Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Warmińsko-Mazurski Festiwal Szachowy Ostróda 5-13.08.2006
» strona turniejowa
Caissa Pol Tour 2006
wyniki: P5 , P15 , Główny , Otwarty , Młodych Talentów | Oglądaj partie | partie pgn-zip | pliki turniejowe

Otwarty Turniej Szachowy P'15

Ostróda 6.08.2006

Tabela Wyników
Mc Zawodnik                   Ro PZSz Klub                        Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  SHARAPOV, Evgeny (3)       2425    Ukraina                     8       41.5  53.0 46.25
2  JAKUBOWSKI, Krzysztof (1)  2507    Juvena Hancza Suwalki       7       43.5  56.5 42.00
3  MISTA, Aleksander (2)      2493    Ostrodzianka Ostroda        7       38.0  50.0 36.50
4  OLSZEWSKI, Marek (14)      2152    Chemik Bydgoszcz            7       34.5  44.0 31.75
5  OKRUCINSKI, Tadeusz (7)    2281    Tama Jantar Pruszcz Gdanski 6.5     41.5  54.0 36.00
6  KHAMITSKIY, Sergei (5)     2295    Bialorus                    6.5     40.0  52.0 35.75
7  DOBROWOLSKI, Piotr (4)     2391    WSB Wroclaw                 6       40.0  52.5 32.00
8  DABROWSKI, Wojciech (9)    2242    Zakrzewo Start Elblag       6       38.0  49.5 32.75
9  BIELUSZEWSKI, Piotr (12)   2187    Zakrzewo Start Elblag       6       37.5  48.5 29.50
10 SZACHT, Egbert (42)        2200                                6       37.0  46.0 28.00
11 BUDREWICZ, Krzysztof (15)  2142    Hetman Pionier Ketrzyn      6       36.0  46.0 28.00
12 JAROCH, Karol (21)         2035    UKS Bydgoszcz               6       33.5  43.5 25.00
13 WOREK, Joanna (6)          2284    Jaworzno                    5.5     41.5  53.5 29.00
14 CHEREPOV, Alexej (8)       2274    Bialorus                    5.5     36.0  47.0 25.50
15 KRZEWSKI, Dariusz (11)     2195    Warmia Olsztyn              5.5     35.0  46.0 25.25
16 JOZWIK, Rafal (13)         2168    Ostrodzianka Ostroda        5.5     32.5  42.5 25.75
17 GULA, Andrzej (26)         2002    Szczytno                    5.5     31.5  40.5 21.50
18 ZIETAK, Krzysztof (25)     2020    Lucznik Zoledowo            5.5     31.0  40.0 24.00
19 WESOLOWSKA, Magdalena (22) 2035    Chemik Bydgoszcz            5.5     30.5  41.0 19.50
20 PUCZYLOWSKI, Marcin (34)   1900    UKS Trzydziestka Olsztyn    5.5     30.5  40.0 23.25
21 MALCZYK, Rafal (19)        2054    AZS Olsztyn                 5       36.5  47.5 22.50
22 DANISZKOWICZ, Bohdan (37)  1829    Paslek                      5       36.5  45.5 23.00
23 ZEBRACKI, Jaroslaw (53)    1800    Bydgoszcz                   5       36.0  47.5 24.00
24 LISOWSKI, Krzysztof (10)   2234    Ostrodzianka Ostroda        5       33.5  43.5 22.25
25 BOKIEJ, Przemyslaw (32)    1931    Lacznosc Bydgoszcz          5       33.5  42.0 19.25
26 JADANOWSKI, Lukasz (18)    2072    Ostrodzianka Ostroda        5       32.0  42.5 20.50
27 BATURO, Tomasz (23)        2034    UKS Trzydziestka Olsztyn    5       30.5  39.0 20.25
