Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
WARMIŃSKO-MAZURSKI FESTIWAL SZACHOWY
Ostróda 6-12.08.2005
Turniej Główny - F
| Turniej Błyskawiczny | Turniej Otwarty - O | Turniej Młode Talenty - J |

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking FIDE | Ranking PZSzach |

wyniki
Mc Zawodnik                     Ro FIDE Ro PZSz Klub                      Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  Heberla, Bartlomiej (3)      2447    2447    Hetman Szopienice         7.5     41.5  53.0   39.5
2  Walach, Marcin (5)           2367    2367    KS 23 Górnik Czerwionka   7       41.5  53.5   39.5
3  Jakubowski, Krzysztof (1)    2483    2483    Hańcza Suwałki            7       40.0  52.0   34.5
4  Kolago, Marcin (6)           2297    2297    MLKS Ostródzianka Ostróda 7       34.5  44.0   33.0
5  Stryjecki, Marek (4)         2418    2418    Rzemiosło Racibórz        6.5     39.5  51.0   35.0
6  Wlodarczyk, Oskar (7)        2271    2271    OTSZ Ostrów Wielkopolski  6.5     36.0  44.5   28.5
7  Sygulski, Pawel (18)         2133    2133    LKS Rolnik Róża           6       42.0  53.0   33.0
8  Mista, Aleksander (2)        2474    2474    MLKS Ostródzianka Ostróda 6       40.5  52.0   36.0
9  Krzyzanowski, Marcin (29)    2005    2005    MkSz Rybnik               6       34.5  45.0   27.0
10 Jadanowski, Lukasz (27)      2033    2033    MLKS Ostródzianka Ostróda 6       29.5  39.5   25.5
11 Kubicki, Marek (13)          2188    2188    AZS Toruń                 5.5     36.5  47.5   29.0
12 Betkowski, Andrzej (10)      2217    2217    Korona Kraków             5.5     35.5  47.0   30.0
13 Caba, Tomasz (11)            2212    2212    LKS Rolnik Róża           5.5     35.0  46.0   31.5
14 Worek, Joanna (8)            2263    2263    PTSz Płock                5.5     33.0  43.5   25.5
15 Baturo, Tomasz (37)          1960    1960    UKS Trzydziestka Olsztyn  5.5     30.5  39.0   23.0
16 Czartoryski, Pawel (28)      2009    2009    UKS Trzydziestka Olsztyn  5.5     29.5  38.0   24.5
17 Budrewicz, Krzysztof (16)    2161    2161    Hetman-Pionier Kętrzyn    5       34.5  44.0   30.0
18 Zbrzezny, Aleksander (23)    2050    2050    Entropia Warszawa         5       33.5  41.0   25.0
19 Smola, Michal (32)           1984    1984    LKS Rolnik Róża           5       32.5  43.0   24.5
20 Jozwik, Rafal (14)           2188    2188    MLKS Ostródzianka Ostróda 5       32.5  42.0   27.5
21 Kuzniecow, Genadiy (49)              2007    Kaliningrad               5       28.0  36.0   20.5
22 Kupczyk, Edyta (19)          2123    2123    Hetman Szopienice         4.5     33.5  43.5   24.0
23 Cieslukowska, Katarzyna (36) 1961    1961    MLKS Czarni Olecko        4.5     33.5  43.5   23.5
24 Szczepaniec, Stanislaw (21)  2100    2100    Gdańsk                    4.5     33.5  43.0   25.5
25 Major, Boguslaw (46)         1810    1810    MOK 64 Biała  Podlaska    4.5     33.5  42.0   20.5
26 Jackowska, Aleksandra (34)   1980    1980    BTSz Białystok            4.5     32.5  42.5   22.0
27 Chabiniec, Jan (15)          2177    2177    Lublin                    4.5     31.5  41.5   25.5
