Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Szachy na Warmii i Mazurach

poprzedni rok 2013 nastepny rok
turniej grand-prix województwa warminsko-mazurskiegoGrand-Prix województwa warminsko-mazurskiego w szachach szybkich w 2013 roku
liga szkolna województwa warmińsko-mazurskiego w szachach szybkichLiga szkolna województwa warmińsko-mazurskiego w szachach szybkich 2012/13
liga szkolna województwa warmińsko-mazurskiego w szachach szybkichLiga szkolna województwa warmińsko-mazurskiego w szachach szybkich 2013/14

Turniej Klasyfikacyjny 1000-1200, Ostróda 12.01

wyniki; pliki turniejowe SP98

Ferie z Szachami 2013, Olsztyn 21-26.01

21-25.01 klasyczne - serwisy turniejowe: Grupa A, Grupa B, Grupa C, Grupa D,
26.01 szybkie - P15

Ferie z Szachami 2013, Biskupiec 27.01

wyniki

Zimowy Turniej Klasyfikacyjny 1000-1200, Ostróda 16.02

wyniki; pliki turniejowe SP98

Turnieje Klasyfikacyjne 1000-1200 i 1400-1600, Olsztyn 23-24.02

wyniki; pliki turniejowe SP98

Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Szachach Drużynowych

 6.03 - Szkoły Podstawowe - serwis turniejowy
27.03 - Szkoły Ponadgimnazjalne serwis turniejowy
 3.04 - Gimnazja - serwis turniejowy

GRAMY O KATEGORIE - Turniej szachowy dla Szkół Podstawowych, Olsztyn 16.03

wyniki; pliki turniejowe SP98

Mistrzostwa Województwa Przedszkolaków i dzieci do 7 lat, Działdowo 13.04

wyniki;

Wojewódzki 55 TSz LZS o Złotą Wieżę, Bratian, Gmina NML 27-28.04

serwis turniejowy,

Mistrzostwa Olsztyna w szachach klasycznych, Olsztyn 1-5.05

serwis turniejowy,

Turniej Klasyfikacyjny 1200-1400, Olsztyn 3-4.05

serwis turniejowy,

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów; Olsztyn 30.05-3.06

» komunikat
serwisy turniejowe: C17; CD15+C19; D13; C13;
D9+D11; C9; C11;
31.05 - Pokaz szkolenia przez internet » więcej

Dni Bajki - Turniej Szachowy o Puchar Starosty Ostródzkiego, Ostróda 31.05

komunikat *.pdf; fotogaleria; wyniki;

Festiwal Szachowy Wilkasy 2013, Wilkasy 30.05-2.06

serwis turniejowy OPEN A;

O Puchar Wójta Gminy Wydminy, Wydminy 20-21.07

serwisy turniejowe: GP1; GP2; klasyfikacyjny

MPJ w szachach szybkich i błyskawicznych, Olsztyn 1-4.08

» oficjana strona;
Gratulujemy Igorowi Janikowi zdobycia dwóch medali: złotego i srebnego.

TSz Szkoleniowo -Wypoczynkowy Mrągowo 2013, 5-11.08

serwisy turniejowe: OPEN A, Grupa B (juniorzy)

Ostródzki Festiwal Szachowy, 15-22.08

serwisy turniejowe: OPEN(15-22.08), MŁODE TALENTY(15-22.08), KLASYFIKACYJNY(19-21.08), SZACHOWE NADZIEJE(16-18.08), P15(15.08), Fide Blitz Open.
dofinasowanie (uzupełniono 4.08.2013)

XVI Ogólnopolskie Igrzyska LZS, Ełk 30-31.08

relacja;

XXVIII Puchar Grunwaldu, Dadaj-Ramsowo 15-21.09

serwis turniejowy

O Puchar Prezesa PZERiI w Giżycku (Regionalne Mistrzestwa Seniorów 60+), Gżycko 15-21.09

serwis turniejowy

Eliminacje strefowe MA+WM do MPJ, OMM, PPM'2014

13-18.10 Bęsia, regulamin , komunikat , serwisy turniejowe: C11, C13, C15, C17, D11, D13.
dofinansowanie WM
16-18.10 Bęsia, regulamin , komunikat , serwisy turniejowe: C09, D09,
dofinansowanie ,

Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików MA+WM

18-20.10 Bęsia, regulamin , komunikat , serwisy turniejowe: C10, D10,
dofinasowanie ,

II OTWARTE MISTRZOSTWA OLSZTYNA EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ W SZACHACH, Olsztyn 9.11

wyniki ;

XV TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW O PUCHAR "TRZECH LESZCZY"

22-24.11 - Giżycko; serwisy turniejowe: A; B
dofinansowanie

Szachowe Turnieje Mikołajkowe

30.11 - Nowe Miasto Lubawskie; wyniki
7.12 - Olsztyn; wyniki
8.12 - Ostróda; wyniki

XV Kętrzyński Festiwal Szachowy, 27-30.12

wyniki: »OPEN A; »OPEN B

Ważniejsze turnieje poza województwem, w których startowali zawodnicy z klubów W-MZSzach

  • 4-11.03 Szczyrk - Mistrzostwa Polski Młodzików; serwisy turniejowe: dziewczęta: 5. Lidia Czarnecka, 25. Lena Zarębska
  • 17-24.03 Szczyrk- Mistrzostwa Polski Juniorów; oficjalna strona; serwisy turniejowe: » D18: 17. Urszula Cichocka
  • 10-17.04 Wałbrzych- II Ogólnopolska Olimpiada w Sportach Umysłowych - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych; oficjalna strona; serwisy turniejowe: C12: 21. Jakub Zółkiewski; C14: 2. Igor Janik; D14: 30. Aleksandra Wierzbowska, 23. Anita Daliga
  • 21.04-2.05 Warszawa - Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących; serwis turniejowy: 3. Andrzej Migala, 4. Ryszard Suder; będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy w Saragossie
  • 26-27.04 Pieczyska koło Bydgoszczy - Mistrzostwa Polski Pracowników Poczty Polskiej S.A. w Szachach Szybkich; serwis turniejowy: 2. Tomasz Kupryjaniuk, 10 Waldemar Jędra; w klasyfikacji drużynowej 2. Olsztyn
  • 26-28.04 Wilno - 9th EUROPEAN CHESS SOLVING CHAMPIONSHIP; oficjalna strona mistrzostw; relacja na stronie PZszach
  • 4-17.05 Legnica - European Individual Chess Championship 2013; oficjalna strona mistrzostw; 48. Aleksander Miśta
  • 6-11.06 Zamość - 55 Ogólnopolski Turniej Szachowy o "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - Finał Centralny; serwis turniejowy
  • 8-9.06 Bydgoszcz - Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych; wyniki
  • 12-21.06 Zaragoza (Hiszpania) - VII Drużynowe Mistrzostwa Świata Niewidomych i Słabowidzących; eliminacje Grupa B; finał o 1-4 miejsca;
  • 29.06-6.07 - Ustroń; Turniej Pierwszej Szansy; serwisy turniejowe:USTROŃ OPEN; C9 ; C11; C13; C15; D9; D11; D13; D15.
  • 10.07-16.07 - Kowalewo Pomorskie; serwisy turniejowe: A, B, C, D, E, F, G, H
  • 20-27.05 Open Desko Liberec; oficjalna strona
  • 8-14.08- Nakło: » wyniki; zwyciężył Jakub Malczyk - gratulujemy.
  • poprzedni rok góra