28 LUKASZEWICZ, Piotr (28)    1970    Lubawa                      5       30.5  38.5 17.00
29 SIWON, Zbigniew (29)       1959    Zakrzewo Start Elblag       4.5     35.0  43.5 18.50
30 MALCZYK, Jakub (24)        2030    Hetman Pionier Ketrzyn      4.5     34.5  44.5 20.50
31 WISNIEWSKI, Adam (17)      2075    Lucznik Zoledowo            4.5     33.0  43.5 18.00
32 MARCHLEWICZ, Kamil (27)    1973    Merkury Brodnica            4.5     32.5  41.5 18.00
33 MALCZYK, Radoslaw (16)     2139    AZS Olsztyn                 4.5     32.0  43.5 17.00
34 MILEWSKI, Henryk (30)      1939    Golub-Dobrzyn               4.5     30.5  39.5 15.25
   JADANOWSKI, Pawel (40)     1689    Ostrodzianka Ostroda        4.5     30.5  39.5 15.25
36 PLECYNG, Waldemar (36)     1851    Merkury Brodnica            4.5     27.0  37.0 14.25
37 OBIEDZINSKI, Pawel (20)    2037    Szczytno                    4.5     27.0  34.5 14.00
38 PLICHTA, Adam (38)         1821    Mragowo                     4       37.0  47.0 18.25
39 OPALINSKI, Krzysztof (33)  1912    GOK Samborowo               4       32.5  40.5 14.75
40 WESOLOWSKA, Edyta (35)     1898    Chemik Bydgoszcz            4       32.0  41.5 16.25
41 CZAUS, Piotr (39)          1777    UKS Trzydziestka Olsztyn    4       31.5  40.0 16.00
42 STARZYNSKI, Waldemar (31)  1935    Chemik Bydgoszcz            4       31.5  39.5 11.75
43 TARACH, Dorota (44)        1802    UKS Trzydziestka Olsztyn    4       30.5  38.0 14.50
44 BARAN, Dawid (41)          1683    UKS Trzydziestka Olsztyn    4       29.5  37.5 13.00
45 KAZMIERCZAK, Roman (45)    1801    Morag                       4       29.5  36.5 11.00
46 LIPIEJKO, Artur (52)       1800    Warmia Olsztyn              4       27.5  35.5 12.50
47 SZULC, Jan (46)            1800    Morag                       4       25.0  33.0 12.25
48 STEMPKA, Jerzy (43)        2000    Warmia Olsztyn              4       23.5  31.0 10.00
49 GALKA, Kazimierz (49)      1800    Idea Swiebodzin             3.5     33.0  43.5 15.25
50 KANTOREK, Pawel (51)       1800    Zakrzewo Start Elblag       3.5     28.5  36.0 11.25
51 KARPINSKI, Waldemar (50)   1800    Lubawa                      3.5     27.5  35.0  9.75
52 ZAWADZKI, Krzysztof (48)   1800    Lubawa                      3.5     27.0  35.0 11.25
53 ROZYCKA, Justyna (60)      1402    Wiktoria Kielce             3.5     26.0  33.0 11.00
54 RENKOWSKI, Piotr (57)      1600    WiM Olsztyn                 3.5     25.5  32.0  8.25
55 KIELISZEK, Dariusz (58)    1600    Merkury Brodnica            3       29.5  38.5 12.50
56 MIILLER, Marcin (56)       1800    Idea Swiebodzin             3       29.5  38.0 11.75
57 ZEBRACKI, Tomasz (54)      1800    Bydgoszcz                   3       27.5  36.5  9.25
58 MATUSZEWICZ, Ryszard (55)  1800    Hetman Pionier Ketrzyn      3       24.0  31.5  6.50
59 PIELACH, Jacek (63)        1000    Ostroda                     3       22.5  28.0  6.50
