Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2004/5

KOŃCOWA KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - po 7 rundzie

Szkoły : | Podstawowe | Gimnazja | Ponadgimnazjalnee |

Szkoły Podstawowe

Dziewczęta

  1   Kulesza Magdalena       2 SP Samborowo         9,0   9,5   0,0   8,0   6,5   6,5   8,0  41,0
  2   Chmielewska Anna        2 SP Lubawa            7,0   6,5   0,0   0,0   7,0   7,0   9,0  36,5
  3   Kulesza Jolanta         3 SP Samborowo         5,5   3,0   0,0   4,0   4,0   5,0   6,0  24,5
  4   Kardaś Adrianna         4 SP 7 Olsztyn         0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   1,0   1,0   2,0

Chłopcy

  1   Jadanowski Paweł        1 SP 4 Ostróda        13,5  12,0  13,5  12,5  13,0  12,0  13,5  66,0
  2   Baran Dawid             1 SP 34 Olsztyn       12,0  13,5  13,0  12,0   0,0  13,0  13,5  65,0
  3   Mynaj Tomasz            2 SP 3 Biskupiec       8,5  10,0  11,5  11,5  12,0  11,5  11,5  58,0
  4   Pietrusiewicz Kamil     2 SP 22 Olsztyn       10,0  10,5   9,5   9,0   9,0  10,0  10,0  50,0
  5   Paczyński Mateusz       2 SP 30 Olsztyn        9,5   9,0  10,0   8,5   6,5   7,0   9,0  46,0
  6   Renkowski Piotr         2 SP 3 Olsztyn         7,0   7,5   7,0   8,5  10,5   9,5   9,5  45,5  53,13
  7   Krawczyński Rafał       3 SP 3 Olsztyn         8,5   9,0  11,0   9,0   8,0   7,0   6,0  45,5  52,23
  8   Zajac Tomasz            3 SP 30 Olsztyn        9,0   8,5   7,5   9,0   0,0   8,5   8,0  43,0
  9   Malczyk Piotr           1 SP 2 Olsztyn         7,5   6,5   7,0   7,0   8,0   0,0  11,0  40,5
 10   Babski Jakub            2 SP Samborowo        10,0   8,0   0,0   6,5   7,5   0,0   8,0  40,0
 11   Brzozowski Aleksander   2 SP 7 Olsztyn         9,0   0,0  10,0   9,0   0,0  10,5   0,0  38,5
 12   Falicki Kacper          2 SP 34 Olsztyn        7,5  10,0   9,0   9,5   0,0   0,0   0,0  36,0
 13   Abendrot Sebastian      4 SP Samborowo         8,5   7,5   0,0   6,0   7,0   6,0   5,0  35,0
 14   Maślewski Aleksander    3 SP 4 Ostróda        10,5   8,0   0,0   0,0   7,0   0,0   7,0  32,5
 15   Malczyk Aleksander      3 SP 2 Olsztyn         4,5   4,5   4,0   5,0   5,0   7,0   8,0  29,5
 16   Żmijewski Stanisław     3 SP Samborowo         5,0   5,0   0,0   0,0   6,0   7,0   6,0  29,0
 17   Gnatowski Kamil         3 SP 30 Olsztyn        5,0   6,0   4,5   5,0   4,5   4,0   4,5  25,0
 18   Rybiński Tomasz         3 SP 34 Olsztyn        7,0   9,0   0,0   0,0   0,0   8,5   0,0  24,5  51,04
 19   Kotlewski Łukasz        4 KSP Olsztyn          5,0   5,5   0,0   0,0   6,0   5,0   3,0  24,5  30,63
 20   Życzko Dawid            3 SP 29 Olsztyn        0,0   0,0   7,0   0,0   7,0   7,0   0,0  21,0
 21   Najmoła Wiktor          3 SP 7 Olsztyn         0,0   1,5   4,0   4,0   4,5   3,0   5,0  20,5
 22   Ejzenberg Emil          4 KSP Olsztyn          0,0   3,0   5,0   3,5   3,0   0,0   3,0  17,5
 23   Raźny Paweł             3 SP Dywity            9,5   0,0   7,5   0,0   0,0   0,0   0,0  17,0
 24   Maślewski Karol         4 SP 4 Ostróda         7,0   0,0   0,0   0,0   5,5   0,0   3,0  15,5
 25   Rzepnicki Bartosz       3 SP 15 Olsztyn        5,0   3,5   0,0   0,0   5,0   0,0   0,0  13,5  28,13
      Bosek Daniel            4 KSP Olsztyn          5,0   4,5   0,0   4,0   0,0   0,0   0,0  13,5  28,13
 27   Gryszko Przemysław      4 SP Samborowo         0,0   0,0   0,0   4,0   3,5   3,0   3,0  13,5  21,09
 28   Czarzasty Damian        4 SP 30 Olsztyn        0,0   0,0   1,0   0,0   4,5   3,5   4,0  13,0
 29   Osiecki Damian          3 SP 3 Olsztyn         0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   4,0   6,0  10,0
 30   Hrywna Oleg             2 SP 29 Olsztyn        9,0   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   9,0  56,25
 31   Bogdański Patrycjusz    3 SP 30 Olsztyn        4,0   0,0   0,0   0,0   5,0   0,0   0,0   9,0  28,13
 32   Kowalewski Dawid        4 SP Samborowo         5,5   0,0   0,0   0,0   3,0   0,0   0,0   8,5
 33   Górecki Maciej          4 SP 30 Olsztyn        0,0   0,0   2,0   0,0   2,0   4,0   0,0   8,0
 34   Wojtunik Maciej         4 SP 25 Olsztyn        0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   3,5   4,0   7,5
 35   Olszewski Piotr         4 KSP Olsztyn          0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   2,5   4,0   6,5
 36   Wierciński Piotr        4 KSP Olsztyn          5,5   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   5,5
 37   Kochalski Marcin        4 SP 6 Olsztyn         0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   5,0   0,0   5,0
 38   Szydłowski Aleksander   3 SP 7 Olsztyn         0,0   4,5   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   4,5
 39   Wójcik Mateusz          4 SP 32 Olsztyn        0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   3,5   0,0   3,5
 40   Mazur Przemysław        4 KSP Olsztyn          3,0   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   3,0
 41   Górka Michał            4 SP 30 Olsztyn        0,0   0,0   0,0   2,0   0,0   0,0   0,0   2,0
 42   Żuk Aleksander          4 SP 7 Olsztyn         0,0   0,0   0,0   1,5   0,0   0,0   0,0   1,5
 43   Sadowski Jakub          4 SP 1 Ostróda         0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0
Gimnazja

