Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
WARMIŃSKO-MAZURSKI FESTIWAL SZACHOWY
Ostróda 6-12.08.2005
OTWARTY TURNIEJ BŁYSKAWICZNY
7.08.2005
| Turniej Główny - F | Turniej Otwarty - O | Turniej Młode Talenty - J|
wyniki
Mc Zawodnik                   Feder Ro PZSz Pkt ¦r-Buch. Buch. Progr.
1  Heberla, Bartłomiej (2)          2447    11      57.5  71.5   66.0
2  Budrewicz, Krzysztof (7)   j     2161    9       57.5  72.5   53.0
3  Mi¶ta, Aleksander (1)            2474    8       59.0  75.0   51.5
4  D±browski, Wojciech (3)          2242    7.5     56.0  71.0   43.5
5  Matras, Agnieszka (4)      k     2238    7       59.5  75.5   43.0
6  Jaroch, Paweł (8)                2158    7       58.0  72.0   42.5
7  Amiragov, Dmitry (5)             2203    6.5     54.0  69.0   42.0
8  Andrearczyk, Paweł (25)    j     1800    6.5     45.0  53.0   30.0
9  Obiedziński, Paweł (11)          2035    6       57.0  72.0   40.0
10 Bokiej, Przemysław (24)    m     1800    6       54.0  63.0   39.0
11 Kuzniecov, Genadij (20)          2007    6       49.5  62.0   33.0
12 Kotermańska, Anna (17)     k     1913    6       49.0  58.0   30.5
13 Tarach, Dorota (27)        m     1600    6       48.5  56.5   29.0
14 Krajewicz, Paweł (14)            1993    6       46.5  56.5   31.5
15 KaĽmierczak, Rafał (6)           2191    5.5     59.5  75.5   41.5
16 Jaroch, Karol (10)         j     2073    5.5     51.5  63.5   33.5
17 Czartoryski, Paweł (13)          2009    5.5     50.0  63.5   37.0
18 Szymanowska, Lena (15)     k     1982    5.5     46.0  56.5   34.5
19 Daniszkowicz, Bohdan (18)  o     1842    5.5     44.5  56.5   28.0
20 Hajnrych, Jakub (16)       j     1935    5       53.5  67.5   38.0
21 Yashkin, Oleg (26)         m     1790    5       51.0  61.5   35.0
22 Szczepaniec, Stanisław (9) o     2100    5       49.0  59.5   34.0
23 Michalak, Robert (19)            2100    5       48.5  60.0   32.0
24 Borawski, Ryszard (22)           2000    5       47.5  57.5   32.0
25 Savinov, Maxim (28)        m     1600    5       37.0  44.0   18.0
26 Woliński, Sebastian (23)         2000    4       46.0  56.5   24.0
27 Jędra, Waldemar (12)             2031    4       45.0  53.5   28.0
28 Siwoń, Zbigniew (21)             2000    4       38.5  46.0   23.0
29 Major, Grzegorz (32)       m     1400    3       36.5  43.5   19.0
30 Chmielewski, Michał (29)   m     1600    2.5     39.0  46.0    7.0
31 Dejna, Mirosław (31)             1400    1.5     40.5  47.5   10.0
32 Shakmatov, Vladislav (30)  m     1600    1       42.0  50.0    7.0
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik               Feder Ro FIDE  1    2    3    4    5    6    7    8    9   10   11  
1  Heberla, Bartłomiej          2447    19:W  9:W  2:W  4:W  3:W 20:W  7:W  5:W 15:W 17:W 11:W
2  Budrewicz, Krzysztof   j     2161    26:W 14:W  1:L 18:W 15:D  4:W  3:W  9:W 21:W  5:W  6:D