60 KAZMIERCZAK, Grzegorz (47) 1800    Wilamowo                    2.5     31.5  40.5  9.50
61 KARPINSKI, Ryszard (59)    1600    Hartowiec                   2.5     25.5  32.5  4.00
62 ZMIJEWSKI, Stanislaw (62)  1400    GOK Samborowo               2.5     21.5  27.0  4.50
63 RADOMSKI, Dariusz (65)     1000    Slupsk                      2       24.5  30.5  3.75
64 DEJNA, Miroslaw (61)       1400    Lubawa                      2       20.5  26.5  3.25
65 KOWALEWSKI, Christian (66) 1000    Niemcy                      2       19.5  24.5  3.00
66 PIELACH, Wojciech (64)     1000    Ostroda                     1       19.5  25.5  2.75
Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik              Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  JAKUBOWSKI, Krzysztof 7    34:1 18:1 14:1  4:=  8:1  2:=  3:0 21:1  5:1
2.  MISTA, Aleksander     7    35:1 17:1  9:0 31:1 19:1  1:= 15:1  6:1  3:=
3.  SHARAPOV, Evgeny      8    36:1 22:1 16:1  7:1  4:1  6:1  1:1  5:=  2:=
4.  DOBROWOLSKI, Piotr    6    37:1 19:1 11:1  1:=  3:0 15:0 17:1 25:1  9:=
5.  KHAMITSKIY, Sergei    6.5  38:1 24:= 12:= 32:1 22:1  8:1  7:1  3:=  1:0
6.  WOREK, Joanna         5.5  39:1 21:1 15:=  9:1 10:1  3:0 37:1  2:0  7:0
7.  OKRUCINSKI, Tadeusz   6.5  40:1 26:1 32:1  3:0 42:1 12:1  5:0 14:=  6:1
8.  CHEREPOV, Alexej      5.5  41:1 23:= 27:1 15:1  1:0  5:0 25:0 33:1 29:1
9.  DABROWSKI, Wojciech   6    42:1 28:1  2:1  6:0 12:0 30:1 29:= 37:1  4:=
10. LISOWSKI, Krzysztof   5    43:1 27:= 29:1 24:1  6:0 53:0 16:1 12:0 37:=
11. KRZEWSKI, Dariusz     5.5  44:1 30:1  4:0 35:1 53:= 14:0 24:= 28:1 15:=
12. BIELUSZEWSKI, Piotr   6    45:1 29:=  5:= 33:1  9:1  7:0 19:1 10:1 14:0
13. JOZWIK, Rafal         5.5  46:1 32:0 35:0 45:1 39:= 34:1 42:= 30:1 26:=
14. OLSZEWSKI, Marek      7    47:1 31:1  1:0 38:= 49:1 11:1 53:1  7:= 12:1
15. BUDREWICZ, Krzysztof  6    48:1 58:1  6:=  8:0 26:1  4:1  2:0 29:1 11:=
16. MALCZYK, Radoslaw     4.5  49:1 33:1  3:0 42:0 38:= 39:1 10:0 34:0 51:1
17. WISNIEWSKI, Adam      4.5  50:1  2:0 38:0 46:1 32:= 36:1  4:0 42:0 48:1
18. JADANOWSKI, Lukasz    5    51:1  1:0 37:= 29:= 31:1 27:= 21:0 39:= 38:1
19. MALCZYK, Rafal        5    52:1  4:0 40:1 44:1  2:0 28:1 12:0 32:1 42:0
20. OBIEDZINSKI, Pawel    4.5  53:0 49:0 65:1 51:1 33:= 29:0 47:1 44:1 25:0
21. JAROCH, Karol         6    54:1  6:0 42:0 52:1 35:1 38:1 18:1  1:0 53:1
22. WESOLOWSKA, Magdalena 5.5  55:1  3:0 41:1 47:1  5:0 37:0 33:= 51:1 27:1
23. BATURO, Tomasz        5    56:1  8:= 24:0 37:0 50:1 32:= 38:0 36:1 31:1
24. MALCZYK, Jakub        4.5  57:1  5:= 23:1 10:0 37:0 49:1 11:= 53:= 34:0
25. ZIETAK, Krzysztof     5.5  58:0 50:1 44:0 54:1 40:1 42:=  8:1  4:0 20:1
26. GULA, Andrzej         5.5  59:1  7:0 43:1 49:= 15:0 33:= 27:1 38:1 13:=
27. MARCHLEWICZ, Kamil    4.5  60:1 10:=  8:0 39:= 44:1 18:= 26:0 48:1 22:0
28. LUKASZEWICZ, Piotr    5    61:1  9:0 45:1 53:0 47:1 19:0 40:1 11:0 39:1
