Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Szachy na Warmii i Mazurach

poprzedni rok 2012 nastepny rok
turniej grand-prix województwa warminsko-mazurskiegoGrand-Prix województwa warminsko-mazurskiego w szachach szybkich w 2012 roku
liga szkolna województwa warmińsko-mazurskiego w szachach szybkichLiga szkolna województwa warmińsko-mazurskiego w szachach szybkich 2011/12
liga szkolna województwa warmińsko-mazurskiego w szachach szybkichLiga szkolna województwa warmińsko-mazurskiego w szachach szybkich 2012/13

Turniej Klasyfikacyjny dla zawodników o rankingu 1000-1200, Olsztyn 6.01

wyniki

Turniej Klasyfikacyjny dla zawodników o rankingu 1400-1600, Olsztyn 6-7.01

wyniki

Zima z Szachami 2012, Olsztyn

serwisy turniejowe: Grupa A, Grupa B, Grupa C,

Ferie z Szachami 2012, Olsztyn 30.01-3.02

serwisy turniejowe: Grupa A, Grupa B, Grupa C, Grupa D,
fotoalbum

Drużyowe Mistrzostwa Województwa Szkół, Ostróda

regulamin rozgrywek
14.03 - Podstawowe; komunikat, fotorelacja, wyniki
28.03 - Gimnazja; serwis turniejowy
4.04 - Ponadgimnazjalne; serwis turniejowy

Otwarty Turniej Rankingowy Juniorów, Olecko 21-22.04

wyniki

Mistrzostwa Województwa Przedszkolaków i Dzieci do 7 lat, Działdowo 21.04

relacja i wyniki, zdjęcia, szczegółowe wyniki

Turniej Klasyfikacyjny dla zawodników o rankingu 1200-1400, Olsztyn 2-3.05

serwis turniejowy

Mistrzostwa Olsztyna w szachach klasycznych, Olsztyn 2-6.05

serwis turniejowy

III Mistrzostwa Weteranów, Nowe Miasto Lubawskie 12.05

wyniki, galeria

54 Wojewódzki Turniej Szachowy LZS o Złotą Wieżę, Olecki 19-20.05

serwis turniejowy

Festiwasl Szachowy, Ostróda 2-8.07

serwisy turniejowe:
» zbiorczy, » Turniej Open, » Turniej Młode Talenty, » Turniej Szachowe Nadzieje, » Turniej klasyfikacyjny.

O Puchar Wójta, Wydminy 21-22.07

serwisy turniejowe:
» GP1 , » GP2 , » klasyfikacyjny ,

Wakacje z Szachami, Bęsia 5-19.08.2012

» oficjalna strona
» na stronie Wpólnoty Polskiej
» na stronie Związku Polaków na Białorusi
serwisy turniejowe: Grupa A; Grupa B: P15; Mecz Kadra-Koloniści

TURNIEJ SZACHOWY "MRĄGOWO"-2012" POD PATRONATEM BURMISTRZA MRĄGOWA, Mrągowo 21-26.08

serwisy turniejowe:
» A - turniej zgłoszony do fide (od II kategorii lub ranking fide)
» B - dla zawodników z III kategorią i juniorzy

Gramy o kategorie - turniej dla Szkół Podstawowych, Olsztyn 15.09

wyniki

XXVII Puchar Grunwaldu, Dadaj/Ramsowo 16-22.09

serwis turniejowy

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów 2012

» komunikat; » zgłoszenia; » fotoalbum
serwisy turniejowe: C09, C11, C13, C15, C17, D09+D11, D13+D17

Turnieje Klasyfikacyjne "Iskierka", Olsztyn 13-14.10

wyniki

Turniej Klasyfikacyjny "Iskierka", Olsztyn 2-4.11

wyniki

Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Edukacji Wczesnoszkolnej w szachach, Olsztyn 10.11

wyniki

XIV TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW O PUCHAR "TRZECH LESZCZY" Giżycko 23-25.11

serwisy turniejowe: » A, » B.

Mikołajkowy Turniej Błyskawiczny, Olsztyn 8.12

wyniki

XV Kętrzyński Festiwal Szachowy, 27-30.12

wyniki: »OPEN A; »OPEN B

Ważniejsze turnieje poza województwem, w których startowali zawodnicy z klubów W-MZSzach

  • 18-28.02 Warszawa, Mistrzostwa Polski, oficjalna strona,
  • 17-24.03 Solina, MPJ do 16 i 18 lat; wyniki: D16 - 12. Urszula Cichocka, C18 - 25. Wojciech Reza
  • 15-21.04 Solina, OOM w SU (MPJ do 12 i 14 lat); oficjalna strona I OOM w SU (MPJ do 12 i 14 lat); wyniki: C12 - II miejsce Igor Janik, D12 - 29. Anita Daliga, D14 - 23. Aleksandra Wierzbowska,
  • 4.05-30.09 QUARTA DMP - Ekstraliga 2012, oficjalna strona,
  • 1-6.06 Olkusz, 54 OTSz o Złotą Wieżę - Finał centralny, serwis turniejowy
  • 2-5.08 Warszwa, MPJ szybkie i blitz, serwisy turniejowe; wyniki zawodników z WM - podsumowanie
    II miejsce na MPJM w szachach szybkich i III w szachach błyskawicznych zajał Igor Janik.
  • 16-26.08 Praga, European Youth Chess Championship, W Mistrzostwach w grupie chłopców do 12 lat 41 miejsce zajął Igor Janik z Elbląga.
  • 17-21.09.2012 Kobe (Japonia), Mistrzostwa Świata w Solvingu;więcej
  • 30.09-6.10 (rocznik 2002 i starsze) Miętne k/Garwolina, Eliminacje Strefowe MPJ i OSU2013; serwisy turniejowe:
    D11; D13; D17; C11; C13; C15; C17.
  • 3-6.10 (roczniki 2003 i 2004) Miętne k/Garwolina, MMM, Eliminacje Strefowe PPM; serwisy turniejowe: D9; C9.
  • 27-31.10 Chateauroux (Francja); 13e Open International de l'Indre - Champ. CVL; strona klubowa, wyniki , zdjęcia.
  • 26.11-2.12 Pokrzywna (Opolskie); Turniej Ostatniej Szansy;
    serwisy turniejowe: D13; C11-B; C13;
  • 14.12-16.12 ME w Szachach Szybkich i Błyskawicznych 2012;
    » oficjalna strona
    II miejsce w ME w szachach szybkich w klasyfikacji chłopców do 12 lat zajął Igor Janik, 23 miejsce zajął Aleksander Miśta, ponad to z klubów z naszego województwa startowali: Jean Pierre Le Roux (36), Sylwester Bednarek (147), Wojciech Reza (172; 32 w klasyfikacji chłopców do 18 lat), Jakub Żółkiewski (196; 30 w klasyfikacji chłopców do 10 lat), Aleksandra Wierzbowska (482; 19 w klasyfikacji dziewcząt do 14 lat),
  • poprzedni rok góra nastepny rok