Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Szachy na Warmii i Mazurach

poprzedni rok 2016 nastepny rok
turniej grand-prix województwa warminsko-mazurskiegoGrand-Prix województwa warminsko-mazurskiego w szachach szybkich w 2016 roku
liga szkolna województwa warmińsko-mazurskiego w szachach szybkich Olsztyn Liga Szkolna - Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w szachach szybkich 2015/16
ostródzka liga szkolna w szachach szybkich Ostróda Liga szkolna w szachach szybkich 2015/16
liga szkolna województwa warmińsko-mazurskiego w szachach szybkich Olsztyn Liga Szkolna - Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w szachach szybkich 2016/17
liga szkolna Szalonego Krasnoluda Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda 2016/17
ostródzka liga szkolna w szachach szybkich Ostróda Liga szkolna w szachach szybkich 2016/17

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych MPJ do 12 i 14 lat

1.05-7.05 Olecko; serwisy: D12 6. Lena Zarębska, 10. Lidia Czarnecka, 22. Hanna Trzaskowska; D14; C12; C14;
Portal Olecko - otwarcie; WAMA SPORT;

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów 2016

23.04 - Działdowo; IMWJ do 7 lat; wyniki
26-29.05 - Leśne Wrota; serwisy: C9, D9, C11, D11, C13, D13+D15, C15, D17+C17+C19

Mistrzostwa Województwa W-M SZS w Szachach Drużynowych Szkół - Ostróda

9.03 Szkoły Podstawowe; komunikat , wyniki
10.03 Gimnazja; komunikat , wyniki
11.03 Szkoły Ponadgimnazjalne; komunikat , wyniki

Mistrzostwa Województwa W-M SZS w Szachach Drużynowych

5.12 - Ostróda; Szkoły Podstawowe , komunikat
7.12 - Ostróda; Gimnazja, komunikat
8.12 - Ostróda; Szkoły Ponadgimnazjalne, komunikat

Pozostałe turnieje w województwie

10.01 - Ruciane-Nida; Turniej WOŚP
21.01 - Olsztyn; Mistrzostwa SP10; wyniki
23.01 - Biskupiec; Otwarte Mistrzostwa SSz BDK Biskupiec w Szachach Błyskawicznych; wyniki, szkolenie
26.01-5.02 - Elbląg; Ferie Zimowe 2016; wyniki ,
27.01 - Działdowo; 1000-1200 SP nr3; wyniki
28.01 - Olsztyn; Zima z szachami 2016; Grupa A, Grupa B, Grupa C,

3-5.02 - Olsztyn; Iskierka 1000-1200; wyniki
1-6.02 - Olsztyn; FERIE Z SZACHAMI 2016;  Open A ,  Grupa B ,  Grupa C ; dofinansowanie
20.02 - Ostróda; na V i IV kat. wyniki
20-21.02 - Ostróda; na III i II kat. wyniki
20-21.02 - Olsztyn; Iskierka 1400; wyniki
27-28.02 - Olsztyn; Iskierka 1600; wyniki

7-18.03 - Elbląg; I wiosenny turniej szachowy; wyniki ,
12.03 - Turniej Szachów Szybkich o Puchar Prezesa SSz BDK Biskupiec; wyniki 

2.04 - Olsztyn; O Puchar Dyrektora SP10; wyniki ;
10.04 - Olsztyn; Turniej szachowy dla nauczycieli; wyniki
16.04 - Olsztyn; Szalony Krasnolud kwiecien 2016; wyniki

2.05 - Olsztyn 1000-1100
2-3.05 - Olsztyn 1200-1400;
8.05 - Kurzętnik; Turniej klasyfikacyjny kursu dla nauczycieli
14-15.05 - Ostróda; V Ostródzki Festyn Rodzinny - Majówka; Przedszkolaki: D6, C7; Młode Talenty : D8, C8, U9; Turniej seniorów
20.05 - Puchar Elbląga juniorów młodszych i młodzików
22.05 - Węgorzewo; Turniej klasyfikacyjny kursu dla nauczycieli
22.05 - Morąg; Wojewódzki 58 TSz o Złotą Wieżę

4.06 - Olsztyn; Rodzinne Mistrzostwa Olsztyna w Szachach
4.06 - Olsztyn w Pałacu Młodzieży
11.06 - Olsztyn; Letni Turniej Szachowy - GP Szalonego Krasnoluda
17-19.06 - Olsztyn; w Iskierce wyniki
18.06 - Braniewo XXI Wiek
23-24.06 - Olsztyn; Iskierka 1600 wyniki
23-30.06 - Ełk; Turniej Klubowy wyniki

2.07 - Mistrzostwa Ostródy - Memoriał Józefa Babiaka
5.07 - Elbląg; I Letni Turniej Szachowy
18-23.07 - TSz Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo: Open A, Open B Junior(do 14 lat), dofinasowanie

13-14.08.07 - Festiwal Szachowy Wilkasy 2016: TK A, TK B ,
15-22.08 - Ostróda; XIII MFSz
16-22.08: Open+MT, Warunki dofinasowania dla juniorów z WM
18.08: błyskawiczny;
19-21.08: U8, U10+U12, U14+klasyfikacyjny.
22-28.08 - Olsztyński Festiwal Szachowy "Kopernik 2016":
23-28.08: Open A, Open B,
26-28.08: Open D (do 10 lat) ,

18-24.09 - Łajs; XXXI Puchar Grunwaldu
25.09 - Giżycko; Otwarte Mistrzostwa Województwa Weteranów