29. SIWON, Zbigniew       4.5  62:1 12:= 10:0 18:= 56:1 20:1  9:= 15:0  8:0
30. MILEWSKI, Henryk      4.5  63:1 11:0 53:0 55:1 58:1  9:0 45:1 13:0 40:=
31. STARZYNSKI, Waldemar  4    64:1 14:0 46:1  2:0 18:0 48:= 44:= 56:1 23:0
32. BOKIEJ, Przemyslaw    5    65:1 13:1  7:0  5:0 17:= 23:= 56:1 19:0 41:1
33. OPALINSKI, Krzysztof  4    66:1 16:0 58:1 12:0 20:= 26:= 22:=  8:0 46:=
34. PUCZYLOWSKI, Marcin   5.5   1:0 53:1 47:0 57:= 41:1 13:0 49:1 16:1 24:1
35. WESOLOWSKA, Edyta     4     2:0 52:1 13:1 11:0 21:0 47:= 51:0 57:1 44:=
36. PLECYNG, Waldemar     4.5   3:0 51:= 49:0 65:1 57:1 17:0 60:1 23:0 50:1
37. DANISZKOWICZ, Bohdan  5     4:0 54:1 18:= 23:1 24:1 22:1  6:0  9:0 10:=
38. PLICHTA, Adam         4     5:0 55:1 17:1 14:= 16:= 21:0 23:1 26:0 18:0
39. CZAUS, Piotr          4     6:0 56:= 48:1 27:= 13:= 16:0 50:1 18:= 28:0
40. JADANOWSKI, Pawel     4.5   7:0 57:1 19:0 59:1 25:0 58:1 28:0 45:1 30:=
41. BARAN, Dawid          4     8:0 60:1 22:0 56:0 34:0 55:1 59:1 52:1 32:0
42. SZACHT, Egbert        6     9:0 59:1 21:1 16:1  7:0 25:= 13:= 17:1 19:1
43. STEMPKA, Jerzy        4    10:0 62:1 26:0 58:0 52:0 66:1 48:0 59:1 54:1
44. TARACH, Dorota        4    11:0 61:1 25:1 19:0 27:0 63:1 31:= 20:0 35:=
45. KAZMIERCZAK, Roman    4    12:0 64:1 28:0 13:0 55:1 52:1 30:0 40:0 56:1
46. SZULC, Jan            4    13:0 63:1 31:0 17:0 60:= 56:0 62:1 58:1 33:=
47. KAZMIERCZAK, Grzegorz 2.5  14:0 66:1 34:1 22:0 28:0 35:= 20:0 50:0 60:0
48. ZAWADZKI, Krzysztof   3.5  15:0 65:= 39:0 60:= 59:1 31:= 43:1 27:0 17:0
49. GALKA, Kazimierz      3.5  16:0 20:1 36:1 26:= 14:0 24:0 34:0 60:1 52:0
50. KARPINSKI, Waldemar   3.5  17:0 25:0 60:= 61:1 23:0 57:1 39:0 47:1 36:0
51. KANTOREK, Pawel       3.5  18:0 36:= 56:= 20:0 54:= 65:1 35:1 22:0 16:0
52. LIPIEJKO, Artur       4    19:0 35:0 61:1 21:0 43:1 45:0 63:1 41:0 49:1
53. ZEBRACKI, Jaroslaw    5    20:1 34:0 30:1 28:1 11:= 10:1 14:0 24:= 21:0
54. ZEBRACKI, Tomasz      3    21:0 37:0 63:1 25:0 51:= 60:0 58:= 55:1 43:0
55. MATUSZEWICZ, Ryszard  3    22:0 38:0 62:1 30:0 45:0 41:0 66:1 54:0 65:1
56. MIILLER, Marcin       3    23:0 39:= 51:= 41:1 29:0 46:1 32:0 31:0 45:0
57. RENKOWSKI, Piotr      3.5  24:0 40:0 64:1 34:= 36:0 50:0 65:1 35:0 62:1
58. KIELISZEK, Dariusz    3    25:1 15:0 33:0 43:1 30:0 40:0 54:= 46:0 63:=
59. KARPINSKI, Ryszard    2.5  26:0 42:0 66:1 40:0 48:0 64:1 41:0 43:0 61:=
60. ROZYCKA, Justyna      3.5  27:0 41:0 50:= 48:= 46:= 54:1 36:0 49:0 47:1
61. DEJNA, Miroslaw       2    28:0 44:0 52:0 50:0 66:0 62:0 64:1 65:= 59:=
62. ZMIJEWSKI, Stanislaw  2.5  29:0 43:0 55:0 64:= 63:0 61:1 46:0 66:1 57:0
63. PIELACH, Jacek        3    30:0 46:0 54:0 66:1 62:1 44:0 52:0 64:= 58:=
64. PIELACH, Wojciech     1    31:0 45:0 57:0 62:= 65:0 59:0 61:0 63:= 66:0
65. RADOMSKI, Dariusz     2    32:0 48:= 20:0 36:0 64:1 51:0 57:0 61:= 55:0
66. KOWALEWSKI, Christian 2    33:0 47:0 59:0 63:0 61:1 43:0 55:0 62:0 64:1
góra