecki Karol

grało 18 szachistów 


2 LIGA

4.AZS Olsztyn

Do awansu zabraklo 0,5 pkt


KORESPONDENCYJNE

  13 Czestochowa open

3.Zarębski Cezary

  1 Siedlce open

5.Łaskarzewski Mariusz.

poprzedni rok góra nastepny rok