28 Jaroch, Pawel (17)           2158    2158    BKS Chemik Bydgoszcz      4.5     31.0  40.5   23.0
29 Matuszczyk, Przemyslaw (38)  1952    1952    MKSZ Rybnik               4.5     31.0  38.5   22.0
30 Krajewicz, Pawel (30)        1993    1993    MCK Aleksandrów Kujawski  4.5     30.5  40.5   23.0
31 Obiedzinski, Pawel (26)      2035    2035    Hetman Łomża              4.5     30.0  39.5   22.5
32 Jaroch, Karol (22)           2073    2073    UKS MDK nr 5 Bydgoszcz    4.5     30.0  38.0   26.5
33 Hajnrych, Jakub (41)         1935    1935    Junior Lubin              4.5     29.5  38.5   20.5
34 Szymanowska, Lena (33)       1982    1982    GOK Samborowo             4.5     28.5  37.5   19.0
35 Kucypera, Malgorzata (25)    2039    2039    AZS Politechnika  Wrocław 4.5     27.5  36.5   23.0
36 Dahm, Mikolaj (24)           2045    2045    Unia Gniewkowo            4.5     26.5  34.5   21.0
37 Palacz, Tomasz (39)          1951    1951    MLKS Unia Gniewkowo       4       35.5  45.0   23.0
38 Amiragov, Dmitry (12)        2203    2203    Kaliningrad               4       35.0  45.5   27.0
39 Wydornik, Robert (59)                1800    Maraton Łódż              4       31.5  40.5   20.0
40 Smolka, Marcin (57)                  1800    MKSz Rybnik               4       29.5  38.5   16.5
41 Kaminska, Paulina (31)       1989    1989    KKSz Kraków               4       29.0  37.5   17.0
42 Matras, Agnieszka (9)        2238    2238    MKSz Rybnik               4       28.0  39.5   20.0
43 Zarebski, Cezary (20)        2105    2105    MLKS Ostródzianka Ostróda 4       24.0  32.5   17.5
44 Milewski, Henryk (55)                1800    Brodnica                  3.5     33.5  43.5   21.0
45 Bokiej, Przemyslaw (50)              1800    Łączność Bydgoszcz        3.5     30.5  39.0   18.0
46 Jadanowska, Beata (45)       1834    1834    MLKS Ostródzianka Ostróda 3.5     29.5  37.5   17.0
47 Wesolowski, Edgar (58)               1800    Na Pięterku Poznań        3.5     29.5  36.5   17.0
48 Baumann, Dariusz (56)                1800    Łączność Bydgoszcz        3.5     29.0  36.0   14.5
49 Kotermanska, Anna (43)       1913    1913    UKS Trzydziestka Olsztyn  3.5     27.0  34.5   16.0
50 Andrzejewski, Szymon (40)    1940    1940    UKS Gedanensis Gdańsk     3.5     21.5  29.5   13.0
51 Przybylowicz, Kazimierz (42) 1935    1935    TKKF Rafineria Gdańska    3       27.5  34.5   14.0
52 Golinski, Damian (44)        1859    1859    MUKS Na Pięterku Poznań   3       27.0  33.5   15.5
53 Stepien, Piotr (53)                  1800    MKSZ Rybnik               3       26.0  32.5   10.0
54 Jadanowski, Pawel (54)               1800    MLKS Ostródzianka Ostróda 3       25.5  32.5   12.0
55 Drozdowski, Kacper (47)      1775    1775    Apator Toruń              3       25.0  32.5   12.5
56 Grzesiak, Filip (52)                 1800    Polonia Warszawa          2.5     29.5  38.5   17.0
57 Puczylowski, Marcin (35)     1971    1971    UKS Trzydziestka Olsztyn  2.5     25.0  33.5   14.5
58 Michalak, Robert (48)                2100    Maraton łomża             2.5     24.5  32.0   10.0