Dziewczęta

  1   Oszmian Natalia         1 GIM Samborowo       13,0  13,0   0,0  12,5  12,5  12,0  13,0  64,0
  2   Tarach Dorota           1 GIM 2 Iława         12,5  11,5  11,0  11,5  13,0  12,5  12,0  61,5
  3   Malczyk Barbara         1 GIM 2 Olsztyn       12,5  11,0  11,0  12,0  12,0   0,0  12,5  60,0
  4   Abendrot Martyna        2 GIM Samborowo        6,0   9,0   0,0   8,0   6,0   8,0   9,5  40,5
  5   Jankiewicz Lucyna       3 GIM 2 Ostróda        4,0   3,5   4,5   4,5   4,5   4,0   6,0  23,5
  6   Sajkowska Magdalena     4 GIM 2 Ostróda        2,5   0,0   4,0   4,5   3,0   0,0   3,5  17,5
  7   Heinich Marta           4 GIM 6 Olsztyn        4,5   1,5   3,5   1,5   0,0   3,0   0,0  14,0
  8   Kłowas Olimpia          3 GIM 3 Olsztyn        0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   4,0   0,0   4,0
  9   Borecka Oktawia         4 GIM 2 Ostróda        1,5   0,0   0,0   0,5   1,0   0,0   0,0   3,0
 10   Wójcik Marta            4 GIM 8 Olsztyn        0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   2,0   0,0   2,0

