Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
WARMIŃSKO-MAZURSKI FESTIWAL SZACHOWY
Ostróda 6-12.08.2005
Turniej Otwarty - O
| Turniej Błyskawiczny | Turniej Główny - F | Turniej Młode Talenty - J |

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

wyniki
Mc Zawodnik                  Ro PZSz Klub                        Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  Opaliński, Sebastian (2)  2000    GOK Samborowo               7       37.0  47.5   32.5
2  Żądło, Tomasz (4)         2000    UKS GIM 2 Tomaszów Lubelski 7       34.5  44.5   35.0
3  Kuban, Wiesław (11)       1800    GOK Samborowo               6.5     38.0  49.5   36.0
4  Hajnrych, Marian (14)     1600    Junior Lubin                5.5     36.0  43.0   28.0
5  Opaliński, Patryk (8)     1800    GOK Samborowo               5.5     35.5  45.5   27.0
6  Kuznetsova, Natalia (12)  1790    Caissa Kaliningrad          5.5     34.0  44.0   29.5
7  Opaliński, Krzysztof (10) 1800    GOK Samborowo               5       33.5  43.5   24.5
8  Andrearczyk, Paweł (6)    1800    Zakrzewo-Start Elbląg       5       31.0  38.0   23.5
9  Oszmian, Natalia (5)      1800    GOK Samborowo               5       30.5  37.5   23.5
10 Malec, Radosław (1)       2000    GOK Samborowo               4.5     37.0  48.0   24.0
11 Siwoń, Zbigniew (3)       2000    Zakrzewo-Start Elbląg       4.5     35.5  44.5   23.0
12 Ciepłowski, Tomasz (7)    1800    Zakrzewo-Start Elbląg       4.5     28.0  35.0   21.0
13 Galinowski, Łukasz (15)   1600    UKS Trzydziestka Olsztyn    4       27.0  32.5   15.5
14 Gorlik, Dariusz (17)      1400    UKS Trzydziestka Olsztyn    3.5     29.5  36.5   18.5
15 Budkiewicz, Lucyna (13)   1600    Unia Gniewkowo              3       29.5  36.5   14.0
16 Orłowski, Mirosław (9)    1800    MLKS Ostródzianka Ostróda   3       28.0  35.0   19.5
17 Wonderzy, Łukasz (16)     1600    UKS Trzydziestka Olsztyn    2       27.5  32.5   10.0
18 Dejna, Mirosław (18)      1400    Debiut Lubawa               0       28.0  35.5    0.0
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik             Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1  Opaliński, Sebastian 2000    7     3:L 14:W 12:W 11:W  4:W  2:D  6:D  9:W  5:W
2  Żądło, Tomasz        2000    7    15:W 16:D 10:W  3:D  9:W  1:D  8:W  5:D  7:W
3  Kuban, Wiesław       1800    6.5   1:W  8:W  4:W  2:D  7:W  6:D  5:L 10:D 11:W
4  Hajnrych, Marian     1600    5.5   9:W 12:W  3:L  6:W  1:L  5:L 18:W 11:D 10:W
5  Opaliński, Patryk    1800    5.5  14:L 15:W 11:L 13:W 12:W  4:W  3:W  2:D  1:L
6  Kuznetsova, Natalia  1790    5.5  11:W 10:D 16:W  4:L  8:W  3:D  1:D  7:L 15:W
7  Opaliński, Krzysztof 1800    5    10:L 13:W  9:D 16:W  3:L  8:D 15:W  6:W  2:L
8  Andrearczyk, Paweł   1800    5    13:W  3:L 14:D 10:W  6:L  7:D  2:L 17:W 18:W
9  Oszmian, Natalia     1800    5     4:L 18:W  7:D 14:W  2:L 10:D 16:W  1:L 17:W
10 Malec, Radosław      2000    4.5   7:W  6:D  2:L  8:L 11:W  9:D 13:W  3:D  4:L
11 Siwoń, Zbigniew      2000    4.5   6:L 17:W  5:W  1:L 10:L 14:W 12:W  4:D  3:L
12 Ciepłowski, Tomasz   1800    4.5  17:W  4:L  1:L 15:W  5:L 18:W 11:L 13:D 14:W
13 Galinowski, Łukasz   1600    4     8:L  7:L 18:W  5:L 17:D 15:W 10:L 12:D 16:W
14 Gorlik, Dariusz      1400    3.5   5:W  1:L  8:D  9:L 16:D 11:L 17:D 18:W 12:L
15 Budkiewicz, Lucyna   1600    3     2:L  5:L 17:W 12:L 18:W 13:L  7:L 16:W  6:L
16 Orłowski, Mirosław   1800    3    18:W  2:D  6:L  7:L 14:D 17:W  9:L 15:L 13:L
17 Wonderzy, Łukasz     1600    2    12:L 11:L 15:L 18:W 13:D 16:L 14:D  8:L  9:L
18 Dejna, Mirosław      1400    0    16:L  9:L 13:L 17:L 15:L 12:L  4:L 14:L  8:L
Ranking PZSzach
Nr  Zawodnik             Ro PZSz Klub                         Pkt   Rśr Rosiąg

1.  Malec, Radosław      2000    GOK Samborowo               4.5/9 1819   1819
2.  Opaliński, Sebastian 2000    GOK Samborowo               7.0/9 1799   1999
3.  Siwoń, Zbigniew      2000    Zakrzewo-Start Elbląg       4.5/9 1779   1779
4.  Żądło, Tomasz        2000    UKS GIM 2 Tomaszów Lubelski 7.0/9 1840   2040
5.  Oszmian, Natalia     1800    GOK Samborowo               5.0/9 1740   1780
6.  Andrearczyk, Paweł   1800    Zakrzewo-Start Elbląg       5.0/9 1719   1759
7.  Ciepłowski, Tomasz   1800    Zakrzewo-Start Elbląg       4.5/9 1680   1680
8.  Opaliński, Patryk    1800    GOK Samborowo               5.5/9 1760   1840
9.  Orłowski, Mirosław   1800    MLKS Ostródzianka Ostróda   3.0/9 1679   1559
10. Opaliński, Krzysztof 1800    GOK Samborowo               5.0/9 1799   1839
11. Kuban, Wiesław       1800    GOK Samborowo               6.5/9 1859   2019
12. Kuznetsova, Natalia  1790    Caissa Kaliningrad          5.5/9 1819   1899
13. Budkiewicz, Lucyna   1600    Unia Gniewkowo              3.0/9 1719   1599
14. Hajnrych, Marian     1600    Junior Lubin                5.5/9 1799   1879 II
15. Galinowski, Łukasz   1600    UKS Trzydziestka Olsztyn    4.0/9 1720   1680
16. Wonderzy, Łukasz     1600    UKS Trzydziestka Olsztyn    2.0/9 1680   1480
17. Gorlik, Dariusz      1400    UKS Trzydziestka Olsztyn    3.5/9 1740   1660 III
18. Dejna, Mirosław      1400    Debiut Lubawa               0.0/9 1640   1280

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

góra