59 Baran, Dawid (51)                    1800    UKS Trzydziestka Olsztyn  2       23.5  30.5    8.5
Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik                Ro FIDE Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  Jakubowski, Krzysztof   2483    7     8:D 29:D 30:W 19:W 16:W  9:W  5:D  4:W  3:D
2.  Mista, Aleksander       2474    6    31:W 18:W  9:W  5:L 12:W 10:W 11:W  3:L  6:L
3.  Heberla, Bartlomiej     2447    7.5  32:W 19:W 13:W  4:D 11:W  5:D 18:W  2:W  1:D
4.  Stryjecki, Marek        2418    6.5  33:W 20:W 10:W  3:D  5:L 16:W  9:W  1:L 11:W
5.  Walach, Marcin          2367    7    34:W 21:W 15:W  2:W  4:W  3:D  1:D  6:L 18:W
6.  Kolago, Marcin          2297    7    35:W 26:W 12:L 55:W 18:L 15:W 10:W  5:W  2:W
7.  Wlodarczyk, Oskar       2271    6.5  36:L 41:W 29:D 52:W 27:W 18:L 25:W 13:W 14:W
8.  Worek, Joanna           2263    5.5   1:D 39:- 46:D 40:W 38:W 17:W 21:D 18:L 49:W
9.  Matras, Agnieszka       2238    4    37:W 30:W  2:L 23:W 13:W  1:L  4:L   :    : 
10. Betkowski, Andrzej      2217    5.5  38:W 23:W  4:L 34:W 15:W  2:L  6:L 16:D 25:W
11. Caba, Tomasz            2212    5.5  39:D 45:W 28:W 12:W  3:L 22:W  2:L 21:W  4:L
12. Amiragov, Dmitry        2203    4    40:W 25:W  6:W 11:L  2:L 21:L 39:W 29:L 23:-
13. Kubicki, Marek          2188    5.5  41:W 55:W  3:L 26:W  9:L 29:D 28:W  7:L 24:W
14. Jozwik, Rafal           2188    5    42:W 36:D 39:D 38:D 29:D 30:D 32:D 41:W  7:L
15. Chabiniec, Jan          2177    4.5  43:W 59:W  5:L 58:W 10:L  6:L 46:L 42:W 41:D
16. Budrewicz, Krzysztof    2161    5    44:W 52:D 36:W 22:W  1:L  4:L 30:W 10:D 29:L
17. Jaroch, Pawel           2158    4.5  45:D 57:D 31:D 37:D 33:W  8:L 36:D 34:D 22:D
18. Sygulski, Pawel         2133    6    46:W  2:L 32:W 39:W  6:W  7:W  3:L  8:W  5:L
19. Kupczyk, Edyta          2123    4.5  47:W  3:L 35:W  1:L 34:D 36:D 37:D 55:W 28:L
20. Zarebski, Cezary        2105    4    48:W  4:L 34:L 44:L 59:L 53:W 35:W 43:D 46:D
21. Szczepaniec, Stanislaw  2100    4.5  49:W  5:L 55:L 43:W 35:W 12:W  8:D 11:L 37:L
22. Jaroch, Karol           2073    4.5  50:D 56:W 52:W 16:L 36:W 11:L 41:D 32:L 17:D
23. Zbrzezny, Aleksander    2050    5    51:W 10:L 57:W  9:L 37:D 34:W 29:D 49:L 12:+
24. Dahm, Mikolaj           2045    4.5  52:L 42:W 38:L 46:D 44:W 39:L 45:W 36:W 13:L
25. Kucypera, Malgorzata    2039    4.5  53:W 12:L 58:L 45:D 47:W 59:W  7:L 38:W 10:L
26. Obiedzinski, Pawel      2035    4.5  54:W  6:L 40:W 13:L 39:D 32:D 49:L 50:D 43:W
27. Jadanowski, Lukasz      2033    6    55:L 43:W 59:D 31:W  7:L 37:D 50:W 46:W 32:W
28. Czartoryski, Pawel      2009    5.5  56:D 50:W 11:L 36:L 45:W 38:W 13:L 39:W 19:W
29. Krzyzanowski, Marcin    2005    6    57:D  1:D  7:D 59:W 14:D 13:D 23:D 12:W 16:W
30. Krajewicz, Pawel        1993    4.5  58:W  9:L  1:L 50:W 55:W 14:D 16:L 37:L 56:W
31. Kaminska, Paulina       1989    4     2:L 44:W 17:D 27:L 46:D 41:L 43:L 54:W 42:W
32. Smola, Michal           1984    5     3:L 47:W 18:L 57:W 58:W 26:D 14:D 22:W 27:L
33. Szymanowska, Lena       1982    4.5   4:L 46:D 50:D 53:W 17:L 49:L 58:W 59:W 34:D
34. Jackowska, Aleksandra   1980    4.5   5:L 49:W 20:W 10:L 19:D 23:L 44:W 17:D 33:D
