Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Szachy na Warmii i Mazurach

poprzedni rok 2015 nastepny rok
turniej grand-prix województwa warminsko-mazurskiegoGrand-Prix województwa warminsko-mazurskiego w szachach szybkich w 2015 roku
puchar Olsztyna Puchar Olsztyna w szachach klasycznych w 2015 roku
liga szkolna województwa warmińsko-mazurskiego w szachach szybkich Liga szkolna województwa warmińsko-mazurskiego w szachach szybkich 2015/16
ostródzka liga szkolna w szachach szybkich Ostródzka Liga szkolna w szachach szybkich 2015/16

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów 2015

17-19.04 Olecko IMWJ do 9 lat; wyniki: dziewczęta, chlopcy
30-31.05 Olecko IMWJ do 7 lat; wyniki
4-7.06 Klewki/k.Olsztyna IMWJ 10-19 lat; zgłoszenia; wyniki: C11 , C13 , C15+C17+C19 , D11+D13+D15+D17

Mistrzostwa Województwa W-M SZS w Szachach Drużynowych Szkół - Ostróda

24.02 - Szkoły Podstawowe; wyniki
25.02 - Gimnazja; wyniki
26.02 - Szkoły Ponadgimnazjalne; wyniki

Eliminacje Strefowe MA+WM do OOM w SU i MPM'2016 Bęsia 11-16.10

wyniki: dziewczęta: D9, D11, D13; chłopcy: C9, C11, C13
Awans wywalczyły tylko dziewczęta.
Do MPM'2016: Anna Maślewska i Zofia Kołbyko.
Do OOM w SU'2016: Lena Zarębska, Hanna Trzaskowska, Dorota Bartkowska.

Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików MA+WM Bęsia 16-18.10

wyniki: dziewczęta, chłopcy

Pozostałe turnieje w województwie

26-31.01 - Olsztyn - Ferie z szachami; wyniki: Open A, Grupa B, Grupa C
3.02 - Olsztyn - ZIMA Z SZACHAMI 2015 - TURNIEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY; wyniki: Grupa II, Grupa III
7.02 - Ostróda - na V i IV kategorie; wyniki
7-8.02 - Ostróda - na III i II kategorię; wyniki,
11.04 - MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY RUCIANE-NIDA W SZACHACH SZYBKICH; wyniki
18.04 - Mistrzostwa Ostródy w szachach - Memoriał Józefa Babiaka; wyniki
16-17.05 - Ostróda - Majówka - Festyn Rodzinny; wyniki: Mistrzostwa Ostródy Przedszkolaków 2015 , Młode Talenty klasy I-II P30 , Szachowe Nadzieje klasy I-VI P60 , Turniej z seniorami
23.05 - II Mistrzostwa dla Przedszkolaków Miasta Olsztyna 2015; wyniki
23.05 - Otwarte Mistrzostwa UKS Salos Ełk juniorów w szachach szybkich P-30; wyniki
20.06 -Ostróda - Bajkolandia 2015; wyniki ;
28.06-5.07 O puchar Burmistrza Ostródy; serwis turniejowy
28.06-2.07 O puchar Wójta Ostródy; serwis turniejowy
4-5.07 - Ostróda - Szachowe Nadzieje: do 8 lat , do 10 lat , do 12 lat , do 14 lat
4.07 - Ostróda - Blitz; serwis turniejowy
18-19.07 - Wydminy; MTSz o Puchar Wojta Gminy Wydminy: klasyfikacyjny do 1700 PZSzach
28.07-2.08 Turniej Szachowy Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2015; wyniki: OPEN A FIDE , OPEN B Junior
1-8.08 - Ostróda - 39th World Chess Solving Championship; oficjalna strona
15-16.08 - Festiwal Szachowy Wilkasy 2015: klasyfikacyjny do 1700 PZSzach
19-27.09 - Łajs; XXX Puchar Grunwaldu; serwis turniejowy
27.09 - Giżycko; Weterani przy szachownicy: serwis turniejowy
14.11 - Olsztyn - IV OTWARTE MISTRZOSTWA OLSZTYNA EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ; dziewczęta, chłopcy,
14.11 - Ostróda - na V i IV kategorie; wyniki
14-15.11 - Ostróda - na III i II kategorię; wyniki,
18-20.11 - Elbląg - V otwarte mistrzostwa MDK w szachach klasycznych; wyniki,
5.12 - Olsztyn - Turniej Mikołajkowy - Szalony Krasnolud; wyniki,
6.12 - Olsztyn - Szachiści graja dla Polonii - Turniej Mikołajkowy; szkoły podstawowe , gimnazja i średnie ,
6.12 - Ostróda - TURNIEJ SZACHOWY W RAMACH KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO-BAJKOWY MIKOŁAJ ; wyniki,
27-30.12 - XVIII Kętrzyński Festiwal Szachowy; wyniki: OPEN A, OPEN B, OPEN C; dofinansowanie