6.10-5.01.2017 - Szczytno; Mistrzostwo Spółdzielni Mieszkaniowej Odrodzenie Szczytno wyniki

5.11 - Mistrzostwa Olsztyna w Szachach Błyskawicznych
12.11 - Olsztyn; TSz dla Dzieci i Młodzieży o Puchar Kuratora Oświaty; Gimnazja, Szkoły Podstawowe: klasy 1-3, klasy 4-6, Przedszkola; TV Olsztyn informacje (7:00-8:50)
15.11 - Nowe Miastp Lubawskie; IMW SZS - szybkie; Podstawowe: kl. 0-3, kl. 4-6 chłopcy, kl. 4-6 dziewczęta; gimnazja-chłopcy, ponadgimnazjalne chłopcy dziewczęta,
20.11 - V Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Edukacji Wczesnoszkolnej: chłopcy , dziewczęta ,
28.11-3.12 - Olsztyn; OTSz Niewidomych i Słabowidzących
29.11-1.12 - Elbląg II turniej MDK + SP1
30.11-8.02.2017 - Ruciane-Nida; - SSz BDK Biskupiec wyniki

3.12 - Olsztyn; Mikołajkowy TSz Zimowe GP Szalonego Krasnoluda
4.12 - Olsztyn; IMWSz, Mikołajkowy, Szachiści Grają dla Polonii; szkoły: podstawowe, gimnazja, ponadgimnazjalne
4.12 - Olsztyn TK Iskierka 1000-1200
18.12 - Olsztyn Szalony Krasnolud 1000-1200
27-30.12 - Kętrzyn; XIX KFSz; serwisy: Open A, Open B (do 14 lat), Open C (do 10 lat); Zasady +przyznane dofinasowanie dla juniorów z WM

Turnieje poza województwem, w których startowali zawodnicy z klubów W-MZSzach

Mistrzostwa Polski

15-17.01 Katowice; Akademickie Mistrzostwa Polski
27-26.02 Serock; XXXIX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych
28.02-6.03 Jastrzębia Góra; Mistrzostwa Polski Młodzików ; wyniki: dziewczęta ;
12-20.03 Szklarska Poręba; Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 i 18 lat ; wyniki: C16 : Igor Janik Mistrzem Polski do 16 lat, 37. Michał Trendowski; D16 : 7. Anita Daliga; D18 : 25. Aleksandra Wierzbowska
20-24.04 - Pokrzywna; XV Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych ,
29.04-3.5 Poronin; Mistrzostwa Polski Młodzików do 8 lat; serwisy: dziewczynki, chłopcy
15-18.05 - Pokrzywna; Ogólnopolskie Igrzyska Szkół Podstawowych
18-21.05 - Pokrzywna Ogólnopolska Gimnazjada Szkół Gimnazjalnych
26-29.05 -Suchedniów;Mistrzostwa Polski Juniorów do 6 i 7 lat; wyniki: C7, D7
7-12.06 Mielno; Finał 58 OMTSz LZS o Złotą Wieżę
4-7.08 - Koszalin; Mistrzostwa Polski Junorów w szachach Szybkich i Błyskawicznych
3-11.09 - Jastrzębia Góra; Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga
18-23.09 - Brok; Eliminacje strefowe do MPM i OOM MA+WM; serwisy: D9, C9, D11, C11, D13, C13,
Przyznane dofinasowanie dla juniorów z WM
23-25.09 Brok; Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików MA+WM; chłopcy , dziewczęta
Dofinasowanie dla młodzików z WM
14-16.10 - Poronin; Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich ; w klasyfikacji chłopców 9-10 lat: 3. Szymon Trochimczuk
5-12.11 - Szczyrk; Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów (TOS): C11: 1. Maciej Jeda, 7. Maciej Kietrys, 11. Jan Marcinkowski, 24. Konrad Żyhałko: C15: 28. Adam Jordan, 29. Jakub Zółkiewski; D17: 5. Aleksandra Wierzbowska; Zasady i dofinasowanie dla juniorów z WM

pozostałe

21-27.02 - Jastrzębia Góra; IV MFSz "Gwiazda Północy"; Open,
5.03 - Gniezno; III Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" ,
11-12.03 - Wilno; International Youth Chess Festival THE BALTIC WAY , U12 , relacja ,
16-23.04 - Słowacja; Mistrzostwa Słowacji Juniorów; serwis DO8 I miejsce Magda Filipiak

7.05 - V Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Brodnicy
10-16.07 Kowalewo Pomorskie; A (ponad 1800), B (1601-2000), C (do 1600), D (do 13), E (do 10), F (do 8)
22-29.07 - Poprad Tatry; FIDE World Youth U16 Chess Olympiad SLOVAKIA 2016
17-28.08 - Praga; Mistrzostwa Europy Juniorów; Igor Janik srebnym medalistą ; B16: 2.Igor Janik, G12: 28.Lena Zarębska, G16: 65.Anita Daliga.
28.09-4.10 - Chanty-Mansyjsk (Rosja); The World Youth Championships; Igor Janik w Open U16 zajął 30 miejsce.
18-31.10 - Batumi (Gruzja); FIDE World Cadets Championship 2016; z naszego województwa w Mistrzostwach Świata Juniorek do 12 lat 58. Lena Zarebska.
24-31.10 - Drzonków; II Igrzyska Szkolne w Szachach, Open A
poprzedni rok góra nastepny rok

zmodyfikowany przez AG: 2017-02-13 12:38:50