35. Puczylowski, Marcin     1971    2.5   6:L 48:W 19:L 54:W 21:L 46:L 20:L 56:L 51:D
36. Cieslukowska, Katarzyna 1961    4.5   7:W 14:D 16:L 28:W 22:L 19:D 17:D 24:L 45:W
37. Baturo, Tomasz          1960    5.5   9:L 54:D 56:W 17:D 23:D 27:D 19:D 30:W 21:W
38. Matuszczyk, Przemyslaw  1952    4.5  10:L 51:W 24:W 14:D  8:L 28:L 52:W 25:L 55:W
39. Palacz, Tomasz          1951    4    11:D  8:+ 14:D 18:L 26:D 24:W 12:L 28:L 57:D
40. Andrzejewski, Szymon    1940    3.5  12:L 53:W 26:L  8:L 57:D 58:W 55:L 48:W   : 
41. Hajnrych, Jakub         1935    4.5  13:L  7:L 47:D 56:W 52:W 31:W 22:D 14:L 15:D
42. Przybylowicz, Kazimierz 1935    3    14:L 24:L 49:D 47:L 48:W 56:W 59:D 15:L 31:L
43. Kotermanska, Anna       1913    3.5  15:L 27:L 48:W 21:L 51:W 50:L 31:W 20:D 26:L
44. Golinski, Damian        1859    3    16:L 31:L 51:W 20:W 24:L 55:D 34:L 57:L 47:D
45. Jadanowska, Beata       1834    3.5  17:D 11:L 54:D 25:D 28:L 57:W 24:L 52:W 36:L
46. Major, Boguslaw         1810    4.5  18:L 33:D  8:D 24:D 31:D 35:W 15:W 27:L 20:D
47. Drozdowski, Kacper      1775    3    19:L 32:L 41:D 42:W 25:L 52:L 54:D 58:D 44:D
48. Michalak, Robert                2.5  20:L 35:L 43:L 49:D 42:L   :W 53:W 40:L 58:L
49. Kuzniecow, Genadiy              5    21:L 34:L 42:D 48:D 53:W 33:W 26:W 23:W  8:L
50. Bokiej, Przemyslaw              3.5  22:D 28:L 33:D 30:L 54:W 43:W 27:L 26:D 59:L
51. Baran, Dawid                    2    23:L 38:L 44:L   :W 43:L 54:D 56:L 53:L 35:D
52. Grzesiak, Filip                 2.5  24:W 16:D 22:L  7:L 41:L 47:W 38:L 45:L 53:L
53. Stepien, Piotr                  3    25:L 40:L   :W 33:L 49:L 20:L 48:L 51:W 52:W
54. Jadanowski, Pawel               3    26:L 37:D 45:D 35:L 50:L 51:D 47:D 31:L   :W
55. Milewski, Henryk                3.5  27:W 13:L 21:W  6:L 30:L 44:D 40:W 19:L 38:L
56. Baumann, Dariusz                3.5  28:D 22:L 37:L 41:L   :W 42:L 51:W 35:W 30:L
57. Smolka, Marcin                  4    29:D 17:D 23:L 32:L 40:D 45:L   :W 44:W 39:D
58. Wesolowski, Edgar               3.5  30:L   :W 25:W 15:L 32:L 40:L 33:L 47:D 48:W
59. Wydornik, Robert                4      :W 15:L 27:D 29:L 20:W 25:L 42:D 33:L 50:W
Ranking FIDE
Nr  Zawodnik                Feder Nr syst FIDE Ro FIDE  Pkt  Oczekiw. Zmian*K  Rśr Rosiąg

1.  Jakubowski, Krzysztof   POL   1112848      2483    7.0/9     7.11      -1 2255   2475
2.  Mista, Aleksander       POL   1110381      2474    6.0/9     7.02     -10 2249   2374
3.  Heberla, Bartlomiej     POL   1115120      2447    7.5/9     6.48      10 2277   2550
4.  Stryjecki, Marek        POL   1112708      2418    6.5/9     6.48       0 2255   2421
5.  Walach, Marcin          POL   1107682      2367    7.0/9     5.58      14 2283   2503
6.  Kolago, Marcin          POL   1113330      2297    6.0/8     5.12       9 2197   2390
7.  Wlodarczyk, Oskar       POL   1112090      2271    5.5/8     6.16      -7 2060   2201
8.  Worek, Joanna           POL   1118080      2263    4.5/7     5.04      -5 2097   2199
9.  Matras, Agnieszka       POL   1114581      2238    4.0/7     3.64       4 2224   2274
10. Betkowski, Andrzej      POL   1102036      2217    5.5/9     5.04       5 2172   2252
11. Caba, Tomasz            POL   1123432      2212    5.5/9     5.04       5 2171   2251
12. Amiragov, Dmitry        RUS   4125550      2203    4.0/8     4.80      -8 2127   2127
13. Kubicki, Marek          POL   1102621      2188    4.5/8     4.72      -2 2123   2166
14. Jozwik, Rafal           POL   1109022      2188    5.0/9     6.75     -18 1999   2042
15. Chabiniec, Jan          UKR   14115980     2177    2.5/7     4.55     -21 2070   1968
16. Budrewicz, Krzysztof    POL   1127950      2161    4.5/8     4.40       1 2126   2169
17. Jaroch, Pawel           POL   1124366      2158    4.0/8     5.60     -16 2005   2005
18. Sygulski, Pawel         POL   1128175      2133    6.0/9     3.60      24 2207   2332
19. Kupczyk, Edyta          POL   1118455      2123    3.5/8     4.56     -11 2072   2029
20. Zarebski, Cezary        POL   1111558      2105    2.0/6     3.90     -19 1992   1867
21. Szczepaniec, Stanislaw  POL   1110888      2100    3.5/7     3.22       3 2127   2127
22. Jaroch, Karol           POL   1130609      2073    2.0/6     3.06     -11 2069   1944
23. Zbrzezny, Aleksander    POL   1121898      2050    2.0/5     2.30      -3 2080   2008
24. Dahm, Mikolaj           POL   1133497      2045    4.5/8     5.20      -7 1936   1979
25. Kucypera, Malgorzata    POL   1120000      2039    2.5/6     3.00      -5 2042   1985
26. Obiedzinski, Pawel      POL   1131672      2035    3.0/6     2.88       1 2046   2046
27. Jadanowski, Lukasz      POL   1131613      2033    4.5/6     3.36      11 1988   2181
28. Czartoryski, Pawel      POL   1128590      2009    4.0/7     3.29       7 2032   2082
29. Krzyzanowski, Marcin    POL   1132199      2005    4.5/7     1.75      28 2202   2304
30. Krajewicz, Pawel        POL   1116363      1993    0.5/5     1.30      -8 2178   1812
31. Kaminska, Paulina       POL   1119478      1989    3.0/8     3.92      -9 1998   1911
32. Smola, Michal           POL   1133020      1984    3.0/7     2.59       4 2082   2032
33. Szymanowska, Lena       POL   1129341      1982    1.0/4     1.52      -5 2070   1877
34. Jackowska, Aleksandra   POL   1124676      1980    3.5/8     2.64       9 2103   2060
35. Puczylowski, Marcin     POL   1136330      1971    0.0/5     1.70     -17 2087   1088
36. Cieslukowska, Katarzyna POL   1131931      1961    4.5/9     2.88      16 2096   2096
37. Baturo, Tomasz          POL   1128582      1960    4.0/7     2.17      18 2099   2149
38. Matuszczyk, Przemyslaw  POL   1132202      1952    1.5/6     1.62      -1 2127   1934
39. Palacz, Tomasz          POL   1133551      1951    2.5/7     1.96       5 2118   2016
40. Andrzejewski, Szymon    POL   1127489      1940    0.0/3     0.63      -6 2167   1168
41. Hajnrych, Jakub         POL   1133764      1935    2.5/7     2.03       5 2094   1992
42. Przybylowicz, Kazimierz POL   1132610      1935    0.0/5     1.80     -18 2035   1036
43. Kotermanska, Anna       POL   1126997      1913    1.5/6     1.74      -2 2073   1880
44. Golinski, Damian        POL   1136984      1859    1.5/6     1.80      -3 2009   1816
45. Jadanowska, Beata       POL   1133799      1834    1.0/6     1.26      -3 2066   1793
46. Major, Boguslaw         POL   1135104      1810    4.5/9     1.71      28 2064   2064
47. Drozdowski, Kacper      POL   1136720      1775    2.0/6     1.44       6 1979   1854
48. Michalak, Robert        POL                *       0.0/5                  1973    974
49. Kuzniecow, Genadiy      POL                *       3.5/7                  2049   2049
50. Bokiej, Przemyslaw      POL                *       2.5/7                  2005   1903
51. Baran, Dawid            POL                *       0.5/5                  1949   1583
52. Grzesiak, Filip         POL                *       2.5/8                  2006   1865
53. Stepien, Piotr          POL                *       0.0/4                  2017   1018
54. Jadanowski, Pawel       POL                *       1.5/6                  1927   1734
55. Milewski, Henryk        POL                *       3.5/9                  2054   1974
56. Baumann, Dariusz        POL                *       1.5/7                  1982   1752
57. Smolka, Marcin          POL                *       3.0/8                  1973   1886
58. Wesolowski, Edgar       POL                *       1.5/7                  1984   1754
59. Wydornik, Robert        POL                *       2.0/7                  2039   1881
Ranking PZSzach
Nr  Zawodnik                Ro PZSz Klub                       Pkt   Rśr Rosiąg

1.  Jakubowski, Krzysztof   2483    Hańcza Suwałki            7.0/9 2250   2450
2.  Mista, Aleksander       2474    MLKS Ostródzianka Ostróda 6.0/9 2258   2378
3.  Heberla, Bartlomiej     2447    Hetman Szopienice         7.5/9 2283   2523
4.  Stryjecki, Marek        2418    Rzemiosło Racibórz        6.5/9 2263   2423
5.  Walach, Marcin          2367    KS 23 Górnik Czerwionka   7.0/9 2288   2488
6.  Kolago, Marcin          2297    MLKS Ostródzianka Ostróda 7.0/9 2167   2367
7.  Wlodarczyk, Oskar       2271    OTSZ Ostrów Wielkopolski  6.5/9 2055   2215
8.  Worek, Joanna           2263    PTSz Płock                5.5/8 2094   2227
9.  Matras, Agnieszka       2238    MKSz Rybnik               4.0/7 2226   2276
10. Betkowski, Andrzej      2217    Korona Kraków             5.5/9 2177   2257
11. Caba, Tomasz            2212    LKS Rolnik Róża           5.5/9 2172   2252
12. Amiragov, Dmitry        2203    Kaliningrad               4.0/8 2136   2136
13. Kubicki, Marek          2188    AZS Toruń                 5.5/9 2097   2177
14. Jozwik, Rafal           2188    MLKS Ostródzianka Ostróda 5.0/9 2018   2058
15. Chabiniec, Jan          2177    Lublin                    4.5/9 2025   2025
16. Budrewicz, Krzysztof    2161    Hetman-Pionier Kętrzyn    5.0/9 2097   2137
17. Jaroch, Pawel           2158    BKS Chemik Bydgoszcz      4.5/9 2000   2000
18. Sygulski, Pawel         2133    LKS Rolnik Róża           6.0/9 2200   2320
19. Kupczyk, Edyta          2123    Hetman Szopienice         4.5/9 2051   2051
20. Zarebski, Cezary        2105    MLKS Ostródzianka Ostróda 4.0/9 1976   1936
21. Szczepaniec, Stanislaw  2100    Gdańsk                    4.5/9 2080   2080