Turnieje poza województwem, w których startowali zawodnicy z klubów W-MZSzach

Mistrzostwa Polski

FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW do 10 lat Jastrzębia Góra 1-8.03

wyniki: chłopcy; dziewczęta

Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18 Karpacz 15-22.03

oficjalna strona; wyniki: D16(11.Anita Daliga, 26. Aleksandra Wierzbowska); C16 (2.Igor Janik)

IV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Suwałki 8-14.04.

oficjalna strona; wyniki: D12 ; D14 ; C12 ; C14

Puchar Polski Młodzików do 8 lat Poronin 30.04-3.05

wyniki: chłopcy ; dziewczęta

Mistrzostwa Polski Szkół Ustroń maj 2015

oficjalna strona
11-14.05 Szkoły Podstawowe; 9. SP nr10 w Olsztynie, 14. SP nr 1 w Kętrzynie; wyniki ; 11pkt. z 11 Jakub Zółkiewski

MPJ w szachach szybkich i błyskawicznych 2015 Katowice 6-9.08

oficjalna strona mistrzostw
6-8.08 szybkie; serwisy turniejowe:
dziewczęta: D08, D10, D12, D14, D16, D18; chłopcy: C08, C10, C12, C14, C16 1.Igor Janik, C18
8-9.08 błyskawiczne; serwisy turniejowe:
dziewczęta: D08, D10, D12, D14, D16, D18; chłopcy: C08, C10, C12, C14, C16 1.Igor Janik, C18

Półfinały MP Juniorów Szklarska Poręba 8-14.11

dziewczęta: D9(2. Wiktoria Sobieraj), D17(5. Aleksandra Wierzbowska),
chłopcy: C9(19. Jan Marcinkowski), C15(9. Michał Trendowski, 23. Artur Hrymowicz),
oficjalna strona; przyznane dofinansowanie (+zasady)

pozostałe

1-07.02 - Jastrzębia Góra - III MFSz GWIAZDA PÓŁNOCY; wyniki Open, Do lat 14, Do lat 10, Blitz FIDE
30.05 - IV Turniej o Puchar Burmistrza Brodnicy; wyniki
31.05-5-06 Chotowa; Złota Wieża - finał centralny; serwis turniejowy
9-16.07 Kowalewo Pomorskie - XXII MTSz; oficjalna strona
10-18.07 - Warszawa - XV Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Mieczysława Najdorfa; oficjalna strona
10-20.08 - Łancut - Wakacje z szachami; oficjalna strona
19-27.08 - Czechy; European Union Youth Championship; U12
21-30.09 - Chorwacja; Mistrzostwa Europy Juniorów; strona mistrzostw; startowali: Anita Daliga, Igor Janik
24-28.10 Francja - Chateauroux; 16 Open Internacional D`Echecs de I`Indre; Serwis turniejowy; strona klubowa;
25.10-5.11 Grecja - Chalkidiki; FIDE World Youth & Cadets Chess Championships; oficjalna strona; wyniki Polaków
poprzedni rok góra nastepny rok

zmodyfikowany przez AG 2015-12-31 18:30:46