3  Mi¶ta, Aleksander            2474    12:W 16:W 15:W 20:W  1:L  5:W  2:L 21:W  4:D  6:D  7:W
4  D±browski, Wojciech          2242    23:W 27:W  6:W  1:L 20:L  2:L 19:W 24:W  3:D 15:W 10:W
5  Matras, Agnieszka      k     2238    11:L  8:W 17:W 16:W  6:W  3:L 20:W  1:L 10:W  2:L  9:W
6  Jaroch, Paweł                2158    10:W 11:W  4:L 24:W  5:L  9:L 13:W  7:W 23:W  3:D  2:D
7  Amiragov, Dmitry             2203    28:W 17:D 20:L 14:W 10:W 15:W  1:L  6:L 16:W 18:W  3:L
8  Andrearczyk, Paweł     j             22:L  5:L 32:W 12:D 14:W 21:L 26:L 19:W 28:W 27:W 15:W
9  Obiedziński, Paweł           2035    13:W  1:L 28:W 15:L 11:W  6:W 10:W  2:L 17:L 23:W  5:L
10 Bokiej, Przemysław     m              6:L 31:W 12:W 22:W  7:L 16:W  9:L 14:W  5:L 21:W  4:L
11 Kuzniecov, Genadij                    5:W  6:L 16:L 13:W  9:L 19:L 30:W 31:W 27:W 12:W  1:L
12 Kotermańska, Anna      k     1913     3:L 21:W 10:L  8:D 26:D 13:L 25:W 32:W 22:W 11:L 17:W
13 Tarach, Dorota         m              9:L 19:W 18:L 11:L 25:W 12:W  6:L 17:L 26:W 32:W 24:W
14 Krajewicz, Paweł             1993    32:W  2:L 26:D  7:L  8:L 25:W 29:W 10:L 24:W 19:D 23:W
15 KaĽmierczak, Rafał           2191    24:W 18:W  3:L  9:W  2:D  7:L 17:W 22:W  1:L  4:L  8:L
16 Jaroch, Karol          j     2073    21:W  3:L 11:W  5:L 19:W 10:L 24:L 26:W  7:L 22:W 18:D
17 Czartoryski, Paweł           2009    30:W  7:D  5:L 26:W 22:L 27:W 15:L 13:W  9:W  1:L 12:L
18 Szymanowska, Lena      k     1982    31:W 15:L 13:W  2:L 24:W 22:L 23:L 30:W 20:W  7:L 16:D
19 Daniszkowicz, Bohdan   o     1842     1:L 13:L 30:W 29:W 16:L 11:W  4:L  8:L 31:W 14:D 32:W
20 Hajnrych, Jakub        j     1935    29:W 22:W  7:W  3:L  4:W  1:L  5:L 23:L 18:L 24:L 28:W
21 Yashkin, Oleg          m             16:L 12:L 31:W 23:W 27:W  8:W 22:W  3:L  2:L 10:L 25:L
22 Szczepaniec, Stanisław o     2100     8:W 20:L 23:W 10:L 17:W 18:W 21:L 15:L 12:L 16:L 27:W
23 Michalak, Robert                      4:L 25:W 22:L 21:L 28:W 26:W 18:W 20:W  6:L  9:L 14:L
24 Borawski, Ryszard                    15:L 30:W 27:W  6:L 18:L 29:W 16:W  4:L 14:L 20:W 13:L
25 Savinov, Maxim         m             27:L 23:L 29:L 32:W 13:L 14:L 12:L 28:W 30:W 31:W 21:W
26 Woliński, Sebastian                   2:L 29:W 14:D 17:L 12:D 23:L  8:W 16:L 13:L 30:L 31:W
27 Jędra, Waldemar              2031    25:W  4:L 24:L 28:W 21:L 17:L 32:W 29:W 11:L  8:L 22:L
28 Siwoń, Zbigniew                       7:L 32:W  9:L 27:L 23:L 30:W 31:W 25:L  8:L 29:W 20:L
29 Major, Grzegorz        m             20:L 26:L 25:W 19:L 31:W 24:L 14:L 27:L 32:W 28:L 30:L
30 Chmielewski, Michał    m             17:L 24:L 19:L 31:D 32:L 28:L 11:L 18:L 25:L 26:W 29:W
31 Dejna, Mirosław                      18:L 10:L 21:L 30:D 29:L 32:W 28:L 11:L 19:L 25:L 26:L
32 Shakmatov, Vladislav   m             14:L 28:L  8:L 25:L 30:W 31:L 27:L 12:L 29:L 13:L 19:L
góra