Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Międzynarodowy Regionalny Turniej Szachowy
z okazji 25 rocznicy powstania
KSz SM "Budowlani" w Bartoszycach

Bartoszyce 2.10.2005
| komunikat | wyniki | pliki turniejowe |
Tabela Wyników
Mc Zawodnik                    Ro FIDE Ro PZSz Pkt ¦r-Buch. Buch. Progr.

1  SHKAPENKO, Pavel (4)        2359    2359    7.5     39.5  50.5   39.0
2  HEBERLA, Bartłomiej (1)     2447    2447    7       43.0  54.5   37.0
3  LUKINOV, Petr (5)           2327    2327    6.5     41.0  53.5   37.0
4  GOVASHELISHVILI, Genady (3) 2389    2389    6.5     40.5  52.0   34.5
5  GORIN, Leonid (2)           2443    2433    6.5     39.5  50.5   33.5
6  MALCZYK, Jakub (17)         2016    2016    6.5     35.5  45.0   31.5
7  BUDREWICZ, Krzysztof (13)   2121    2121    6       42.0  54.0   33.0
8  IVANOV, Andrey (6)          2231    2231    6       39.0  49.5   32.5
9  KRZEWSKI, Dariusz (8)       2195    2195    6       32.5  41.5   30.0
10 TERTEL, Krzysztof (27)              2000    6       30.5  39.0   23.0
11 KUZIN, Eduard (12)          2168    2168    5.5     37.0  47.0   28.5
12 PLESIUK, Andrzej (10)       2181    2181    5.5     34.5  43.0   30.5
13 JÓ¬WIK, Rafał (9)           2188    2188    5.5     31.0  40.5   27.5
14 BATURO, Tomasz (16)         2030    2030    5       34.0  43.5   27.0
15 JADANOWSKI, Łukasz (14)     2033    2003    5       33.0  43.0   26.5
16 CZAJKOWSKI, Alan (40)               1800    5       32.5  42.5   25.0
17 PLESIUK, Jan (20)                   2200    5       32.0  40.5   24.0
18 MARZEC, Krzysztof (25)              2000    5       31.5  40.0   24.5
19 TYMOSZCZUK, Krzysztof (26)          2000    5       29.5  40.0   22.0
20 BADOWSKI, Józef (22)                2000    5       26.5  33.0   21.0
21 SZACHT, Egbert (11)         2177    2177    4.5     36.5  46.0   27.5
22 JACYNA, Dariusz (35)                1800    4.5     30.5  40.0   18.0
23 KAZIMIERCZAK, Roman (30)            1801    4.5     30.5  38.5   19.5
24 KA¬MIERCZAK, Grzegorz (36)          1800    4.5     25.0  31.0   14.5
25 KRESTIANOVA, Tatiana (7)    2215    2215    4       38.0  49.0   25.5
26 GULA, Andrzej (15)          2030    2030    4       37.5  49.0   25.0
27 TYMOSZCZUK, Marek (28)              2000    4       33.0  42.5   21.0
28 JADANOWSKA, Beata (19)      1834    1834    4       31.5  40.5   22.0
29 LIPIEJKO, Artur (37)                1800    4       30.5  38.5   21.0
30 DANISZKOWICZ, Bohdan (18)   1842    1842    4       30.0  37.5   20.0
31 WIELICZKO, Marek (23)               2000    4       27.5  36.5   19.0
32 JADANOWSKI, Paweł (38)              1800    4       26.5  33.5   15.0
33 KACZMAREK, Arkadiusz (32)           1800    3.5     36.5  44.0   22.5
34 ONUFRIJUK, Benedykt (24)            2000    3.5     28.0  36.5   15.5
35 ROMAN, Marek (29)                   2000    3.5     26.0  32.0   12.5
36 KWIATKOWSKI, Jan (33)               1800    3.5     23.5  29.0   16.0
37 MATUSZEWICZ, Ryszard (39)           1800    3       28.5  36.0   14.0
38 TARACH, Dorota (41)                 1602    3       27.5  35.5   14.0
39 AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz (34)         1800    3       20.5  27.0   11.0
40 OLOBRY, Zbigniew (31)               1800    3       20.0  26.5   13.0
41 STEMPKA, Jerzy (21)                 2000    2       29.0  36.0   16.0
42 BANA¦, Józef (42)                   1600    2       28.0  37.0   14.0
43 SIELAWO, Adam (44)                  1200    1       23.5  29.5    1.0
44 SIELAWO, Urszula (43)               1250    1       22.0  27.5    5.0
Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik                Feder Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  HEBERLA, Bartłomiej           2447    7    23:W 12:W  8:W  4:L  6:W  5:W  3:W  2:L 13:W
2.  GORIN, Leonid                 2433    6.5  24:W 13:L 28:W 15:W  3:D  9:W 17:W  1:W  4:L