Chłopcy

  1   Jadanowski Łukasz       1 GIM 1 Ostróda       15,0  14,0  15,0  13,5  14,5  15,0  15,5  75,0
  2   Baturo Tomasz           1 GIM 13 Olsztyn      14,5  14,0  15,0  13,5  13,5   0,0  13,0  70,5
  3   Puczyłowski Marcin      1 GIM 2 Olsztyn       13,5  12,5  13,0  13,0   0,0  14,5  12,5  66,5
  4   Opaliński Sebastian     1 GIM Samborowo        0,0  13,5   0,0  12,5  13,5  14,0  12,0  65,5
  5   Iwancio Łukasz          1 GIM 8 Olsztyn        0,0  13,0  13,0  13,0  13,0   0,0  13,0  65,0  81,25
  6   Opaliński Patryk        1 GIM Samborowo       12,5  13,0   0,0  13,5  13,0  13,0  12,0  65,0  80,21
  7   Abendrot Michał         1 GIM Samborowo       12,5  11,0   0,0  12,5  11,5  11,0  12,5  60,0  73,96
  8   Hrywna Igor             1 GIM 6 Olsztyn       11,5  12,0  12,5  10,5  10,5  12,0  12,0  60,0  72,32
  9   Kaźmierczak Konrad      2 GIM Małdyty         11,5   0,0  12,5  11,0  10,5  12,0  10,0  57,5
 10   Wojtkowski Bartosz      2 GIM 6 Olsztyn       11,5  10,0  11,5  11,0  11,0  11,0   9,5  56,0
 11   Heinich Tomasz          2 GIM 6 Olsztyn       12,5  11,5  12,0  10,0   9,0   9,0   9,0  55,0
 12   Grzonkowski Filip       2 GIM Samborowo       10,5   0,0   0,0   9,5   9,0   9,5   9,5  48,0
 13   Bergolc Sylwester       3 GIM 1 Barczewo       8,0  10,0   9,5   9,5   9,5   8,5   7,0  47,0
 14   Glibowski Sebastian     2 GIM 3 Olsztyn       10,0  10,0   8,0   8,0   0,0   9,5   9,0  46,5
 15   Kaźmierczak Krzysztof   2 GIM Małdyty          7,0   0,0   7,0   7,0   8,0   9,5  10,0  41,5
 16   Woźniak Łukasz          2 GIM 6 Olsztyn       10,5   0,0  10,0  10,0   9,5   0,0   0,0  40,0
 17   Jedrach Adrian          3 GIM 2 Ostróda        6,5   0,0   7,0   6,0   6,0   0,0   6,0  31,5
 18   Raźny Łukasz            3 GIM Dywity          10,5   0,0  10,0   0,0   6,0   0,0   0,0  26,5
 19   Prześlakiewicz Daniel   2 GIM 2 Ostróda        7,5   7,0   0,0   0,0   8,0   0,0   0,0  22,5
 20   Pabich Benjamin         2 GIM Samborowo       10,5  10,0   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0  20,5
 21   Różewicz Maciej         3 GIM 8 Olsztyn        0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   5,0   7,0  12,0
 22   Stec Łukasz             1 GIM 8 Olsztyn        0,0   0,0   0,0  11,0   0,0   0,0   0,0  11,0
 23   Michno Andrzej          4 GIM 6 Olsztyn        4,0   4,0   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   8,0
 24   Szok Bogusław           3 GIM 3 Olsztyn        0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   5,0   0,0   5,0
 25   Pluciński Marek         4 GIM 11 Olsztyn       0,0   4,5   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   4,5
 26   Najmowicz Radosław      4 GIM 11 Olsztyn       0,0   3,5   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   3,5
 27   Żaczek Alan             4 GIM 2 Ostróda        0,0   0,0   0,0   0,0   3,0   0,0   0,0   3,0
      Filipczyk Karol         4 GIM 2 Ostróda        0,0   0,0   0,0   0,0   3,0   0,0   0,0   3,0
      Barcz Bartosz           4 GIM 2 Ostróda        0,0   0,0   0,0   0,0   3,0   0,0   0,0   3,0
 30   Smukowski Dawid         4 GIM 12 Olsztyn       2,5   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   2,5
 31   Czarzasty Rafał         4 GIM 2 Ostróda        0,0   0,0   0,0   0,0   2,0   0,0   0,0   2,0
Szkoły Ponadgimnazjalne

Dziewczęta

  1   Szymanowska Lena        1 LO Ostróda          13,5  13,5  12,0  13,0  12,5  14,0  13,5  67,5
  2   Staszewska Anna         1 LO IV Olsztyn        0,0  13,0  13,0  13,5  13,0  13,0  14,5  67,0
  3   Jadanowska Beata        1 LO Ostróda          13,0  13,0  12,0  12,5  12,5  12,0  12,5  63,5
  4   Kosakowska Natalia      1 LO II Morąg         12,5  11,5  12,5  12,0   0,0  12,0   0,0  60,5
  5   Skrajnowska Zdzisława   2 LO Biskupiec        12,0  11,5  11,5   0,0  10,5  10,0   9,0  55,5
  6   Kruba Małgorzata        2 LO Biskupiec         8,0  11,5  11,0   0,0   9,0   8,5   9,0  49,0
  7   Gawrońska Ewa           3 LO IV Olsztyn        8,0   6,0   7,0   7,0   0,0   0,0   0,0  28,0
  8   Opalińska Magdalena     1 LO Ostróda          12,5   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0  12,5

Chłopcy

  1   Malczyk Jakub           1 ZSEiT Olsztyn       14,5  14,5  14,0  15,0  14,0  13,0  13,0  72,0
  2   Czartoryski Paweł       1 LO I Olsztyn        13,0  14,0  14,0  14,5  14,0  13,5  14,0  70,5
  3   Malec Radosław          1 LO IV Olsztyn       13,0  14,0  13,5  13,5  13,5  14,0  12,5  68,5
  4   Orłowski Paweł          1 LO Biskupiec        13,0  12,5  12,5  12,0  12,0  11,5  11,5  62,0
  5   Górlik Dariusz          1 LO Orneta           10,5  11,0  12,0  11,5  11,0  12,0  11,5  58,0
  6   Galinowski Łukasz       2 LO Orneta           12,0  12,0  11,0  10,5  10,5  10,0  10,0  56,0
  7   Słowiński Adam          1 LO Biskupiec        10,5   9,5   9,0  10,5  10,5  11,5  11,5  54,5
  8   Bielski Daniel          2 ZSEiT Olsztyn       10,0   9,5  11,0  11,5  10,0  10,0   9,5  52,5
  9   Chroł Piotr             2 ZSE-H Olsztyn       11,0  10,0   8,0   9,0   9,0  11,0  11,0  52,0
 10   Bielski Paweł           1 LO III Olsztyn       9,0   9,0   9,0  10,0  10,0   8,5  11,0  49,0
 11   Wonderzy Łukasz         2 LO Orneta            0,0  10,5   9,0  10,0   9,0   9,5   9,0  48,0
 12   Chroł Łukasz            4 ZSEiT Olsztyn       11,5   9,0   9,0  10,0   7,5   5,0   0,0  47,0
 13   Kowalczyk Łukasz        3 LO III Olsztyn       9,0   9,0   0,0   8,5   8,5   6,0   0,0  41,0
 14   Patejka Arkadiusz       3 LO Biskupiec         0,0   5,5   7,5   8,5   9,5   0,0   8,0  39,0
 15   Bachan Roman            3 ZSEiT Olsztyn        0,0  10,0   0,0   0,0  10,0   9,0   8,5  37,5
 16   Ploch Rafał             1 ZSEiT Olsztyn        9,0  13,0  12,5   0,0   0,0   0,0   0,0  34,5
 17   Zajkowski Krzysztof     4 ZSB Olsztyn          5,5   0,0   5,5   5,5   6,0   0,0   6,0  28,5
 18   Czaus Piotr             1 LO V Olsztyn         0,0   0,0  13,0  14,0   0,0   0,0   0,0  27,0
 19   Bachan Albin            4 ZSEk Olsztyn         0,0   5,0   0,0   0,0   7,0   6,0   5,0  23,0
 20   Orłowski Michał         3 LO Biskupiec         6,5   7,0   7,0   0,0   0,0   0,0   0,0  20,5
 21   Cecot Jędrzej           3 LO IV Olsztyn        8,0   0,0   0,0   5,5   0,0   0,0   0,0  13,5
 22   Abendrot Amadeusz       1 ZSEiT Olsztyn        0,0   0,0   0,0   0,0  13,0   0,0   0,0  13,0
 23   Topolewski Jarosław     3 ZSB Olsztyn          6,5   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   6,5
 24   Piętoń Paweł            3 ZSEiT Olsztyn        0,0   0,0   0,0   0,0   5,0   0,0   0,0   5,0  31,25
 25   Rogalski Marcin         4 ZSB Olsztyn          0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   1,0   4,0   5,0  15,63

suma patrz regulamin

Wyróźnieni otrzymają nagrody podczas XV Memoriału Jadwigi i Stanisława Leokajtis.
Rozdanie nagród 17 kwietnia 2005 r. około godz. 1130 w klubie AKCES.

Szkoły : | Podstawowe | Gimnazja | Ponadgimnazjalne |

góra

zamieszczono 12.04.2005 ,