Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Warmińsko-Mazurski Festiwal Szachowy Ostróda 5-13.08.2006
» strona turniejowa
Caissa Pol Tour 2006
wyniki: P5 , P15 , Główny , Otwarty , Młodych Talentów | Oglądaj partie | partie pgn-zip | pliki turniejowe
Tabela Wyników
Mc Zawodnik                   Ro PZSz Klub                        Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Wesolowska, Magdalena (1)  2035    Chemik Bydgoszcz            7.5     37.0  48.0 39.00
2  Jadanowski, Pawel (14)     1689    Ostrodzianka Ostroda        6.5     37.5  47.5 27.00
3  Michalak, Robert (11)      1784    Maraton Lomza               6.5     37.5  45.5 29.50
4  Mc Aleenan, Charles (31)   1600    Szkocja                     6       36.5  48.0 32.25
5  Malec, Robert (19)         1800    Miedz Legnica               6       33.5  43.5 26.50
6  Lukaszewicz, Piotr (2)     1970    Debiut Lubawa               6       32.0  41.0 27.25
7  Starzynski, Waldemar (5)   1935    Bydgoszcz                   5.5     38.0  48.5 27.25
8  Siwon, Zbigniew (4)        1959    Zakrzewo Start Elblag       5.5     36.0  47.0 24.50
9  Wesolowski, Edgar (12)     1710    Na Pieterku Poznan          5.5     28.5  37.0 21.00
10 Zadlo, Ryszard (15)        2000    UKS GIM 2 Tomaszow Lubelski 5       36.0  45.5 24.25
11 Kiewicz, Krzysztof (29)    1600    MDK Warszawa                5       35.0  44.5 22.50
12 Jadanowska, Beata (9)      1873    Ostrodzianka Ostroda        5       34.0  44.5 20.50
13 Galka, Kazimierz (24)      1800    Idea Swiebodzin             5       34.0  40.5 20.50
14 Krasiewicz, Dawid (13)     1702    Zieloni Zielonka            5       32.0  39.5 18.50
15 Kuban, Wieslaw (23)        1800    GOK Samborowo               5       30.0  39.0 19.75
16 Kwapisiewicz, Wojciech (7) 1881    Stomil Belchatow            4.5     37.5  49.0 23.50
17 Major, Boguslaw (8)        1880    MOK 64 Biala Podlaska       4.5     37.0  48.5 23.50
18 Marchlewicz, Damian (21)   1800    Merkury Brodnica            4.5     34.5  43.5 19.75
19 Koszela, Stanislaw (3)     1962    SDK Swiebodzin              4.5     28.5  37.0 17.00
20 Major, Katarzyna (18)      1800    MOK 64 Biala Podlaska       4       33.0  42.0 17.50
21 Cyboran, Katarzyna (28)    1600    Rolnik Roza                 4       32.0  40.5 16.25
22 Leigh, Bill (27)           1800    Anglia                      4       31.5  38.5 10.50
23 Wolodko, Adam (16)         2000    Ostrodzianka Ostroda        4       30.5  37.5 16.00
24 Golinski, Damian (10)      1829    Na Pieterku Poznan          4       25.0  31.5 11.25
25 Opalinski, Krzysztof (6)   1912    GOK Samborowo               3.5     30.5  38.0 11.50
26 Opalinski, Patryk (26)     1800    GOK Samborowo               3.5     29.0  36.0  7.25
27 Kantorek, Pawel (22)       1800    Zakrzewo Start Elblag       3.5     28.5  37.0 12.75
28 Orlowski, Miroslaw (25)    1800    Ostrodzianka Ostroda        3.5     28.0  34.0  6.75
29 Muller, Marcin (20)        1800    Idea Swiebodzin             3.5     27.0  33.5  8.50
30 Glebocki, Cezary (30)      1600    Ostroda                     3       30.5  37.0  4.50
31 Strumilo, Slawomir (17)    2000    Bialystok                   2.5     11.0  20.0  7.25
32 Sielicki, Maksymilian (32) 1400    Warszawa                    2       27.0  32.5  1.00
33 Dejna, Miroslaw (33)       1400    Debiut Lubawa               1       27.0  35.0  0.00
Tabela Cross
Nr  Zawodnik               Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9

1.  Wesolowska, Magdalena  2035    7.5  17:1 14:1  9:1 11:1  5:1  7:=  8:= 31:=  4:1
2.  Lukaszewicz, Piotr     1970    6    18:0 24:0 20:1 28:1 13:1 15:= 21:=  8:1  5:1
3.  Koszela, Stanislaw     1962    4.5  19:= 21:0 29:0 25:1 16:0 10:0 30:1  6:1 27:1
4.  Siwon, Zbigniew        1959    5.5  20:1 13:1 11:0 15:= 24:1 14:0 18:1  7:1  1:0
5.  Starzynski, Waldemar   1935    5.5  21:= 25:1 19:1 18:1  1:0 11:= 15:1 14:=  2:0
6.  Opalinski, Krzysztof   1912    3.5  22:= 15:0 10:1 23:= 17:= 19:0 28:0  3:0 32:1
7.  Kwapisiewicz, Wojciech 1881    4.5  23:1 16:= 21:1 31:1  8:=  1:= 14:0  4:0 19:0
8.  Major, Boguslaw        1880    4.5  24:1 18:= 15:= 13:1  7:= 31:=  1:=  2:0 12:0
9.  Jadanowska, Beata      1873    5    26:1 28:1  1:0 24:0 27:1 18:1 11:0 15:= 29:=
10. Golinski, Damian       1829    4    25:= 31:0  6:0 20:0 33:1  3:1 23:0 32:1 16:=
11. Michalak, Robert       1784    6.5  27:1 33:1  4:1  1:0 14:=  5:=  9:1 19:= 23:1
12. Wesolowski, Edgar      1710    5.5  28:0 26:1 31:0 30:1 29:0 20:1 16:= 21:1  8:1
13. Krasiewicz, Dawid      1702    5    29:1  4:0 32:1  8:0  2:0 27:1 22:1 23:0 28:1
14. Jadanowski, Pawel      1689    6.5  30:1  1:0 27:+ 29:1 11:=  4:1  7:1  5:= 31:=
15. Zadlo, Ryszard         2000    5    31:=  6:1  8:=  4:= 23:1  2:=  5:0  9:= 21:=
16. Wolodko, Adam          2000    4    32:1  7:= 18:0 22:0  3:1 23:= 12:= 29:0 10:=
17. Strumilo, Slawomir     2000    2.5   1:0 27:0 26:1 32:1  6:=   :    :    :    :
18. Major, Katarzyna       1800    4     2:1  8:= 16:1  5:0 22:=  9:0  4:0 26:1 24:0
19. Malec, Robert          1800    6     3:= 22:1  5:0 21:1 31:0  6:1 24:1 11:=  7:1
20. Muller, Marcin         1800    3.5   4:0 29:0  2:0 10:1 32:1 12:0 26:0 30:= 33:1
21. Marchlewicz, Damian    1800    4.5   5:=  3:1  7:0 19:0 26:1 22:1  2:= 12:0 15:=
22. Kantorek, Pawel        1800    3.5   6:= 19:0 25:1 16:1 18:= 21:0 13:0 27:0 30:=
23. Kuban, Wieslaw         1800    5     7:0 30:1 28:1  6:= 15:0 16:= 10:1 13:1 11:0
24. Galka, Kazimierz       1800    5     8:0  2:1 33:1  9:1  4:0 29:= 19:0 28:= 18:1
25. Orlowski, Miroslaw     1800    3.5  10:=  5:0 22:0  3:0   :1 28:= 27:0 33:1 26:=
26. Opalinski, Patryk      1800    3.5   9:0 12:0 17:0   :1 21:0 32:1 20:1 18:0 25:=
27. Leigh, Bill            1800    4    11:0 17:1 14:- 33:1  9:0 13:0 25:1 22:1  3:0
28. Cyboran, Katarzyna     1600    4    12:1  9:0 23:0  2:0 30:1 25:=  6:1 24:= 13:0
29. Kiewicz, Krzysztof     1600    5    13:0 20:1  3:1 14:0 12:1 24:= 31:0 16:1  9:=
30. Glebocki, Cezary       1600    3    14:0 23:0   :1 12:0 28:0 33:1  3:0 20:= 22:=
31. Mc Aleenan, Charles    1600    6    15:= 10:1 12:1  7:0 19:1  8:= 29:1  1:= 14:=
32. Sielicki, Maksymilian  1400    2    16:0   :1 13:0 17:0 20:0 26:0 33:1 10:0  6:0
33. Dejna, Miroslaw        1400    1      :1 11:0 24:0 27:0 10:0 30:0 32:0 25:0 20:0
Ranking PZSzach
Nr  Zawodnik               Ro PZSz  Pkt   Rśr Rosiąg

1.  Wesolowska, Magdalena  2035    7.5/9 1864   2104
2.  Lukaszewicz, Piotr     1970    6.0/9 1829   1949
3.  Koszela, Stanislaw     1962    4.5/9 1810   1810
4.  Siwon, Zbigniew        1959    5.5/9 1845   1925
5.  Starzynski, Waldemar   1935    5.5/9 1861   1941
6.  Opalinski, Krzysztof   1912    3.5/9 1810   1730
7.  Kwapisiewicz, Wojciech 1881    4.5/9 1844   1844
8.  Major, Boguslaw        1880    4.5/9 1838   1838
9.  Jadanowska, Beata      1873    5.0/9 1809   1849
10. Golinski, Damian       1829    4.0/9 1750   1710
11. Michalak, Robert       1784    6.5/9 1808   1968
12. Wesolowski, Edgar      1710    5.5/9 1739   1819
13. Krasiewicz, Dawid      1702    5.0/9 1751   1791
14. Jadanowski, Pawel      1689    5.5/8 1787   1920
15. Zadlo, Ryszard         2000    5.0/9 1873   1913
16. Wolodko, Adam          2000    4.0/9 1778   1738
17. Strumilo, Slawomir     2000    2.5/5 1825   1825
18. Major, Katarzyna       1800    4.0/9 1882   1842
19. Malec, Robert          1800    6.0/9 1827   1947
20. Muller, Marcin         1800    3.5/9 1707   1627
21. Marchlewicz, Damian    1800    4.5/9 1866   1866
22. Kantorek, Pawel        1800    3.5/9 1801   1721
23. Kuban, Wieslaw         1800    5.0/9 1811   1851
24. Galka, Kazimierz       1800    5.0/9 1768   1808
25. Orlowski, Miroslaw     1800    2.5/8 1770   1636
26. Opalinski, Patryk      1800    2.5/8 1776   1643
27. Leigh, Bill            1800    4.0/8 1791   1791
28. Cyboran, Katarzyna     1600    4.0/9 1777   1737
29. Kiewicz, Krzysztof     1600    5.0/9 1774   1814
30. Glebocki, Cezary       1600    2.0/8 1707   1529
31. Mc Aleenan, Charles    1600    6.0/9 1802   1922
32. Sielicki, Maksymilian  1400    1.0/8 1760   1494
33. Dejna, Miroslaw        1400    0.0/8 1690   1335
Ranking FIDE orientacyjny
Nr  Zawodnik               Feder Ro FIDE  Pkt  Oczekiw. Zmian*K  Rśr Rosiąg

1.  Wesolowska, Magdalena  POL   2035    6.0/7     5.11       9 1857   2166
2.  Lukaszewicz, Piotr     POL   1970    3.0/3     2.04      10 1839   2838
3.  Koszela, Stanislaw     POL   1962    1.0/2     1.24      -2 1871   1871
4.  Siwon, Zbigniew        POL   1959    2.0/5     3.45     -15 1818   1746
5.  Starzynski, Waldemar   POL   1935    1.0/4     2.36     -14 1870   1677
6.  Opalinski, Krzysztof   POL   1912    1.0/2     1.04       0 1896   1896
7.  Kwapisiewicz, Wojciech POL   1881    1.0/4     1.96     -10 1891   1698
8.  Major, Boguslaw        POL   1880    2.0/5     2.65      -7 1860   1788
9.  Jadanowska, Beata      POL   1873    0.0/2     0.90      -9 1910    911
10. Golinski, Damian       POL   1829    1.0/2     0.70       3 1937   1937
11. Michalak, Robert       POL   1784    3.0/5     1.70      13 1898   1970
12. Wesolowski, Edgar      POL   1710    1.0/1     0.28       7 1880   2879
13. Krasiewicz, Dawid      POL   1702    0.0/3     0.63      -6 1936    937
14. Jadanowski, Pawel      POL   1689    3.0/5     1.05      20 1919   1991
15. Zadlo, Ryszard         POL   *       3.0/6                  1922   1922
16. Wolodko, Adam          POL   *       2.5/4                  1846   1859
17. Strumilo, Slawomir     POL   *       0.5/2                  1974   1781
18. Major, Katarzyna       POL   *       1.5/5                  1923   1774
19. Malec, Robert          POL   *       3.0/5                  1895   1908
20. Muller, Marcin         POL   *       1.0/4                  1867   1674
21. Marchlewicz, Damian    POL   *       2.0/5                  1892   1820
22. Kantorek, Pawel        POL   *       0.5/2                  1807   1614
23. Kuban, Wieslaw         POL   *       2.5/5                  1822   1822
24. Galka, Kazimierz       POL   *       2.0/4                  1921   1921
25. Orlowski, Miroslaw     POL   *       0.5/3                  1909   1636
26. Opalinski, Patryk      POL   *       0.0/2                  1792    793
27. Leigh, Bill            ENG   *       0.0/4                  1830    831
28. Cyboran, Katarzyna     POL   *       2.0/5                  1833   1761
29. Kiewicz, Krzysztof     POL   *       2.5/5                  1787   1787
30. Glebocki, Cezary       POL   *       0.0/3                  1787    788
31. Mc Aleenan, Charles    SCO   *       3.5/6                  1837   1850
32. Sielicki, Maksymilian  POL   *       0.0/3                  1814    815
33. Dejna, Miroslaw        POL   *       0.0/2                  1807    808
| Tabela wyników | Tabela Cross | Ranking PZSzach |Ranking FIDE |
góra