22. Jaroch, Karol           2073    UKS MDK nr 5 Bydgoszcz    4.5/9 1988   1988
23. Zbrzezny, Aleksander    2050    Entropia Warszawa         4.0/8 2006   2006
24. Dahm, Mikolaj           2045    Unia Gniewkowo            4.5/9 1934   1934
25. Kucypera, Malgorzata    2039    AZS Politechnika  Wrocław 4.5/9 1969   1969
26. Obiedzinski, Pawel      2035    Hetman Łomża              4.5/9 1992   1992
27. Jadanowski, Lukasz      2033    MLKS Ostródzianka Ostróda 6.0/9 1936   2056
28. Czartoryski, Pawel      2009    UKS Trzydziestka Olsztyn  5.5/9 1983   2063
29. Krzyzanowski, Marcin    2005    MkSz Rybnik               6.0/9 2115   2235
30. Krajewicz, Pawel        1993    MCK Aleksandrów Kujawski  4.5/9 2022   2022
31. Kaminska, Paulina       1989    KKSz Kraków               4.0/9 1991   1951
32. Smola, Michal           1984    LKS Rolnik Róża           5.0/9 2027   2067
33. Szymanowska, Lena       1982    GOK Samborowo             4.5/9 1956   1956
34. Jackowska, Aleksandra   1980    BTSz Białystok            4.5/9 2085   2085
35. Puczylowski, Marcin     1971    UKS Trzydziestka Olsztyn  2.5/9 1991   1831
36. Cieslukowska, Katarzyna 1961    MLKS Czarni Olecko        4.5/9 2082   2082
37. Baturo, Tomasz          1960    UKS Trzydziestka Olsztyn  5.5/9 2026   2106
38. Matuszczyk, Przemyslaw  1952    MKSZ Rybnik               4.5/9 2011   2011
39. Palacz, Tomasz          1951    MLKS Unia Gniewkowo       3.0/8 2064   1975
40. Andrzejewski, Szymon    1940    UKS Gedanensis Gdańsk     3.5/8 1971   1927
41. Hajnrych, Jakub         1935    Junior Lubin              4.5/9 2020   2020
42. Przybylowicz, Kazimierz 1935    TKKF Rafineria Gdańska    3.0/9 1982   1862
43. Kotermanska, Anna       1913    UKS Trzydziestka Olsztyn  3.5/9 2005   1925
44. Golinski, Damian        1859    MUKS Na Pięterku Poznań   3.0/9 1931   1811
45. Jadanowska, Beata       1834    MLKS Ostródzianka Ostróda 3.5/9 1966   1886
46. Major, Boguslaw         1810    MOK 64 Biała  Podlaska    4.5/9 2051   2051
47. Drozdowski, Kacper      1775    Apator Toruń              3.0/9 1905   1785
48. Michalak, Robert        2100    Maraton łomża             1.5/8 1952   1730
49. Kuzniecow, Genadiy      2007    Kaliningrad               5.0/9 2025   2065
50. Bokiej, Przemyslaw      1800    Łączność Bydgoszcz        3.5/9 1944   1864
51. Baran, Dawid            1800    UKS Trzydziestka Olsztyn  1.0/8 1883   1616
52. Grzesiak, Filip         1800    Polonia Warszawa          2.5/9 1965   1805
53. Stepien, Piotr          1800    MKSZ Rybnik               2.0/8 1953   1775
54. Jadanowski, Pawel       1800    MLKS Ostródzianka Ostróda 2.0/8 1885   1707
55. Milewski, Henryk        1800    Brodnica                  3.5/9 2029   1949
56. Baumann, Dariusz        1800    Łączność Bydgoszcz        2.5/8 1942   1808
57. Smolka, Marcin          1800    MKSz Rybnik               3.0/8 1953   1865
58. Wesolowski, Edgar       1800    Na Pięterku Poznań        2.5/8 1977   1843
59. Wydornik, Robert        1800    Maraton Łódż              3.0/8 1986   1897

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking FIDE | Ranking PZSzach |

góra