3.  GOVASHELISHVILI, Genady       2389    6.5  25:W 14:W 10:W  6:D  2:D  4:D  1:L  7:W 12:W
4.  SHKAPENKO, Pavel              2359    7.5  26:W 15:W  7:W  1:W  5:D  3:D 13:D 16:W  2:W
5.  LUKINOV, Petr                 2327    6.5  27:W 16:W 20:W 13:W  4:D  1:L 10:W 12:D  6:D
6.  IVANOV, Andrey                2231    6    28:W 17:W 11:W  3:D  1:L 13:L 32:W 25:W  5:D
7.  KRESTIANOVA, Tatiana          2215    4    29:W 18:W  4:L 17:L 14:W 25:D  8:D  3:L 26:L
8.  KRZEWSKI, Dariusz             2195    6    30:W 19:W  1:L 21:W 11:D 17:L  7:D 37:W 16:W
9.  JÓ¬WIK, Rafał                 2188    5.5  31:W 20:L 23:W 18:W 10:D  2:L 16:L 32:W 15:W
10. PLESIUK, Andrzej              2181    5.5  32:W 21:W  3:L 19:W  9:D 11:W  5:L 13:L 30:W
11. SZACHT, Egbert                2177    4.5  33:W 22:W  6:L 20:W  8:D 10:L 14:L 23:W 27:L
12. KUZIN, Eduard                 2168    5.5  34:W  1:L 13:D 40:D 22:W 19:W 15:W  5:D  3:L
13. BUDREWICZ, Krzysztof          2121    6    35:W  2:W 12:D  5:L 40:W  6:W  4:D 10:W  1:L
14. JADANOWSKI, Łukasz            2003    5    36:W  3:L 30:W 32:D  7:L 18:W 11:W 17:L 25:D
15. GULA, Andrzej                 2030    4    37:W  4:L 25:W  2:L 23:W 26:W 12:L 27:L  9:L
16. BATURO, Tomasz                2030    5    38:W  5:L 32:L 30:W 42:W 28:W  9:W  4:L  8:L
17. MALCZYK, Jakub                2016    6.5  39:W  6:L 27:W  7:W 32:D  8:W  2:L 14:W 40:W
18. DANISZKOWICZ, Bohdan          1842    4    40:W  7:L 42:W  9:L 26:L 14:L 38:W 28:L 34:W
19. JADANOWSKA, Beata             1834    4    41:W  8:L 33:W 10:L 37:W 12:L 25:L 20:L 39:W
20. PLESIUK, Jan                  2200    5    42:W  9:W  5:L 11:L 28:L 38:W 27:L 19:W 37:W
21. STEMPKA, Jerzy                2000    2    43:W 10:L 37:W  8:L 25:L 27:L 30:L 31:L 44:L
22. BADOWSKI, Józef               2000    5    44:W 11:L 40:L 31:W 12:L 37:L 39:W 41:W 28:W
23. WIELICZKO, Marek              2000    4     1:L 34:W  9:L 33:W 15:L 42:W 37:L 11:L 41:W
24. ONUFRIJUK, Benedykt           2000    3.5   2:L 35:D 29:D 37:L 34:W 33:D 40:L 36:L 42:W
25. MARZEC, Krzysztof             2000    5     3:L 36:W 15:L 38:W 21:W  7:D 19:W  6:L 14:D
26. TYMOSZCZUK, Krzysztof         2000    5     4:L 37:L 35:W 39:W 18:W 15:L 28:W 40:L  7:W
27. TERTEL, Krzysztof             2000    6     5:L 38:W 17:L 42:L 35:W 21:W 20:W 15:W 11:W
28. TYMOSZCZUK, Marek             2000    4     6:L 39:W  2:L 41:W 20:W 16:L 26:L 18:W 22:L
29. ROMAN, Marek                  2000    3.5   7:L 40:L 24:D 35:L 38:L 44:W 42:W 33:W 36:L
30. KAZIMIERCZAK, Roman           1801    4.5   8:L 41:W 14:L 16:L 36:D 39:W 21:W 35:W 10:L
31. OLOBRY, Zbigniew              1800    3     9:L 42:L 44:W 22:L 39:L 43:W 41:L 21:W 38:L
32. KACZMAREK, Arkadiusz          1800    3.5  10:L 43:W 16:W 14:D 17:D 40:D  6:L  9:L 35:L
33. KWIATKOWSKI, Jan              1800    3.5  11:L 44:W 19:L 23:L 41:W 24:D 35:L 29:L 43:W
34. AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz        1800    3    12:L 23:L 39:L 43:W 24:L 41:L 44:W 42:W 18:L
35. JACYNA, Dariusz               1800    4.5  13:L 24:D 26:L 29:W 27:L 36:W 33:W 30:L 32:W
36. KA¬MIERCZAK, Grzegorz         1800    4.5  14:L 25:L 41:L 44:W 30:D 35:L 43:W 24:W 29:W
37. LIPIEJKO, Artur               1800    4    15:L 26:W 21:L 24:W 19:L 22:W 23:W  8:L 20:L
38. JADANOWSKI, Paweł             1800    4    16:L 27:L 43:W 25:L 29:W 20:L 18:L 44:W 31:W
39. MATUSZEWICZ, Ryszard          1800    3    17:L 28:L 34:W 26:L 31:W 30:L 22:L 43:W 19:L
40. CZAJKOWSKI, Alan              1800    5    18:L 29:W 22:W 12:D 13:L 32:D 24:W 26:W 17:L
41. TARACH, Dorota                1602    3    19:L 30:L 36:W 28:L 33:L 34:W 31:W 22:L 23:L
42. BANA¦, Józef                  1600    2    20:L 31:W 18:L 27:W 16:L 23:L 29:L 34:L 24:L
43. SIELAWO, Urszula              1250    1    21:L 32:L 38:L 34:L 44:W 31:L 36:L 39:L 33:L
44. SIELAWO, Adam                 1200    1    22:L 33:L 31:L 36:L 43:L 29:L 34:L 38:L 21:W

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra