Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Szachy na Warmii i Mazurach

poprzedni rok 1996 nastepny rok

MISTRZOSTWA OLSZTYNA
1.Gasanow Sahib, 2.Krzewski Dariusz, 3.JóŹwik Rafał, 4.Ciekliński Paweł,
5.Lisowski Krzysztof, 6.Reza Marek, 7.Hennig Tadeusz
(6 uczestników).
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA:
1.Krzewski Dariusz, 2.Gasanow Sahib, 3.Zarębski Cezary, 4.Kuban Wiesław,
5.Demianowicz Maciej 6.Markunas Grzegorz, 7.Strzyż Wiesław .
Startowało 22 zawodników.
MISTRZOSTWA DRUŻYNOWE:
klasa A:
1.WARMIA Olsztyn, 2.ŁĄCZNOśĆ Olsztyn, 3.KORMORAN Ostróda,
4.HETMAN Kętrzyn, 5.BUDOWLANI Bartoszyce, 6.ODRODZENIE Szczytno.

klasa B:
1.MRĄGOWIA Mrągowo, 2.GOK Samborowo, 3.WARMIA I MAZURY Olsztyn
4.DEBIUT Lubawa, 5.GLKS Jonkowo, 6.ZSEkonomicznych Olsztyn.
MISTRZOSTWA DRUŻYNOWE JUNIORÓW:
A:
1.GOK Samborowo, 2.HETMAN Kętrzyn, 3.DEBIUT Lubawa, 4.BUDOWLANI Bartoszyce.

B:
1.MRĄGOWIA Mrągowo, 2.ZSEkonomicznych Olsztyn, 3.SP 30 Olsztyn, 4.KORMORAN Ostróda
MISTRZOSTWA JUNIORÓW:
D-10: 1.Zakrzewska Katarzyna, 2.Stolarczyk Anna, 3.Florkowska Klaudia,
      4.Zawadzka Monika, 5.Opalińska Magda

C-10: 1.Opalinski Sebastian, 2.Chlost Marek, 3.Plichta Jacek,
      4. Budrewicz Krzysztof.

D-12: 1.Licznerska Dorota 2.Staszewska Anna, 3.ChlosT Martyna,
      4.Kotermańska Anna

C-12: 1.Malec Radosław, 2.Stolarczyk Damian. 3.Plichta Andrzej,
      4.Tymoszczuk Łukasz, 5.Giebień Zbigniew, 6.Abendrot Amadeusz.

D-14: 1.Zawadzka Agnieszka, 2.Chlost Marlena, 3.Licznerska Anna,
      4.Bartycha Joanna, 5.Puszko Sulicha

C-14  1.Kwaśniewski Przemysław, 2.KemskI Łukasz, 3.Podbielski Jakub,
      4.Kramkowski Andrzej, 5.Zawadzki Dariusz, 6.Naruszko Kamil.

D-16: 1.Chołaścińska Marzena, 2.Jarząbek Małgorzata,
      3.Sapierzyńska Małgorzata

C-16  1.Piotrowski Grzegorz, 2.Zieliński Piotr, 3.Licznerski Jacek,
      4.Jakubiec Piotr, 5.Chodarcewicz Blażej, 6.Baranowski Waldemar

C-18: 1.Rusiniak Sławomir, 2.Borkowski Marek, 3.Dymitriew Dominik.
MISTRZOSTWA POLSKI U-14:
4.Miśta Alksander
MISTRZOSTWA EUROPY - U-7:
15.Opalinski Sebastian na 93 dzieci
sponsor AGROMA
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA OLSZTYNA
3.Miśta Aleksander, 4.Daniluk Jerzy, 12.Gasanow Sahib,
15.Kozłowski Waldemar, 16.Harasim Wiesław, 17.Gregorczyk Krzysztof
86 uczestników
POZNAŃ OPEN - /z mistrzami krajowymi/:
1.Miśta Aleksander
MISTRZOSTWA POLSKI U-14 CHESS ACTIVE
2.Miśta Aleksander
V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUNIORÓW JESIEŃ`96 -Warszawa
3.Miśta Aleksander na 30 uczestników
PÓŁWIOSEK STARY - MIĘDZYNARODOWY
1.Daniluk Jerzy
38 ZŁOTA WIEŻA
1.GOK Samborowo, 2.KORMORAN Ostróda, 3.LUBAWA, 4.GLKS JONKOWO,
5.Dobre Miasto, 6.Barciany
wystąpiło 10 drużyn.
Samborowo wystąpiło w składzie:
Rusiniak sławomir, Opaliński Krzysztof, Kuban Urszula i Wiesław.
MISTRZOSTWA POLSKI CIEPŁOWNIKOW - Olsztyn
Drużynowo:
2.Olsztyn na 16 drużyn

Indywidualnie:
6.Gregorczyk Andrzej na 39 uczestników
MISTRZOSTWA CIEPŁOWNIKÓW OLSZTYNA
1.Gregorczyk Andrzej, 2.Kozlowski Waldemar, 3.Baca Sławomir
PUCHAR DYREKTORA DKK
1.Łaskarzewski Mariusz, 2.Ciekliński Paweł, 3.Szyndler Stanisław,
4.Bielski Jerzy
W turnieju wzięło udział 17 szachistów.
BARCZEWO - DZIEN NIEPODLEGŁOśCI
U-15: 1.Koczara Łukasz, 2.Szeremiota Piotr, 3.Markunas Krzysztof

Open: 1.Cieklinski Pawel, 2.Łaskarzewski Mariusz, 3.Demianowicz Maciej.
Łącznie 38 uczestników.
2 LIGA
6.AZS Olsztyn
SUWAŁKI - 20 LAT
GR A: 6.Rusiniak Sławomir, 8.Opaliński Krzysztof, 9.Demianowicz Maciej,
     11.Markunas Grzegorz.
     21 uczestników.
GR B: 2.Zieliński Piotr, 7.Łukaszewicz Piotr, 11.Maruszko Kamil,
     13.Baranowski Waldemar, 17 Rydel Kamil, 18.Jeżak Bogdan.
     49 uczestników
GR C: 4.Staszewska Anna, 5.Malec Radosław, 7.Opaliński Sebastian,
      8.Proboszcz Maciej, 14.Opalińska Magdalena.
KORESPONDENCYJNE:
Migala Andrzej - awans do finału Mistrzostw Polski

Pomorza i Kujaw
1.Lisowski Krzysztof.

Matteus chess open - Szwecja gr 7
2.Sternik Ryszard.

Memoriał Grunda Karla i Małyszki Andrzeja - temartyczny 1.b2-b4
1.Sternik Ryszard i awans.
ZARZAD OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO:
Prezes     : Gregorczyk Andrzej   Olsztyn
Wiceprezes : SzczawińskI Czesław  Olsztyn
Sekretarz  : Malinowski Edward    Kętrzyn
Członkowie : Jeżak Bogdan         Olsztyn
             Onufrijuk Benedykt   Bartoszyce
             Łukaszewicz Jerzy    Lubawa
             Miśta Grzegorz       Ostróda
             Opaliński Krzysztof  Samborowo

poprzedni rok góra nastepny rok